Jump to content

Roberto Di Matteo (1996-2002, 119 nastupa / 2012, trener)

Caeruleus
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosao je Eddie Newton kao pomoc do kraja sezone. On je radio sa RDM u WBA-u i u onom drugom klubu koji se sada ne secam kako se zove. Dva Portugalca su otisli a Chris Jones ce poceti da radi kao Firt Team fitness coach (dok ne dodje neko drugi, naravno).

Dobar je bio Eddie, Chelseajevo dijete. Odigrao je neke solidne tekme za klub. Otišao je zbog povreda i jer je Vialli doveo Deschampsa koji je bio kapiten Francuske, tadašnjeg prvaka svijeta. :)

http://www.youtube.com/watch?v=Hf2xJP_xaYs

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1330980260' post='32780']
Baš me zanima kakvi će se klanovi stvoriti za par mjeseci, ja samo znam da ću bit uz Roberta..
[/quote]
... što te isključuje kao kompetentnog za bilo kakvu dalju raspravu o situaciji u klubu i managerima. Jer, znači ako Robbie bude radio identično kao i njegov prethodnik i imao iste rezultate, ti ćeš biti uz njega. To govori kako lično ne simpatišeš Boasa, a simpatišeš RDM-a. Dakle, nema nikakve veze s njihovim sposobnostima, postupcima i odlukama. :)

[quote name='Wisey' timestamp='1330981867' post='32823'] ... što te isključuje kao kompetentnog za bilo kakvu dalju raspravu o situaciji u klubu i managerima. Jer, znači ako Robbie bude radio identično kao i njegov prethodnik i imao iste rezultate, ti ćeš biti uz njega. To govori kako lično ne simpatišeš Boasa, a simpatišeš RDM-a. Dakle, nema nikakve veze s njihovim sposobnostima, postupcima i odlukama. :)[/quote]

Nije to do simpatiziranja, to je do osjećaja i nekih pretpostavki ;)

[quote name='Wisey' timestamp='1330982270' post='32828']Izađe na isto.[/quote]

A ne možeš reć da sam bio u krivu kad sam govorio da nam Boas neće ništa pomoći, da ćemo igrati isto ko lani, da će bit jadna sezona i dobit otkaz na kraju sezone, eto jedino sam ovo zadnje falio.

Covek je legenda kluba, to cak ni ja ne mogu da osporim :D
Cak sam i napisao, da ce njegovo prisustvo dosta znaciti, klubu...
Ili sam se ja mnogo zaebo, ili je on imao premali uticaj, na igrace i trenera :D
Vodio je WBA, i sa uspehom uveo tim, u PL....
Ali, razlika izmedju prve i druge lige Engleske, je nemerljiva....
Da se razumemo, ne potkopavam ja njegovo trenersko znanje, sto ce mnogi ovde pomisliti, samo smatram, da ga ne treba dizati u nebesa odmah.
Meni bi, recimo bilo draze, da je ostao na celu WBA, i zavrsio u prvih 10 timova PL... To bi vec bio uspeh, koji bi ga mogao preporuciti, za prvog trenera, tima, kao sto je Celsi.
Zelju sigurno ima, to je konstanta, ali, znanje i sposobnost nosenja sa pritiscima, je nesto sasvim drugo.

Svu srecu mu zelim, dokle god da vodi Celsi, kao i uostalom svakom treneru...

[quote name='Whisper' timestamp='1330985877' post='32848']
Covek je legenda kluba, to cak ni ja ne mogu da osporim :D
Cak sam i napisao, da ce njegovo prisustvo dosta znaciti, klubu...
Ili sam se ja mnogo zaebo, ili je on imao premali uticaj, na igrace i trenera :D
Vodio je WBA, i sa uspehom uveo tim, u PL....
Ali, razlika izmedju prve i druge lige Engleske, je nemerljiva....
Da se razumemo, ne potkopavam ja njegovo trenersko znanje, sto ce mnogi ovde pomisliti, samo smatram, da ga ne treba dizati u nebesa odmah.
Meni bi, recimo bilo draze, da je ostao na celu WBA, i zavrsio u prvih 10 timova PL... To bi vec bio uspeh, koji bi ga mogao preporuciti, za prvog trenera, tima, kao sto je Celsi.
Zelju sigurno ima, to je konstanta, ali, znanje i sposobnost nosenja sa pritiscima, je nesto sasvim drugo.

Svu srecu mu zelim, dokle god da vodi Celsi, kao i uostalom svakom treneru...
[/quote]
Pa gde si ti zar je trebalo AVB da dobije otakz da se ti vratis :D

Guest Twelfth Man
[quote name='cech_No1' timestamp='1331040424' post='32928']
Di Mateo molim te pokazi AVB-u kako se vodi ekipa , imas moju podrsku dabogda ostao jos [b]10 godina trener [/b]CHELSEA <3
[/quote]

Dobra ti je ova. :D

Ne bih ja imao nista protiv da nas Robbie vodi i naredne sezone ako ove zavrsimo 4. na kraju. Ali nas se ne pita nista. Cak i ako nas dovede do 4. mjesta, Roman ce angazovati nekoga drugoga. Vidjecemo kakvo je trenersko znanje nase legende. Neka mu je sa srecom.