Jump to content

EURO 2020


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • Postova 298
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

U Rusiji su dogurali do polufinala sto je bio velikii uspjeh ( po mom skromnom midljenju su trebali igrati i finale, onu utakmicu da ponovo igraju izgubili bi 1 u 10 pokusaja al to je sta bi bilo kad bi bilo) , niko se nije nadao da ce nesto uciniti na tom Mundijalu. To je treneru i kupilo mjesto, kao is coming home. Uostalom kako on dodje do klupe Three Lionsa? Jel nesto mladu vodio ili kako ono bijese
Link to comment
Share on other sites

Spekulise se da bi TAA mogao izostati sa spiska. Vidjet cemo ima li istine u tome, dobro bi doslo zbog Jamesa.

Prije će Southgate ostati bez mjesta selektora nego što će TAA izostati sa spiska

 

 

Prolongirali objavljivanje spiska navodno zbog finala EL i UCL ako bude kao nekih povreda. Sviranje kurcu klasično, sad sam tek siguran da neće ništa od njih biti na ovom Euru

Link to comment
Share on other sites

England's provisional 33-man squad in full

Goalkeepers: Dean Henderson (Man Utd), Sam Johnstone (West Brom), Jordon Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Sheff Utd)

Defenders: John Stones (Man City), Luke Shaw (Man Utd), Harry Maguire (Man Utd), Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Kyle Walker (Man City), Tyrone Mings (Aston Villa), Reece James (Chelsea), Conor Coady (Wolves), Ben Chilwell (Chelsea), Ben Godfrey (Everton), Kieran Trippier (Atletico Madrid), Ben White (Brighton)

Midfielders: Mason Mount (Chelsea), Declan Rice (West Ham), Jordan Henderson (Liverpool), Jude Bellingham (Borussia Dortmund), Phil Foden (Man City), Jack Grealish (Aston Villa), Kalvin Phillips (Leeds), Jesse Lingard (Man Utd), James Ward-Prowse (Southampton), Bukayo Saka (Arsenal)

Forwards: Harry Kane (Tottenham), Marcus Rashford (Man Utd), Raheem Sterling (Man City), Dominic Calvert-Lewin (Everton), Mason Greenwood (Man Utd), Ollie Watkins (Aston Villa), Jadon Sancho (Borussia Dortmund)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je siri spisak, nisam siguran da li ide 23 ili 27 igraca na Euro.

Mislim da su proširili na 26 sa prvobitnih 23

 

 

Ma sviraju englezi kurcu i kurče se. Navodno da vidi hoće li biti nekih povreda u finalima. Kad da su oni sad neki kurac, svi mogu da naprave spisak osim njih... Razvlače a na kraju će opet ispušiti

Link to comment
Share on other sites

Upravu je Adi, Vardy se oprostio to sma skroz smetnuo. Ma Lingrad je tu zbog forme, bio je brutalan 2 mjeseca, bio je i igrac Premiershipa. Cak mi nije neko veliko iznenadjenje sto nema Madisona, poslije povrede je u ozbiljnom kanalu, ne moze se dozvati (sto ne znaci nece takav biti i Grilis).
Manje vise mi je okej spisak, drago mi je sto nema Diera i Allia.
Link to comment
Share on other sites

Tacno obaj Dier je najprecjenjeniji igrac kojeg ja znam. Nit je brz, nit jak, nit dobar s loptom u nogama, nije ni u skoku nista posebno, bas los.

Nije mi jedino jasno sto nema Odoia na spisku, bolji je od Sancha i Rashforda zajedno, da ne pricam od Mounta.
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da će na kraju ipak TAA otpasti sa spiska za EURO. Sumnjam da je ovaj Southgate kapacitet da ostvari nešto više, ali svejedno ću navijati za Engleze na ovom prvenstvu, nekako su mi gotivni zbog silnog talenta kojim raspolažu.

Link to comment
Share on other sites

TAA katastrofa sezonu ima

 

Ponovo je bio ofanzivno najbolji bek lige, a u ovoj formaciji samo ti napad i treba jer ga pokrivaju iza.


A idiot ce igrati sa petoricom nazad iako ima ovako potentan napad. Nadam se da ce preci na cetvoricu ipak, ali ne mozes od debila ocekivati to..

 

To je razmišljanje "hajmo se stisnuti nazad, staviti igrača više, lakše će nam biti, a ovi u napadu su dobri i njih trojica će sami riješiti to"

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da se igramo prognoze.

Favoriti ovim redoslijedom:
Francuska, Njemacka, Engleska.

Mislim da su Francuzi i Njemci mozda dvije najjace selekcije kada su svi na okupu. Njemacka je opet podcjenjena a to nikada ne treba biti slucaj.
Ok, izgubili su oni 6:0 od Spanije u ligi nacija ali Low je konstatno miksao sastav, trazio nove igrace, uigravao neke akcije, sablone. Vidjet cemo ali smatram da su Njemci opet jedni od favorita.

Imaju cak 8 igraca iz Bayerna, kada dodas ostale to je poprilicno jaka postava.

Neuer
Kimich, Hummels, Rudiger, Gosens
Goretzka, Kross,
Reus, Gundogan, Havertz
Werner

Na klupi imas igrace koji mogu igrati u prvoj. Gnabry, Sane, Musiala, Volland, Muller, Emre Can, Sule, Klosterman...
Link to comment
Share on other sites

Njemacka je uvijek imala dobro reprezentaciju i uvijek ce imati. Ove godine nisu prvi favoriti s razlogom, jeru su igracki dosta tanji od Engleza, Francuza i Portugalaca. Dokaz tome govori i ova tvoja cinjenica da Musialu spominjes kao igraca koji bi mogao biti u prvoj.
Reus nije otisao na EURO, ostao je kuci da se sto bolje spremi za sljedecu sezonu.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...