Jump to content

EFL Cup - 1/8 Round - Tottenham Hotspur vs Chelsea (A) [29.09.2020. 20:45h]

Adi
 Share

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pa kako Lamelin sut sa nekih 7-8m i sut Reguilona sa 11m nisu ziceri? Pa sami ljudi sa tih udaljenostk sutali, ne kontam te druze, pa nisu sutali sa 20-30 metara?!

Reguilonov sut je zicer ostao sam nemarkiran u kaznenom prostoru opalio i Mendy mu odbranio da ne bude sad kao pogodila ga lopta.

Dobar debi. Da li bi Kepa bolje ili bi Caballero bolje ili bi Cech bolje ili bi Bulka bolje ili bi Courtois bolje nemam pojma, ali je bilo dobro.

Bulka komandant bi bolje organizovao odbranu i ne bi dozvolio Lameli da dodje do lopte, nije fer porediti ga Mendyja sa njim. Jedan je Bulka.

Po cemu je Mendy odigrao kurcevo? Hahaha majke mi nisi ti dobar :D

Odbranio dvije prilike sto je trebao da odbrani. Penal nijedan nije ni pokusao da skonta gdje ce ko sutati, nego hajmo se bacati u jednu stranu, pa valjda ce neko nekad u zivotu sutati u nju, i kada je skontao da tako ne ide, ide Kane, hajmo se baciti ipak u drugu stranu, jer mooozda ce osutati kao i svi ostali. Prosjecno je branio, nista posebno.

Jednostavno opet lose odradjeno od strane Lamparda, jos mi je nevjerovatno da bunker ne mozemo probiti, pa jebem mu zivot proslu sezonu je to meni najveci problem bio, a ne odbrana (osim pred kraj sezone).

Share

• Create New...