Jump to content

Roberto Di Matteo (1996-2002, 119 nastupa / 2012, trener)

Caeruleus
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 months later...
Guest Twelfth Man
Roberto ni kriv ni duzan postade trener. Drag mi je covjek, ali ne moze on nama pomoci. Sve dobro sto smo imali, mi smo tj uprava i Roman su bacili. Mourinho, Wilkins, AVB i naredni je Di Matteo...

Nikad nisam bio ovako demoralisan.

ma teško to je ipak čovjek koji je tonuo sa AVB-om , AVB mu je pružio priliku možda bi bilo u redu od njega da i on odstupi, al dbro nije tu sad pitanje morala. Ja mislim da neće puno više napravit jer kao što rekoh tonuli su zajedno , d je jedan mogao nač neki spas našao bi ga, sad dok je sve to svježe trebao bi se dovest novi trener pa da taj šok proba što više ispozitivira kolko je moguće i počet slagat križaljku za narednu sezonu jer ovo "trener do kraja sezone" mi je tolko glupo da nemogu opisat i onda opet promjene opet noa filozofija i opet sve ispočetka... nevolim te odluke na guzove, IL JESI IL NISI nema tu do tad pa ovako pa onako

U pravu je Vialli s ovom izjavom. Di Matteo je sigurno na 'Andreovoj strani' jer ga je ovaj i doveo nazad u klub. Svejedno, naša je legenda i sretno mu dalje. Ovom prilikom zamolio bih sviju da ga ne pljuju jer je ljudska i igračka veličina Chelseaja.

[quote name='exampLe' timestamp='1330876843' post='32219']
To da je legenda stoji, ali Roman je povukao 2 losa poteza za jedan dan-Dao je otkaz AVB i postavio Di Mattea za trenera, ali opet kada bolje pogledamo nije bilo nekih boljih rjesenja jer su Mourinho i Guardiola zauzeti barem do kraja sezone.
[/quote]
ako dodje ono govno iz barse ubit cu nekoga !

Jednom smo još imali ovakvu situaciju. A to je ona situacija kad je Grant zamjenio Mourinha. Sada je RDM zamjenio AVB-a. Onda smo došli do finala Lige prvaka, ali imali i odličnu i uigranu ekipu, jer Mourinho je Grantu ostavio kako bi se ono reklo zlatne kašike u klubu. Sada je stanje užas. Koliko RDM može učiniti ne znam, ali gore od onog jučer ne može biti. Ako išta mislim da će RDM biti samo figura, a da će ekipu voditi Terry, Drogba i Lampard. Jel to loše ili dobro? Kako god okrenete to nije normalno da igrači vode tim, ali moglo bi biti bolje nego što je sad.

ma nevalja da igrači vode klub, to je pre subjktivno, zaboravimo to to ne dolazi ni pod razno. RDM je sad tu gdje je dobio je priliku života da se dokaže da se pokaže i da da odgovor na ključno pitanje JESI IL NISI ? nek iskoristi priliku najbolje što zna i može :)

[quote name='Vinko' timestamp='1330880776' post='32242']
ma nevalja da igrači vode klub, to je pre subjktivno, zaboravimo to to ne dolazi ni pod razno. RDM je sad tu gdje je dobio je priliku života da se dokaže da se pokaže i da da odgovor na ključno pitanje JESI IL NISI ? nek iskoristi priliku najbolje što zna i može :)
[/quote]
Igrači ovaj klub vode od odlaska Mourinha.

[quote name='Wisey' timestamp='1330880965' post='32246']
Igrači ovaj klub vode od odlaska Mourinha.
[/quote]

a neznam baš jer su Hiddinka molili da ostaje , nešto slično i za Carla je bilo tako da čisto sumnjam u to, ali neču pametovat na temelju pisanja Sna Faila i ostalih sranje novina, nisam bio u svlačionici neznam al iskreno sumnjam u sve to bar u eri Guusa i Carla oko AVB-a me i nebi tolko iznenadilo ali kao što rekoh nisam bio , nisam vidio pa neču ni tvrdit ništa.

On ce meni biti najveci car ako igra iskljucivo klince u Ligi, a u kup utakmicama matore.

Jel mozete da zamislite kako ce biti prvi govor igracima starijim...

"OK ljudi, ovako. Ja sam tu do kraja sezone, i onda palim iz ove ludince. Igracete samo za vasu uspeh, mene boli tuki ionako dobijam kes." :D

A inace, bilo bi lepo da nauci RDM sta je inat, pa da nam svima udari kontru i osvoji Ligu Sampiona...

/sigh