Jump to content

Champions League - Round of 8: Real Madrid vs Chelsea (12.04. uto.) 21h


apeiron

Recommended Posts

Ne vidim nazalost nekakvu sansu ovdje. Premalo kvalitete u ofanzivnoj igri imamo da bismo pobijedili Reala u Madridu 2 razlike. Mi mozemo ove knap utakmice dobijati i lomiti u nasu korist, ali izici i napasti, izdominirati nekog jako tesko. 95% smo vani, prolazak bi bio ravan cudu.
Link to comment
Share on other sites

U pravu je Wisey, nama je odavno problem organizovati smislene prilike kada se protivnici povuku iza lopte i taj problem nas prati duzi period. Prosle sezone smo LP osvojili jakom odbranom i fantasticnom tranzicijom. Tako da su nam sanse minimalne za prolaz i ne ocekujem nista specijalno u Madridu. Diablo -  Barca ih je natrpala jer je Real izlazio visoko sa odbranom, sto nece biti slucaj u ovoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=-6MtUwJqF0w&ab_channel=GnahtnhiD

 

https://www.youtube.com/watch?v=b4PQ728cwAs&ab_channel=MH10Show

 

Ovakva dva pristupa nam trebaju u uzvratu. Bit' će teÅ¡ko, ali nije nemoguće. Nije Real neka bauk ekipa, ali imaju tog djavola u napadu koji pravi razliku. Trebat' će nam dosta strpljenja, koncentracije, a i sreće. 

Link to comment
Share on other sites

sad nam je potrebno ovo, ako Bog da bit će u utorak na repeatu..naravno da može, i da je moguće, puno nam je puta to Chelsea dokazao, ako ništa dužni smo vjerovati!!

 

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

 

 

ps. k`o zna znat` će :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=I3pLHBhFRfQ

Link to comment
Share on other sites

Sreća je pa se i gol u gostima ne računa tako da i sa dva možemo makar do produžetaka, naravno ako opet sami sebi koji ne uvalimo...

 

Kontam da bi se moglo početi sa Lukakuom i Havertzom ali budući da Lukaku ima realizaciju kakvu ima, ne znam šta je najpametnije

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa od novog člana :)

 

MIslim, da če sve biti jasno sutra. Ako pobedimo Southampton i dignemo se u motivaciji, želji itd.. onda se možemo nadati nečemu u madridu.

 

Ako izgubimo sutra mislim, da je ovo završena priča :)

klicko jesi li to ti

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim nazalost nekakvu sansu ovdje. Premalo kvalitete u ofanzivnoj igri imamo da bismo pobijedili Reala u Madridu 2 razlike. Mi mozemo ove knap utakmice dobijati i lomiti u nasu korist, ali izici i napasti, izdominirati nekog jako tesko. 95% smo vani, prolazak bi bio ravan cudu.

Nazalost tako je. Treba nam predstava slicna onoj protiv Juventusa. Mlao nade mi ulijeva cinjenjica da Real nije uopste toliko kvalitetna ekipa kao sto mnogi misle, Benzema tesko da ce ponoviti onakvu utakmicu a i nasi ne mogu ponoviti onako blijedo izdanje kao u srijedu.

Posto ce Real cekati na svojoj polovini i braniti se sa 10 igraca, poceo bi sa Lukakuom u napadu da se hrve s njim, takodjer i sa Alonsom jer ima fin centarsut, u sredini Kovacic obavezno.
Link to comment
Share on other sites

Mendy

 

Azpi Silva Rudiger

 

James Kante Kova Alonso

 

Ovako bih ja odbranu i sredinu terena. Za napad ne znam zaista. Naravno Havertz se podrazumijeva. Sad izmeÄ‘u Mounta, Lukakua, Ziyecha i eto Pulisica ne znam koga bih stavio. 

Link to comment
Share on other sites

Šanse su male, ali viđali su se i veći preokreti. Problem je što u zadnje vrijeme ne izgledamo kao ekipa koja može zabiti 3 gola i ne primiti nijedan. Ako damo rani gol kao protiv Juventusa možemo izboriti prolaz. Kasnije nam se može posrećiti neki slobodnjak, korner, bomba, greška protivnika.. Iako su nas mnogi razočarali u srijedu, opet bi mi 7-8 istih igrača startalo, jer to je najbolje što imamo. I ja bih probao sa Lukakuom, iako je logičnije da uđe kasnije kada se krene na sve ili ništa.

Link to comment
Share on other sites

sad nam je potrebno ovo, ako Bog da bit će u utorak na repeatu..naravno da može, i da je moguće, puno nam je puta to Chelsea dokazao, ako ništa dužni smo vjerovati!!
 
AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
 
 
ps. k`o zna znat` će :D
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=I3pLHBhFRfQ


Soton-Chelsea 0-3 22.min


IMA NADE
Link to comment
Share on other sites

Šteta je za obojicu što će propustiti utakmicu. Vjerujem da je bilo planirano 3-4-3 za revanš sa Azpilicuetom na poziciji Azpilicuete, a Lukaku bi sigurno dobio najmanje pola sata. Ovako se možda pređe na 4-3-3 ili nešto slično. Ako se bude bunarilo pred kraj Chalobah je nekako najbolja opcija sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

Nije klicko nego tyson :) 

 

haha ne nego novi član.. na slovenačkom forumu od godine 2008 :)

Dobrodošao i budi nam aktivan, kličko je bio i ostao bot foruma od osnivanja pa nam je neka verifikacija da pitamo nove članove kličko jesi li to ti :D

Link to comment
Share on other sites

Cek da pitam, je l mi sad po novom pravilu sa 0:2 idemo na produzetke ili kako ?

Da.
Gleda se ukupan rezultat bez pravila gola u gostima. Sa bilo kakvom pobjedom od 2 razlike imamo produzetke, sve ispod toga je ispadanje.
Link to comment
Share on other sites

Odličan rezultat za vikend mi daje nadu za sutra :)

 

Nisam vidio jel to potvrdjeno 100% da neče bit Lukakuja?

 

Kao što ste rekli ako budemo jurili rezultat trebat če nam u šestnestercu da se hrva sa obranom Reala.

 

Sve u svemu nadam se, da nas je ta pobeda digla i da idemo max max motivacijski sutra u utakmicu. Ako budemo igrali kako znamo možemo rasturiti Reala.

 

:sal1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...