Jump to content

UEFA Europa League

Caeruleus
 Share

Recommended Posts

kakva ciganija onaj vertonghen, ladno u primeru može na ljeto..barsa ionako treba stopera

taj crveni je okrenuo utakmicu potpuno, inače sam uvjeren da bi dnipro prošao dalje, jer i ovako su bili odlični..

konopljanki je već neko vrijeme vrijeme za veći klub ;)

ali fertongen, jaooj, što li mu torke nije iščupao onaj nos svinjski..kad je već bio počeo..

ne podnosim ga više nikako, đubre jedno smrdljivo..

PS. bez obzira na sudačke odluke i sve to ostalo, adebayor ima moj naklon, moćan jako kad su duge lopte u pitanju ..iskrene čestitke

gledao sam cijelu utakmicu, i priželjkivao prolaz spudsa...

šteta što svonsi nije više uradio u engleskoj, mišljenja sam da su iskoristili svoju odličnu igru tada, da bi se danas u napulju druga pjesma pjevala, a ovako krc..

• 3 weeks later...
Guest Twelfth Man

Porto sa nikad oskudnijim rosterom u posljednjoj deceniji izbacio Napoli.

Žao mi što je Salzburg ispao. Nevjerovatno jaka ekipa energetski, interesantnog presinga i još ponekih fazona kada su u posjedu. Imaju fantastičan sistem i kont'o sam da bi potajno mogli iznenaditi ali kad promašiš prazan gol sa metar i 1v1 situacije pri 1:0 sa igračem više prosto je logično da ga primiš. Obično iz prekida.

BjPD1B3CcAAhfw1.jpg

Slavlje Seville nakon prolaska. Tu je negdje i mješalica za malter.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Finale Benfica - Sevilla .. na Mestalji su drame bile, Valencija ga primila u 94-toj minuti.

Drago mi je da je Juve ispao jer ne volim kad ima domaćina što se tiče finala u nekom europskom natjecanju.

Ja sam za Sevillu, mislim da su zaslužili jer igraju sezonu života. 

Žao mi Gandalfa, baš se veselio gledanju Juventusa.

Meni je iskreno žao što je Juve ispao, jer ih simpatiziram u Serii A. Juve je bio i indirektan razlog zbog kojeg sam počeo navijati za Chelsea od 1996. godine tj. od trenutka kad je Vialli prešao iz njega u Chelsea. Juve mi je bio "ljubav" od djetinjstva (vjerovatno zato što je nosio crno-bijele dresove slične onima koje je imala moja prva prava nogometna ljubav - ako se razumijemo...).

Nisam nikad još bio u Torinu i zaista mi je bila želja gledati ih u finalu EL. Ovako mi je to finale totalno neinteresantno i definitivno neću ići na njega, iako imam karte.

Stoga, ako netko zna nekog tko je zainteresiran za odlazak na tu tekmu, a nema karte za nju, ja drage volje prodajem 2 karte 1. kategorije za to finale.

• 2 weeks later...