Jump to content

UEFA Europa League


Caeruleus

Recommended Posts

Guest Twelfth Man

Lamela nije 18 mjeseci čestito zadržao loptu u svom posjedu na 3 sekunde a onda uradi ono. Kakav gol bokte, ono ni na šupči nisam viđao. Ide u bookmark odma'.

 

Gol sezone i tačka. Jedino da neko petom da gol sa 20 metara.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ono sto sam gledao od EL.. mogu da kazem, Rijeci skidam kapu do poda, igraju kuci kraljevski i svaka im cast na tome i zelim im prolazak. A Dinamo nabijem na .... pobede 5:1 prvu i sada izgube i rumune nabijem na.... 

 

Lukaku i Dembica su dali golove ono sto sam pratio ispratio malo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uh kako bi volio kad bi se večeras desilo iznenađenje..kad bi rijeka pobjedila i prošla u nokaut fazu..jer zaslužili su definitivno..

navijati ću i gledati ali sumnjam u taj ishod nažalost..mislim da su šansu propustili kad su doma imali sevillu na koljenima, i primili izjednačujuću gol za 2-2 u zadnjim sekundama..

velika šteta, ali i veliki primjer kako se može, hoće i mora..primjer i za "moj" dinamo, a i za klubove na našem balkanu..

 

AJMOO RIJEEKOOOOO

 

 

as I said...još je bilo dobro, izdržavali se naleti seville,pokušavalo se nešto i onda drkanje kramarića s lažnjacima u lijevom kutu priotivničke polovice..uzeli mu loptu, brza transformacija u napad za 1-0 seville..

i tu je kraj priče jer protiv sevillinih najjačih 11 rijeka u gostima nema šanse...š t e t a

 

ali barem su osvjetlali obraz hrv nogometa koliko su mogli..

za razliku od dinama koji je takav odron..dođu im ovi zeleno-bijeli pijanci iz škotske bez 6 bitnih igrača..i oni jedva pobjede...a o golovima kakve su primili suludo je uopće trošiti i slovo, a kamoli riječi...jad jadova, neš ti grupe, tehnički hendikepirani seltik, ASTRA GIURGIU braćela, i kršteni salzburg koji jedini liči na nešto i zaslužuje te bodove koje ima, jer su uređena i organizirana ekipa..

u takvoj grupi kad ne izboriš 2. mjesto, možeš se poklopit ušima i šutit...samo..

 

al ko da gledam, lipanj 2015., opet priče o atomskom dinamu..etc etc itd itd..AH

Edited by drogba 11
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Twelfth Man

Slina Balotelli uze loptu iz ruke Hendersonu i odluci da puca penal iako su Sterling i Sturridge ispizdili, a Hendo kapiten ko zadnja sisica klima glavom u fazonu "Ma neka ga, aj" kakav mlakonja.

 

Kako ih kara idiot hahah.

Link to comment
Share on other sites

Znači ako Totenhem, Everton ili Liverpul osvoje LE, Arsenal ostaje bez LŠ sledeće sezone?

ne,nema veze sa tim(ako nisam nešto promašio) a pisalo se (mada sam to samo preleteo) da je to baš zbog engleza i ubačeno zato što oni godnama unazad "bojkotuju" to takmičenje

 

videćemo šta će Totenhem da napravi,oni igraju 26 februara sa Fiorentinom u gostima,revanš a posle toga,već 1 marta sa nama finale na Vembliju

 

Pok je neÅ¡to ranije Å¡atra prozivao Murinja i ostale trenere kako kukaju zbog rasporeda ...baÅ¡ sad da ga vidim kako će da odradi naredni period...u nedelju im dolazi na megdan WH 


jebeš mu sve ako nekome ne znači novac od LŠ a tek klubu kao što je Totenhem sa Levijem na čelu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...