Jump to content

UEFA Europa League

Caeruleus
 Share

Recommended Posts

• 2 months later...

Parovi play-offa Evropske lige:
Sarajevo - Borussia M.
Astana - Villarreal 
Zwolle - Sparta
Asteras - Maccabi 
Dnipro - Hajduk
Qarabag - Twente
HJK  - Rapid Beč
Zimbru - PAOK
Omonia - Dinamo Moskva
Lyon - Astra
Neftci - Partizan 
Elfsborg - Rio Ave
Karabukspor - St. Etienne 
Panathinaikos - Midtjylland 
Grasshoppers - Club Brugge
Rijeka - Sheriff
Apollon - Lokomotiv Moskva
Younb Boys - Debrečen
Spartak Trnava - Zurich
AEL - Tottenham
Dinamo Minsk - Nacional
Petroul - Dinamo Zagreb
Trabzonspor - Rostov
Split - Torino
Aktobe - Legia
Lokeren - Hull
Ruch - Metalist
PSV - Shakhtyor
Stjarnan - Inter
Feyenoord - Zorya
Sociedad - Krasnodar

• 3 weeks later...
Guest ivanovic22

Danas je zrijeb u 13 casova

Šešir 1: Totenhem, Inter, Napoli, Sevilja, Dinamo Kijev, Viljareal, Fiorentina, Salzburg, Metalist, PSV, Lil, Kopenhagen

Šešir 2: Steaua, Standard, PAOK, Seltik, Bešiktaš, Volfsburg, Dnjepar, Panatinaikos, Trabzon, Sparta Prag, Borusija Mehengladbah, Klub Briž

Å eÅ¡ir 3: Everton, Jang Bojs, Dinamo Zagreb, Cirih, Legija, Estoril, Partizan, Gengamp, Torino, Fejnord, Sent Etjen, Rio Ave

Å eÅ¡ir 4: Slovan Bratislava, Alborg, Apolon, Krasnodar, Astra, Rijeka, Asteras, Karabak, Helsinki, Dinamo Minsk, Dinamo Moskva, Lokeren

valjalo bi Rijeka i Partizan u istoj grupi da budu, da mogu jedni drugima uzet bodove ako vec ne mogu ostalim timovima :D 

Dinamo mora ovo proći, ovo nije nimalo teška skupina, da se to svakako proći, mogu biti drugi..
Rijeka jako jako teško može išta napraviti, uspjeh bi bio svaki bod jer realno su sva 3 kluba prejaka.
Partizan ima šanse kao i Rijeka, gotovo nikakve, Tottenham i Bešiktaš će ih rastavit, a i Asteras je jak, posebno kod kuće.
Što se tiče Engleza, siguran sam da Tottenham prolazi, a vjerujem da i Everton može proći.

Guest ivanovic22

Teska grupa ali idemo dalje. Izvucemo bod protiv Totenhema a onda juris na Besiktas i Dembaru,moze i Rijeka da pokaze srce na teren i prodje, a Dinamo ce proc jedino ako Seltik nastane da propada, jer Salzburg je prvi sigurno, a Dinamo se mora borit sa Seltikom, nije ni Astra za podcijenit.

Dinamo je kvalitetniji od Celtica, a još i više od Rumunja. Pokazao je to u zadnjem pretkolu.

[url=https://imageshack.com/i/p41T6sZaj]1T6sZa.jpg[/URL]

[url=https://imageshack.com/i/idNPsDabj]NPsDab.jpg[/URL]

[url=https://imageshack.com/i/exbyfvMpj]byfvMp.jpg[/URL]

[url=https://imageshack.com/i/ip67lzLdj]67lzLd.jpg[/URL]

Vrlo teška grupa za nas(Partizan) ali realno kad pogledaš samo u L grupi Partizan bi imao REALNE šanse za prolaz dalje u svim ostalim grupama ekipa iz prvog i drugog šešira je kvalitetnija i jača od nas, tako da sve je to isto.

Protiv Tottenhama se nema šta tražiti, pobjediti Grke u oba meča i nešto pokušati ubosti protiv Turaka i to je to.

Dinamo isto tako nema lake protivnike, lako je napisati moraju proći ali neće to biti sekunde lako Salzburg i Celtic nisu tako loši kao što mislite.

Rijeka samo da se čuva da ne bude ekipa za poboljšavanje gol razlike i to je to.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Koliko je ovo takmićenje ispod Lige prvaka pa to je bruka, igra se milion utakmica i rijetko za neku utakmicu možeš reći "evo ovu utakmicu vrijedi pogledat". Ja večeras kao bio počeo gledat Celtic-Dinamo i jbt zaspao sam možda je bila 15 minuta i probudio se a oni igraju nadoknadu..

Koliko je ovo takmićenje ispod Lige prvaka pa to je bruka, igra se milion utakmica i rijetko za neku utakmicu možeš reći "evo ovu utakmicu vrijedi pogledat". Ja večeras kao bio počeo gledat Celtic-Dinamo i jbt zaspao sam možda je bila 15 minuta i probudio se a oni igraju nadoknadu..

Kako moj jaran voli reći, ovo je za nas da odigramo tiket pa imamo Å¡ta pratiti uz kahvicu u gradu. 

Kako moj jaran voli reći, ovo je za nas da odigramo tiket pa imamo Å¡ta pratiti uz kahvicu u gradu. 

Ma isti sam, i ja odigram tiket čisto da se ima šta pratit...

Ali na ovoj Ligi Lopova rijetko da možeš uzet lovu, svaki iskusni igrač kladionice zna da se pare dižu ponedeljkom i petkom tj. danima kada nemaš puno izbora :D

• 3 weeks later...

Odličan gol, onaj retard od komentatora na BHT i ne konta da je bila rabona :D

Ne smijem ni zamislit šta bi bilo da je Messi dao ovakav gol, pa ja mislim da ne bi mogao ući na interenet dok ne pogledaš snimak gola, bio bi zahtjev "Molimo vas pogledajte video da bi pristupili interenetu, nakon što video pogledate pet puta, pošaljite na email sa porukom da ste oduševljeni".

Zaboravljaš da Mikel još uvijek nije dao gol ove sezone, ne bi se ja još zaletao sa takvim izjavama..

Pa kazem ove sezone, Mikel ce da zavuce skaricama, ali rabonom, sa 40 metara u finalu lige sampiona, to je ona tekma kad je vec zavrsena sezona, barem sto se tice liga i kupova.

btw. zabio je Miki ove sezone u nekom kupu ;)