Jump to content

Champions League - Round of 8: Real Madrid vs Chelsea (12.04. uto.) 21h


apeiron

Recommended Posts

Ja bih Ziyecha, a za Kantea bih razmislio, ako ce igrati kao proslu bolje da ne igra. Neka igra RLC.

RLC kako je igrao protiv Reala u prvoj bolje da ne putuje uopšte ako će opet onako igrati...

 

Kako god ipak imam povjerenja u Kantea


Kako god optimističan sam pred tekmu, bitno je da se dobro otvori utakmica u prvih 15-20 minuta da ih odmah stisnemo. Nas ovde mogu samo koštati dvije stvari, gluposti i greške u odbrani kao ona Mendya i naša nemogućnost da iskoristimo svoje prilike

Link to comment
Share on other sites

AJDE AJDE AJDEEE AJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, SAMO KRV I BORBA

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9gI_VLUJ5hM

 

 

 

 

 

 

EDIT:        P     R     O    L      A      Z     I     M    O

Edited by drogba 11
Link to comment
Share on other sites

Mi njih možemo pobijediti 2 razlike. Možemo svakoga, ali neće biti lako. Iskusna je to ekipa sa iskusnim trenerom. Zatvorit će se, pokušavat će da umrtve igru, trošit će vrijeme, neće rizikovati i čekat će kontru. Večeras su nam potrebni svi igrači na svom maksimumu. Mendy iz svojih najboljih utakmica, Kante iz prošlosezonske knock-out faze, Pulišić koji će pokazati da je LeBron James of football, Alonso koji će zabiti, Jorginho koji će asistirati itd. Ovo je noć kada se postaje legenda. Svi znamo ko je zabio u revanšu protiv Napolija, ali nas pola ne zna sve strijelce kasnije protiv Benfike. Prošli put naši nisu dali sve od sebe, večeras će sigurno dati. Vjerujem da ćemo biti blizu prolaska.

Link to comment
Share on other sites

Sta da se radi jurimo 2 gola zaostatka, koliko god mi se ne svidjaju RLC i Alonso na wing bekovskim pozicijama, Tuchel nije imao previse izbora. James ce biti RCB, sto nije lose zbog Vinisijusa, nadam se da ce Alonso odigrati korektno posebno u odbrani ako je to ikako moguce. Ajmo momci borbeno veceras i bez prevelikog respekta.

Link to comment
Share on other sites

Alosno će biti u napadu stalno, ne vjerujem da će Real neÅ¡to juriÅ¡ati ako ne prime golove. Tako da sam siguran da će ga Kante i Rudiger pokriti. Treba nam jak Kante u sredini, treba nam da ne zabijamo sami sebi amaterske golove i viÅ¡e od svega da realizujemo sve prilike koje napravimo jebem mu hljeb viÅ¡e  :hljeb:

 

 

 

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :chemu:  :chemu:

Link to comment
Share on other sites

Odlicno stojimo. Formacija sa finim podesavanjima tako da niti je 4312 niti 3412.
Jedino sto mi se ne svidja sto mi za sanse i izgledne situacije moramo rydarski da radimo dok oni igraju cekalicu na nas kiks i da bukvalno iz nicega daju gol. Fali nam malo magije po desnoj strani i neki vanserijski potez. Igraci ce biti sve nervozniji a oni ce tek da cekaju kiks. Ako damo gol do 60 og imamo izgledne sanse.
Ajme mene pulisic
Pitam se koliko idiotluka treba da napravi ova mala pickica pulisic da bi ga neko oterao iz kluba.
Link to comment
Share on other sites

Sta je razlika ovdje?
Mi damo treci gol, sa rezultatom prolazimo. Nastavljamo igrati dalje kao dotad, trcimo, igra se ne prekida.
Oni daju gol koji ih vodi dalje, poslije toga se nije igralo vise od 5 min efektivnog fudbala. Ostalo je bilo lezanje ko u bosanskoj ligi.

I na kraju mi ispadnemo u ovakvom mecu, jednostavno nepravda. Al to ti je fudbal, ovi didovi su negdje tesku nafaku zaradili i tako je.
Link to comment
Share on other sites

Prestojao sam i ispreskakao cijelu utakmicu. Šta reći, kad sve sumiramo bili smo bolji, ali jednostavno nismo imali sreće. Na sve to igramo sa timom koji ima više sreće od bilo koga.

 

Za neke igrače vjerovatno i imam zamjerku, ali nema veze jer sam u suštini zadovoljan tim što su pokazali kao kolektiv. Vjerovao sam u prolaz i bio optimista i iako smo ispali na neki način sam ponosan, međutim ovaj put nemaš sreće, sljedeći put ćeš imati i to je je jednostavno tako.

 

Što se protivnika tiče želim im da ispadnu prvu prilikom, skupina nefer osoba na okupu koje uvijek prati kosmička sreća i sudijske odluke.

 

U suštini šta je tu je, idemo dalje, prva utakmica nas je koštala prolaza, ali to sad nije ni bitno. Biće i drugih prilika.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba se kola slomiti na bilo kom pojedincu, vidim neki su besni na Pulisica, neki Lukakua, neki RLC-a, neki na Mendyja.

 

Mnogo toga se desilo i utakmice su mogle da odu u skroz drugom smeru. Kiksevi u prvoj utakmici, poklon Mendyja, zicer Lukakua. Danas prilike Pulisica, koje jesu bile iz teskih pozicija. Ponisten gol Alonsa. Zicer Havertza na 0-3 koji je Courtois skinuo, sto je mozda na kraju i presudilo. Klizanje Rudigera kod drugog gola Benzeme. Jos jedan udarac Havertza koji je zamalo zavrsio pored gola pri kraju utakmice. Promasaj Jorginha. Previse je kljucnih detalja ovde.

 

Izuzetno razocaravajuc rezultat. Real ni kriv ni duzan u polufinalu, ali desava se to cak i u dvomecu. Nabijem ih na kurac.

Njih ce unistiti City u polufinalu.

 

Idemo da zavrsimo sezonu ima jos dosta da se igra.

Link to comment
Share on other sites

Po meni kljucni detalj utakmice je odbrana Courtoisa pri rezultatu 0:3. Da smo otisli tada na +4 nema sanse da bi se Real vratio. Imao bi sto sta jos reci ali drugom prilikom.

Kapa do poda Modricu za onakvu asistenciju, odavno nesto ljepse nisam vidio.
Link to comment
Share on other sites

Ne treba se kola slomiti na bilo kom pojedincu, vidim neki su besni na Pulisica, neki Lukakua, neki RLC-a, neki na Mendyja.
 
Mnogo toga se desilo i utakmice su mogle da odu u skroz drugom smeru. Kiksevi u prvoj utakmici, poklon Mendyja, zicer Lukakua. Danas prilike Pulisica, koje jesu bile iz teskih pozicija. Ponisten gol Alonsa. Zicer Havertza na 0-3 koji je Courtois skinuo, sto je mozda na kraju i presudilo. Klizanje Rudigera kod drugog gola Benzeme. Jos jedan udarac Havertza koji je zamalo zavrsio pored gola pri kraju utakmice. Promasaj Jorginha. Previse je kljucnih detalja ovde.
 
Izuzetno razocaravajuc rezultat. Real ni kriv ni duzan u polufinalu, ali desava se to cak i u dvomecu. Nabijem ih na kurac.
Njih ce unistiti City u polufinalu.
 
Idemo da zavrsimo sezonu ima jos dosta da se igra.

Ne nego je najbolje da ga trpimo jos jednu sezonu. Decko al bukvalno ni za kurac nije. Kad sam video izmenu vec sam video ispadanje. Ja apsolutno ne razumem sta tuhel vidi u njemu. Pljuvani Vilian je za njega 3 klase gore. Covek ama bas nikakav doprinos ne daje.
Link to comment
Share on other sites

Bravo za borbu, zalaganje i sve ostalo sto ide uz to. Mozda se moralo odigrati pametnije pred kraj utakmice, ali ne mogu se oteti dojmu da smo ispali od dosta slabije ekipe u prevodu sami smo sebe izbacili. Nista idemo privesti sezonu kraju i to je to, pa cemo se na ljeto sabrati. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...