Jump to content

#14 Trevoh Chalobah


apeiron

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne znam, ocigledno sam ja lud. Chalobah je kurac odigrao vecinu meceva, a na nekim samo solidan bio.

Nije do tebe, uopÅ¡te nije bio impresivan. Prije njega bi stavio Silvu i Rudigera (koji je svakako nominovan). 
Ali neka uzme neko naÅ¡. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kaže "recent games", a 2 mjeseca skoro nije ni igrao. Mislim da su to normalne stvari i da je takav sastanak trebao davno biti obavljen. Ovo pokazuje da se računa na njega u budućnosti, što je i normalno. Još nam samo treba njegov odlazak u ovoj situaciji..

 

Njegove greške se mogu ispraviti. Najviše griješi u pozicioniranju što se može popraviti sa iskustvom i ako mu se bude ukazivalo na to. Fizičke predispozicije su tu, a i tehničke.

Link to comment
Share on other sites

Nije Ćabola toliko interesantan medijima da se piše o njemu. Sarra treba prodati ako ima neko dovoljno lud da ga uzme, glavni razlog je njegova nerealna plata, nije čak ni zbog kvaliteta, može se i na njegovim greškama poraditi. Ćabola isto tako mora još da uči ali problem je što je makar po meni obojici maksimalan domet kod nas da budu squad igrači i to je to. To važi naravno u slučajju da i dalje želimo da se borimo za sve moguće titule


Jesu li npr. Mendy ili Sarr imali takve sastanke?

Mendy ima 29 godina i teško da ga nešto više možeš naučiti

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nije dorastao najvisem nivou. Protiv Liverpula je toliko puta ispao i svaki put mu je Diaz pobjegao iza ledja da mi ni sad nije jasno kako nismo gubili nakon 20 minuta igre.

Zbog njega je cak James ispastao, nije uopste mogao ici naprijed. Toliko je bio nesiguran da nije smio ni loptu povuci metar naprijed, svaku je vracao Mendyu ili Silvi.

Dugo nisam vidio losiji partiju od njegove protiv Liverpula.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...