Jump to content

UEFA Europa League

Caeruleus
 Share

Recommended Posts

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1331247198' post='33950']Ladies and Gentleman, Iker Muniain! [img]http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_m0l8rhqm1j1qgm4mho1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1331333514&Signature=X8d2PpPDyWaTe1SCEpp4HSV59kE%3D[/img][/quote]Nevjerovatno kako igra zadivio me večeras...

U Hemingwayu gledao drugo poluvrijeme i imao sam šta vidjeti...Uživanje uz stock colu :) Svi muškarci u klubu (nas 5%) navijali za Athletic...

Ovo je potop Premiershipa, i mi ne trabo da branimo čast izgubljenih (United, City, Arsenal), nego da branimo svoju osobnu čast protiv Napolija - čast Plavaca! Tko jebe ostale ;)

Ovaj Munian je zapravo Reus s Pirineja...Liči na Reusa fiziči i igrom, ne znam, meni se čini da istu poziciju i igraju :) Tko ga god dovede bit će odlično pojačanje...Rado bih ga volio vidjetu u plavom dresu...Prijatelj mi je pričao o njemu da je jedan od najvećih talenata Europe, ali ja nisam vjerovao do večeras dok ga nisam vidio svojim očima šta radi "Crvenim Ä‘avolima".

Ajde dubro produži na neki Bilbaov forum šta ti ja znam, ima nas što ovdje želimo pročitati nešto pametno a ne samo gledati gifove i slike. :)

Cero slažem se, biće on dobar ko ga uhvati. Recimo, uz Matu i Hazarda bi pasao samo tako.

[quote name='Kun Aguer0' timestamp='1331248812' post='33979']
Dobro Wisey pusti ga malo neka se veseli :D
[/quote]
Ajde brate volim i ja Dortmund recimo, ali nemam nikakve potrebe da budem toliko zaluđen. Ipak je ovo CHELSEAbalkan.com.

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1331248992' post='33983']

A ne npr. ANDREVILLASBOASbalkan.com, to hoćeš reć?
[/quote]
Eh sad si postao smiješan i dosadan, ideš mi na neku stvar.
Baski iz Bilbaoa veze nemaju sa ovim klubom, dok je dotični bio glavna figura do prije nekoliko dana u istom i sasvim je logično o njemu raspravljati. Uostalom, fino sam tražio da se otvori tema jer su strasti smirene. Tamo te niko ne zove, štaviše poželjno je zaobilaženje u širem luku.

[quote name='Wisey' timestamp='1331249226' post='33986'] Eh sad si postao smiješan i dosadan, ideš mi na neku stvar. Baski iz Bilbaoa veze nemaju sa ovim klubom, dok je dotični bio glavna figura do prije nekoliko dana u istom i sasvim je logično o njemu raspravljati. Uostalom, fino sam tražio da se otvori tema jer su strasti smirene. Tamo te niko ne zove, štaviše poželjno je zaobilaženje u širem luku.[/quote]

I šta da ja sad doÄ‘em na Torresovu temu i napišem nešto u stilu "Da je John Robertson sad menadžer Torres bi sigurno više zabijao" ? Ma daj molim te. Ovo je isto tako tema o Europa Ligi i sasvim je normalno da komentiramo utakmice iste, te da se veselimo posrtanjima klubova koje svi najviše mrzimo.

Na koju sam ja to temu došao i tako nešto napisao ?
Normalno jeste da komentiramo utakmice, a nije normalno da mi od foruma praviš album sličica. Evo ja United ne mogu očima, al kada komentiram njihovu igru trudim se biti barem malo realan, a ne pisati djetinjarije tipa 'FERGUSONE JEL SAD ŽVAÄŒEŠ' i slično.

ima wisey potpuno pravo, dubro ohladi, dođem na temu eurolige i pola novih postova su tvoji navijački ispadi...

svaka čast bilbau i njihovim navijačima posebno, muniainu pogotovo, jako su dobra ekipa i veliki su rezultat napravili..svaka im čast
btw. bravo za dobitak ;)

ali ti brate pretjeruješ, toliko se valjda ne treseš ni kada chelsea igra...
ohladi brate, prikoči malo ili se prebaci na forum athletica..

Ja stvarno često ne poštujem Dubrovčaninove djetinjaste ispade, pogotovo na temi o AVB-u gdje se vrlo ružno i nedolično prepirao s korisnikom CFC1905 (zbog čega je Dubri kao što vidite oduzet status moderatora), ali mislim čemu rasprava oko toga što je postavio par slika i gifova u čast pobjede Athletica? Neka postavlja, ova tema je Europa liga, a večeras je Athletic u njoj napravio veliki podvig. Već sutra će ga proći euforija, a ostat će vaše rasprave koje nemaju veze s temom.

ima over 10 postova njegovih kombinirano sa ostalima korisnicima...
previše je spamanja, jbt otišao sam spavati nešto prije tekme citya, dođem nazad imam šta čitat..

kužim ja simpatiziranje ostalih klubova, al ovoliko uzdizanje drugog kluba i euforija na chelsea blakan forumu mi ne ide u glavu ...
meni je to too much ;)

al šta se tresem uopće bzvz, nitko me ne tjera da čitam, libo me, radite šta hoćete

Pa komentirali smo utakmicu uživo, što se čudite? Ako vam se ne čita otvoriš topice koji te zanimaju ostalo stisneš mark this forum as a read, ne vidim gdje je problem, ja to stalno radim :mellow:

Btw ne vidim poantu svega toga bunjenja, to je kao da sad ne znam Hrvatska, BiH ili Srbija dobiju i vi ako ste bili pri forumu dok ste gledali utakmicu pisat cete, veselit cete se i slicno, ja se necu posebno veselit jer mi nase ove tu repke ne znace nista posebno ali vam necu prigovarat, al dobro to je stvar osobne psihe...osim toga ako niste primjetili ovo je offtopic podforum, i tu komentiramo stvari nevezane za Chelsea..