Jump to content

Matchday 02: Tottenham Hotspur (H) 14. august @ 17.30


Kun Aguer0

Recommended Posts

1 minute ago, ja13 said:

U zadnje vrijeme? A to zadnje vrijeme je koliko?, 1 utakmica...

Jako si zanimljiv.

Loš je bio i zadnji dio sezone, ispada u odbrani kao iz busa. Na pripremama je bio kriminalan, a na zadnjoj utakmici se vukao kao prebijen.

Link to comment
Share on other sites

Chilz ispred pudlice all day.

Molite se samo da Tuhica ne naredi da mi uzmemo loptu i kontrolišemo posjed, biće opet uspavanka sa naše strane samo što će Tottenham za razliku od Evertona sigurno stvoriti par šansi. U sredini bi morali početi Kova Kante kako nas ne bi pregazili tu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kun Aguer0 said:

Chilz ispred pudlice all day.

Molite se samo da Tuhica ne naredi da mi uzmemo loptu i kontrolišemo posjed, biće opet uspavanka sa naše strane samo što će Tottenham za razliku od Evertona sigurno stvoriti par šansi. U sredini bi morali početi Kova Kante kako nas ne bi pregazili tu

Kovačić je povrijeđen, mislim da neće konkurisati za sastav. Bojim se da to znači ponovo Jorginho iako bi Gallagher bio bolji izbor.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, cobinho said:

Ja nisam optimista sem ako ne odigramo energetski jako visoko. Totenhem je ekipa koje moze vrlo lako da nam otkrije sve mane tima u ovom momentu. Cak se bojim da ne bude jako bolno. 

Slazem se totalno. Jedini nacin je da izbjegnemo poraz trka, borba, energija. Nadam se da smo za ovih 7 dana podigli nivo kondicije jer ono protiv Evertona, da igraci padaju nakon 60. minute, da imaju grceve nisam nikad vidio.

Igracki smo kvalitetniji iako je njihov napad jedan od najboljih u ligi. 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da su nam utakmice dosadne, na dan utakmice sam uvijek uzbuđen.

 

Oni će sigurno igrati 3-4-3 kao i mi. Najbitnije je da izdržimo prvih 15 minuta da ne primimo gol i da nas ne pregaze na sredini terena.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...