Jump to content

Matchday 03: Leeds Utd (A) 21. august @ 15.00

reLo
 Share

Rezultat?  

13 members have voted

1. 1. Rezultat?

• Pobjeda Leedsa
      0
    • Remi
      3
    • Pobjeda Plavaca
      10

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/21/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Leeds je napadacka ekipa sto nama odgovara, samo se trebaju zavrsavati sanse koje cemo imati i bit ce dobar rezultat. Conor bi trebao i mora poceti, ali ko ce ga znati sa Tuchelom. Ja bih gurnuo i RLCa i Conora zajedno, jer Jorginho ce biti usporen, a ovi vole presingovati. Vrijeme je i za klupu Havertza da se dozove.

Od cega da se dozove? Lik je bio odlican protiv Spursa, masu duela je dobio, driblao, kombinovao sa Mountom i Sterlingom. Jedino sto je promasio onaj zicer koji ni on a ni mi ne znamo kako nije usao jer je dobro zahvatio loptu, nije bilo mlitavo kako inace zna biti. 

Nedostaju golovi, slazem se ali zasto momka klupirati kad je bio odlican proslu i plus nemas neku opciju na klupi koja bi ti garantovala golove.... 

Just now, Bari said:

Od cega da se dozove? Lik je bio odlican protiv Spursa, masu duela je dobio, driblao, kombinovao sa Mountom i Sterlingom. Jedino sto je promasio onaj zicer koji ni on a ni mi ne znamo kako nije usao jer je dobro zahvatio loptu, nije bilo mlitavo kako inace zna biti. 

Nedostaju golovi, slazem se ali zasto momka klupirati kad je bio odlican proslu i plus nemas neku opciju na klupi koja bi ti garantovala golove.... 

Od promasaja. Mislim vjerovatno ce i zabiti ovaj mec, ali mora dobro trenirati zavrsnicu.

1 minute ago, diablo_bih said:

Od promasaja. Mislim vjerovatno ce i zabiti ovaj mec, ali mora dobro trenirati zavrsnicu.

To okej ali u globalu je odigrao super utakmicu protiv Spursa. 

Nece on ni dati vise od 10 - 12golova u ligi. 

5 minutes ago, Bari said:

To okej ali u globalu je odigrao super utakmicu protiv Spursa. 

Nece on ni dati vise od 10 - 12golova u ligi. 

To je sramota realno. Glavni napadac da zabije 10 golova je bas malo. 80 miliona je kostao. Onda promijeniti formaciju da bude iza napadaca kao ofanzivni vezni ili ga prodati.

Ispraviti naziv teme, nije matchday 2 nego matchday 3.

Nisam gledao Leeds ove sezone, pretpostavljam da se način igre nije puno promijenio u odnosu na period sa Bielsom. Možda nisu toliko ekstremni kao ranije, ali se još uvijek žele nadigravati. Zbog toga bi ovo trebao biti protivnik koji nam odgovara. Neće parkirati autobus ispred gola a individualna kvaliteta je daleko na našoj strani. Tokom ljeta su izgubili klasu u vidu Raphinhe i Phillipsa, ali su proširili rotaciju tako što su doveli 6 novih igrača. Oporavio se Bamford nakon dugo vremena, a partner iz napada Rodrigo je najbolji strijelac lige.

Nadam se da ćemo ozbiljno ući u utakmicu i da će pristup biti kao protiv Tottenhama, a ne kao protiv Evertona. Dodatan razlog za moje nade je bijes koji osjećaju igrači i trener zbog svega što se dogodilo u prošlom kolu. Kada je u pitanju pozicija napadača, mislim da ako Tuchel nije kaznio Havertza zbog loše igre i promašaja u prvom kolu, da ga neće kazniti ni zbog dobre igre i promašaja u drugom. Ja bih ovdje radije vidio Broju od prve minute nevezano za situaciju sa Havertzom jer su nam Brojine kvalitete od veće koristi protiv ove ekipe. Na sredini će najvjerovatnije startati Jorginho iako priželjkujemo jedan drugi tandem. Volio bih vidjeti pozadi trojku Koulibaly, Silva, Cucurella i Jamesa i Chilwella po strani, a Mounta kao igrača iza Havertza/Broje i Sterlinga.

Prognoziram pobjedu 3:1.

• Kun Aguer0 changed the title to Matchday 03: Leeds Utd (A) 21. august @ 15.00

Kako volim ove utakmice u ovome terminu oko 15h, tačno imaš vremena da odradiš sve i prije i poslije tekme, milina.

Ne znam je li poznata info da li će šef biti u prilici da klub vodi sa terena ili će ipak biti na tribinama, da li je bila ikakva zvanična odluka.

Nadam se da će priliku od prve minute dati Gallagheru u sredini, to je jedina želja, također volio bih da vidim Reecea i Chilza na Wing Backovima te Cucurelu na lijevom stoperu ali da ima slobode kao što je imao Reece protiv Tottenhama.

Neće biti lako protiv Leedsa, lijepo su se pojačali, doduše samo im napadač fali jer je Bamford očigledno završio svoje, povreda za povredom već godinu dana

Krenulo jako, al brate kakvi retardi, u sredi terena Galagher i Jorghi potpuno pojedini. Loftus Cheek nema sta da trazi na wingbacku. U stvari nema sta da trazi u klubu. Covek je u karijeri igrao veznog, ofanzivnog veznog, wing backa, stopera, napadaca i u svakoj ulozi je ocajan i nonsalantan. Mount i Havertz, sta reci, potpuno nevidljivi. Koulibaly se usrao kao da se Sarr prerusio u njega.

Sterling i Cucurella jedino zasluzuju pohvale.

I nabijem Mendyja na kurac, i nemojte molim vas da prizivate Kepu, oba golmana su nam prosek u najboljem slucaju.

Pojeo nas je Leeds u prvih 45 minuta, drago mi je što vode ljudi i neka su poveli iz ovakve greške. Čisto da se idioti opamete i da skontaju da ne moraju po pola sata da se dodaju u svojih 40 metara da bi počeli napad.

Strašan presing Leedsa, ljudi su za 45 minuta pretrčali 6 kilometara više od nas, to dovoljno govori. Razmontirani smo u svim poljima, Mendy jeste najviše usrao ali i ostali su bili za kurac

Mendi je sve gori i gori, njegove greske su katastrofalne postale.

Ostatak ekipe i postavka igre... Ne znam sta je losije.

Jos od vremena Fabregasa i Matica/Kantea sa njim mi ne znamo da se snadjemo pod presingom. Iako imamo klasne igrace i dalje, Kovu i Kantea fali nam taj first pass igrac jednako kao i spic. Nadam se da ce uspeti De Jonga da dovedu.

Spori smo, nema uigranih akcija, nema kretnje bez lopte.

Pored svega toga forma pojedinih glavnih igraca je blagi uzas. Haverc je nivo amaterskog fudbala, Maunt ni blizu one svoje forme... Ne znam, previse toga nije dobro da bi stalo u jedan post.

Ajd pomozi Boze.