Jump to content

#3 Marc Cucurella


Kun Aguer0

Recommended Posts

AK6Q11.png

 

 

Full name Marc Cucurella Saseta
Date of birth 22 July 1998 (age 24)
Place of birth Alella, Spain
Height 1.72 m (5 ft 8 in)
Position(s) Left-back, Centre-back

 

Senior career*
Years Team Apps (Gls)
2016–2019 Barcelona B 48 (1)
2017–2020 Barcelona 0 (0)
2018–2019  Eibar (loan) 31 (1)
2019–2020  Getafe (loan) 37 (1)
2020–2021 Getafe 38 (3)
2021– Brighton & Hove Albion 35 (1)
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Marc Cucurella (Španija, 1998)
  • diablo_bih changed the title to #00 Marc Cucurella

Ovo preplacivanje igraca meni samo daje pozitivan vibe i pokazuje da ce Boehly ulagati u ovaj klub po svaku cijenu. 
 

Bojali smo se ko ce zamjeniti Romana, pa ja sam i vise nego zadovoljan.

Mozda se Cucurela mogao i dovesti za manje novca, ali mi trenutno nemamo vremena. Od organizacije i promjene strukture u upravi(odlasci Cecha i Marine) dobro uopste i kupujemo.

 

Sezona samo sto nije pocela tako da ne treba cuditi preplacivanje igraca.

 

Neka dolaze igraci, draze mi je da i preplato igraca nego da za par miliona ga izgubimo.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wisey said:

Poslije se pitajte sto nas svi guze za odstetu. Jer im se moze, a mi budale placamo.

Sretno Ćućurela, nadam se da ces opravdati hvalospjeve brojnih forumasa. Licno sam skeptican po pitanju ovog igraca, no vidjet cemo.

Pa nismo trenutno u poziciji da drugacije pregovaramo. Covjece do prije 2 mjeseca klub je bio na ivici egzistencije, kako sve shvacate zdravo za gotovo? 
 

Umjesto da budete zadovoljni sa novim vlasnicima koji su uradili sve po PSu od prvog dana interesovanja za kupovinu pa do trenutku kad su konacnoni kupili.

 

Evo i sad pokusavaju da kupe sto bolje i kvalitetnije iako subu startu kasnili za rivalima. Kupuje i mlade i gotove proizvode.

 

Mislim zaista i sam pokusavam da sto vise racionalizujem sve stvari kada je klub u pitanju ali ovo trenutno pokazuje nista drugo nego da su novi vlasnici spremni ulagati u klub i to mnogo ulagati.

 

Pa zamisli da je bila obrnuta situacija? Da nismo nikog doveli ili da se cjenkamo za nekim anonimusom u par miliona?

 

Zar vam ovakav pristup ne daje optimizam da je vlasnik spreman ulagati, mozda cak i svoj novac kako bi pojacao ekipu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hamco said:

Pa nismo trenutno u poziciji da drugacije pregovaramo. Covjece do prije 2 mjeseca klub je bio na ivici egzistencije, kako sve shvacate zdravo za gotovo? 
 

Umjesto da budete zadovoljni sa novim vlasnicima koji su uradili sve po PSu od prvog dana interesovanja za kupovinu pa do trenutku kad su konacnoni kupili.

 

Evo i sad pokusavaju da kupe sto bolje i kvalitetnije iako subu startu kasnili za rivalima. Kupuje i mlade i gotove proizvode.

 

Mislim zaista i sam pokusavam da sto vise racionalizujem sve stvari kada je klub u pitanju ali ovo trenutno pokazuje nista drugo nego da su novi vlasnici spremni ulagati u klub i to mnogo ulagati.

 

Pa zamisli da je bila obrnuta situacija? Da nismo nikog doveli ili da se cjenkamo za nekim anonimusom u par miliona?

 

Zar vam ovakav pristup ne daje optimizam da je vlasnik spreman ulagati, mozda cak i svoj novac kako bi pojacao ekipu?

Preplacivanje igraca ne daje optimizam. Jel sad treba svakog sa preplatimo, mislite da drugi nece traziti preplacivanje svojih igraca od nas. Da ne govorim o tome da ovkakvim pristupim gubis previse novca za druge igrace i neke druge prelazne rokove. Ne znaci ako si sad ulozio ogroman novac da ces i sledeci prelazni rok, bas suprotno jer si se istrosio , ovo je kao zamazivanje ociju navijacima a pritom si ispao glup u pregovorima i preplatio. 
 

65 miliona evra. Vidim pise se moze da igra pored lwb i lcb. Zar se nije mogao dovesti fofana ili drugi pravi stoper za lcb poziciju dok na lwb imamo chilwela za prvu postavu. Ne moze izmena da kosta ovoliko. Mislim da ce on biti neki bekap za te dve pozicije ali za ove pare previse. Ja od njega ocekujem da igra skoro svaku utakmicu i sa bude medju najboljim pojedincima inace flop

Link to comment
Share on other sites

Iskreno mi se jebe sto je toliko skupo placen. 

Nece mi nedostajati stara dobra vremena gde su odlazili igraci jer smo se cenjkali oko sitnica, ili kad nas odjebu od starta jer posaljemo prenisku ponudu i vise ne zele da pregovaraju kao Napoli za Koulibalija onomad. 

Samo neka se ulaze u kadar. Barcelona ni ne placa igrace pa ih dovodi nekako. Samo neka Cucurella igra dobro i ja zadovolja , a za cenu me bole mudo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, klicko said:

Preplacivanje igraca ne daje optimizam. Jel sad treba svakog sa preplatimo, mislite da drugi nece traziti preplacivanje svojih igraca od nas. Da ne govorim o tome da ovkakvim pristupim gubis previse novca za druge igrace i neke druge prelazne rokove. Ne znaci ako si sad ulozio ogroman novac da ces i sledeci prelazni rok, bas suprotno jer si se istrosio , ovo je kao zamazivanje ociju navijacima a pritom si ispao glup u pregovorima i preplatio. 
 

65 miliona evra. Vidim pise se moze da igra pored lwb i lcb. Zar se nije mogao dovesti fofana ili drugi pravi stoper za lcb poziciju dok na lwb imamo chilwela za prvu postavu. Ne moze izmena da kosta ovoliko. Mislim da ce on biti neki bekap za te dve pozicije ali za ove pare previse. Ja od njega ocekujem da igra skoro svaku utakmicu i sa bude medju najboljim pojedincima inace flop

To cemo tek da vidimo. Covjek iza sebe ima uspjesnu historiju kao vlasnik velikih klubova, mozda i vecih od Chelsea.

 

Pred nama je vrijeme da vidimo. Sumnjam da ce se nastaviti preplacivati igraci pogotovo kada dovedemo i sportskog direktora i kada ne budemo morali ganjati igrace posto poto jer smo ostali bez starih a da pri tome nista nismo mogli uciniti.

Link to comment
Share on other sites

Kad ulazes tolile pare ulazes da bi bio konkurentan za prvaka. Mi smo u situaciji da sa ulozenih 200 i kusur prosle i 300 i kusur ove ne budemo konkurentni za prvaka vec za top 4. Sto je malo bezveze. U prevodu prazna ulagsnja. Tj preko 200 miliona na igrace bez doprinosa ili sa malim doprinosom. Ako odemo na zadnjih 4 god. Skoro ceo tim bacenih stotine miliona. Poenta je da se stane na put toj rasipnickoj politici zbog koje nas mnogi gledaju kao plastikanere.

Link to comment
Share on other sites

Dobre stvari:

- nastavljamo dovoditi kvalitetne igrače
- igrač u usponu
- može igrati lijevo u svim formacijama
- možemo igrati na isti način sa njim i sa Chilwellom
- već igra u Engleskoj
- oteli smo igrača Cityu
- Alonso pakuje kofere


Loše stvari:

- nedovoljno iskustva na najvišem nivou
- imamo 2 lijeva beka od 50 miliona funti i obojica su dugoročno rješenje
- pod pritiskom bježi nazad
- transfer se trebao obaviti ranije da odradi pripreme

 

Welcome

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to #32 Marc Cucurella
  • 2 weeks later...
39 minutes ago, hamco said:

Deff je igracina. Brz, jak, trci gore dole, ima dobar passing range, ne boji se dueal, pregled u polju dobar. Bice Chilwellu stvarno tesko izboriti prvih 11 pored njega. Najiskrenije to mislim.

Na kraju krajeva, nek igra bolji.

odlican je, samo mora poraditi na primanju lopte kad mu neko salje duge. stalno mu se odbije po metar.

 

Link to comment
Share on other sites

Protiv njegovog dovođenja sam bio samo iz razloga jer imamo većih rupa i jer imamo dovoljno igrača po lijevoj strani. 

 

Danas je bio na vrhunskom nivou, sjajan igrač i sjajna partija, šteta što ga je ono smeće kojem bi lično slomio nogu na sledećoj utakmici provuklo onako kod onog faula.

 

Biće nam jebeno po lijevoj strani, on i Chily, pogotovo kad se Chilly vrati 100% u formu, treba ih gurnuti obojicu protiv slabih ekipa, Cucurela bi mi bio više stoper i više u sredini malo, kao što je Pep protiv West Hama postavio svoje bekove. Ima Cucurella lijep pas i pregled igre, dok bi Chilly bio tu da gazi uz aut liniju.

 

Link to comment
Share on other sites

Što je neko rekao, Chilly će se morati dobro namučiti da se vrati u prvih 11. Ovaj momak šparta 90 minuta, onako kako je Chilly prije povrede. Na ovoj poziciji smo pokriveni nevjerovatno dobro, kad se sjetim da su nam u jednom trenutku bekovi bili Alonso i Azpi... sad James i Cucurella/Chilly. Bravo za transfer. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, apeiron said:

Što je neko rekao, Chilly će se morati dobro namučiti da se vrati u prvih 11. Ovaj momak šparta 90 minuta, onako kako je Chilly prije povrede. Na ovoj poziciji smo pokriveni nevjerovatno dobro, kad se sjetim da su nam u jednom trenutku bekovi bili Alonso i Azpi... sad James i Cucurella/Chilly. Bravo za transfer. 

Protiv "slabijih" ekipa treba probati sa Kukurelom kao lijevim štoperom tako bi dobili dodatno oruzje. Kukurela kao lijevi štoper, Cilvel lwb i James rwb. 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #3 Marc Cucurella

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...