Jump to content

EURO 2020


Kun Aguer0

Recommended Posts

logo_em2020.jpg

 

 

2935945.jpg


Još malo do početka EURA 2020

 

Kao što znamo zbog COVID-19 Situacije, odgođeno je za ovo ljeto.

 

Što se grupne faze tiče, inovacija je prolazak najboljih trećeplasiranih timova, dakle prolaze prva dva iz svih grupa i četiri najbolje ekipe koje su završile treće u grupi.

 

Malo previÅ¡e možda ali hajde da vidimo Å¡ta će biti, takmičenje je proÅ¡ireno ali Bosna, Srbija i Slovenija  opet nisu tu.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 298
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Da nema tog pravila da 4 od 6 trećeplasiranih prolaze dalje sad bih sve isprognozirao. Ovako je nemoguće predvidjeti ko će imati više bodova od koga i s kim će se sastati.


Sta bi prognozirao za grupu F : Portugal, France ili Dojce
Link to comment
Share on other sites

Kad je konkretan datum pocetka ovog eura?

11. Juni


Mogu se prognozirati grupe

 

A

 

Italija, Turska, Vels, Å vica

 

B

 

Belgija, Danska, Rusija, Finska

 

C

 

Holandija, Austrija, Ukraina, S. Makedonija

 

D

 

Engleska, Hrvatska, Skotska, Ceska (bukvalno najjebenija grupa za prognozirati, Englezi prvi, ostali svi tu i tamo)

 

E

 

Španija, Poljska, Švedska, Slovačka

 

 

F

 

Francuska, Njemačka, Portugal, Mađarska

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ove godine će, zbog svega što se dogodilo, selektori moći voditi 26 igrača umjesto uobičajenog broja 23.

 

Znači idu i Mount i Foden i Grealish i Maddison, kao i Trent, James, Trippier i Walker.

Link to comment
Share on other sites

Engleska bi mogla biti jedan od glavnih favorita uz Francuze.

Kane
Rashford - Mount - Sterling

je napad koji moze zabiti svakoj ekipi nekoliko golova.

Po kojoj logici Sterling ispred Fodena?

Inače Hrvatska ih čeka u prvom kolu, mi ćemo se opet podići kada dođe prvenstvo, moglo bi biti svega
Link to comment
Share on other sites

Po meni Foden, Mount, Sancho i gore Kane.
Imaju strašan potencijal u napadu ali po meni nisu za najveće domete, vezni red mi je upitan opet. Imaju Ricea i Hendersona ali nije mi to to za najveće rezultate
Link to comment
Share on other sites

Francuska ipak ima najveću širinu od svih ekipa. Dovoljno je pogledati samo štopere: Varane, Umtiti, Lenglet, Upamecano, Konate, Fofana, Kounde, Laporte, Kimpembe, Zouma, Zagadou i niko nema preko 30 godina. U svakom godištu imaju jednog od najboljih.

 

U Engleskoj to nije tako dobro raspoređeno. Imaju ofanzivne vezne i desne bekove kakve nema niko, a golmani i zadnji/centralni vezni ne toliko dobri. Rice - Henderson ne izgleda toliko loše koliko izgledaju zamjene.

Link to comment
Share on other sites

Francuska dedinitivno favorit prvenstva opet, jaki su svugdje i široki. Rice-Henderson nije loše, ali recimo kada usporediš sa jednom Francuskom, Njemačkom ili Hrvatskom vezom, klasa ispod.
I to što kažeš, na klupi još veći balvani tipa Dire
Link to comment
Share on other sites

Po kojoj logici Sterling ispred Fodena?

Inače Hrvatska ih čeka u prvom kolu, mi ćemo se opet podići kada dođe prvenstvo, moglo bi biti svega

Ma vise sam onako iz glave jer znam da kod Southgate igra u prvoj. Inace kad vec pominjete i ostale, Foden, Sancho, Grealish sa ovim napisanim ispred, bas bas jaki.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovdje se možete igrati selektora i praviti spisak reprezentativaca:

 

https://www.transfermarkt.com/europameisterschaft-2020/index/userkader/EM20

 

T7ebJ7D.png

 

 

Sastavim sve i sjetim se da sam mogao lagano i Tomorija u odbranu. Mislim da Southgate neće otići na prvenstvo bez Trippiera i Lingarda, a moguće ni bez Coadya ili Diera. Ali ovako bih ja.

 

w9UJjjQ.png

 

Ovdje nije bilo lako ni golmane odabrati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...