Jump to content

Todd Boehly, vlasnik (2022-)


Recommended Posts

Ne bih se ja tu mnogo zaletao dok ne upoznamo malo novog vlasnika i trenera, te vidimo kako to sve funkcioniše.

Ne znam ni kolko je bilo pametno to da Poteru odma da duži ugovor...

Može on (vlasnik) da dovede najbolje skaute, da napravi tu izvikanu mrežu klubova za razvoj igrača, dzabe mu sve to ako taj igrač ne dobije priliku u prvom timu.

Koliko puta se desilo u prošlosti da skauti odrade svoj posao ali da ne dobiju zeleno svetlo od trenera.

Neka se ta uprava prvo skencentriše na to da mi odigramo 3 dobre utakmice u nizu, pa nek se onda bave sporednim stvarima za buduće, buduće vreme.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Baš se vidjelo to da je klub jako loše vođen po njegovim rezultatima, jedna od najvećih ekspanzija u svijetu fudbala i klub sa najviše titula ukupno od svih engleskih klubova u tih 17 godina. I umalo da zaboravim da je vrijednost kluba porasla enormno čak 10x ali da lack of data and disconnected hahahahhahaa jebo ti hljeb mater američku connectedovanu bez SDa bio pola godine krv ti jebem, tehničkog direktora tek sad postavljaš i pričaš i sereš o nečemu

Link to comment
Share on other sites

Kontinuitet se najviše gubio zadnjih 10 godina, nakon što se osvojila LŠ do tada nekih 6 godina se vazda u vrhu bilo, PL mi je najbolje mjerilo za to. Nakon što se osvojila LŠ igralo se po principu 2 dobre sezone pa 1 odron ili prosjek i sve tako. Mnogo trenera se mijenja, more nekih igrača prolazi kroz klub i to mi je nekako i glavni problem, nikako da se uhvatimo jedne trake i da to guramo.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Corto Maltese said:

Video sliku na twiteru gde sede u lozi on i Srna, jbt pa mi smo stvarno zagrizli za onog Ukrajinca. Covek nije bas normalan onda.

Pa dosao Srna u London, pozvao ga Boehly da popricaju :D Bio je Srna u restoranu i sa Willianom. Ja sve kontam da je to fazon da izvuku Arsenalu sto vise para.

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko su povrede Sterlinga i Pulišića ozbiljnije prirode nije da nam neće trebati novo lijevo krilo, makar na posudbu. Srećom, lijevih krila je uvijek bilo najviše na tržištu i ne moramo se zaletiti na jednog jedinog.

 

2 minutes ago, soxx said:

Zamisli u februar uci sa enzom, murdykom, badiashviliem i oporave nam se kante james i chilwell.

Francuz gruzijskog porijekla

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, soxx said:

Zamisli u februar uci sa enzom, murdykom, badiashviliem i oporave nam se kante james i chilwell.

 

Zaredat par pobjeda i eto nas u borbi za Lp

Ako za Mudryka traze 80-100 miliona, po meni je bolje te pare usmjerit na Leao-a, a mislim i da bi nam vise odgovarao na stil igre 'possession'. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...