Jump to content

UEFA Europa League


Caeruleus

Recommended Posts

Rijeka dobila odličnog protivnika, Stuttgart, mislim da je to lakše prolazno od PAOK-a, jer ko ih je imalo pratio zna da nisu u nikakvoj formi, da su se provukli protiv Boteva i da tamo valjaju jedino Vedad, Ulreich i Tasci ovo ostalo ima i solidnih, ali ništa posebno, da se to proć.

Vojvodina ima velike šanse, ali sam ćuo da je otišao onaj crnac što je igrao napad, da je on ostao, Vojvodina bi bila sigurna za EL, a Partizan će se namučit protiv Švicaraca, nisu oni uopće loši

Link to comment
Share on other sites

Rijeka dobila odličnog protivnika, Stuttgart, mislim da je to lakše prolazno od PAOK-a, jer ko ih je imalo pratio zna da nisu u nikakvoj formi, da su se provukli protiv Boteva i da tamo valjaju jedino Vedad, Ulreich i Tasci ovo ostalo ima i solidnih, ali ništa posebno, da se to proć.

Vojvodina ima velike šanse, ali sam ćuo da je otišao onaj crnac što je igrao napad, da je on ostao, Vojvodina bi bila sigurna za EL, a Partizan će se namučit protiv Švicaraca, nisu oni uopće loši

Samo je Zurnal rekao da je otisao Abu, ali mislim da ce igrati jos ove dve utakmice i onda ide jer ima jos 6 meseci do isteka ugovora. Bice igraca koji ce moci barem malo da ga zamene

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rijeka odlična, borili su se svi kao lavovi, sve čestitke, šteta što nisu izdržali bez primljenog pogotka, onda bi im bilo puno puno lakše, jer Stuttgart ima gol u gostima, al realno nisu zaslužili 2:0, al opet kažem šteta, sve u svemu pobjeda je super i nadam se da će ići dalje

Link to comment
Share on other sites

Rijeka dobila odličnog protivnika, Stuttgart, mislim da je to lakše prolazno od PAOK-a, jer ko ih je imalo pratio zna da nisu u nikakvoj formi, da su se provukli protiv Boteva i da tamo valjaju jedino Vedad, Ulreich i Tasci ovo ostalo ima i solidnih, ali ništa posebno, da se to proć.

Vojvodina ima velike šanse, ali sam ćuo da je otišao onaj crnac što je igrao napad, da je on ostao, Vojvodina bi bila sigurna za EL, a Partizan će se namučit protiv Švicaraca, nisu oni uopće loši

Opet imam pravo, Rijeka uspjela proć, Vojvodina ostala bez crnca zato i bez LE, a Partizan se kao što sam i najavio namučio i ispao

Link to comment
Share on other sites

sve pohvale za ekipu Rijeke,zasluzeno su dosli u grupnu fazu europalige i jos jedan dokaz da manji klubovi mogu i imaju kvalitetu za europu,ogromna je razlika izmedju HNL i Bundeslige ali to se ne gleda nego samo kako odigras protiv neke ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Opet imam pravo, Rijeka uspjela proć, Vojvodina ostala bez crnca zato i bez LE, a Partizan se kao što sam i najavio namučio i ispao

 

Oumaru je najveca budala na Balkanu. Umesto da uvede Vojvodinu u LE, podigne sebi rejting i izbor klub au koji ce otici, on otisao u neki levi klub u Belgiji. 

Link to comment
Share on other sites

Oumaru je najveca budala na Balkanu. Umesto da uvede Vojvodinu u LE, podigne sebi rejting i izbor klub au koji ce otici, on otisao u neki levi klub u Belgiji. 

Dan posle sto je otisao da "obidje devojku" je dobio ponudu Genka. Genk bi platio 700.000E Vojvodini i imao bi platu od 350.000E, a ovako ima platu istu kao sto je imao i u Vojvodini 150.000E

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Danas opet dosta loše suđenje po ovim sažecima svih utakmica kaj su prikazani. Čini mi se da svirana dva penala (jedan za Rubin, drugi se ne mogu sjetiti) na istu foru kao i u utakmici City - barcelona, kontakt bio van 16m ali sudac svira penal.

i meni odnija sto eura. Betis sto sansi ima
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...