Jump to content

EFL Cup - 1/8 Round - Tottenham Hotspur vs Chelsea (A) [29.09.2020. 20:45h]

Adi
 Share

Recommended Posts

16x9.jpg?timestamp=202009251753&showBadg

Već sutra igramo utakmicu osmine finala najbržeg kupa ikad. Ovo će biti repriza polufinala od prije 2 sezone jer je protivnik Tottenham. Mi smo favoriti za prolazak dalje jer oni imaju natrpaniji raspored od našeg i za očekivati je da izvedu rezerve rezervi. U nedjelju su igrali protiv Newcastlea, a u četvrtak igraju utakmicu u LE. Takmičenje ne previše bitno, ali utakmice protiv Tottenhama i protiv Mourinha su uvijek bitne. Ove utakmice u kupu nam služe kao pripremne, jer pripreme nismo imali.

Sastav koji očekujem:

........................Kepa

Azpilicueta Tomori Zouma Emerson

..........Barkley Jorginho RLC

.............Mount Giroud CHO

Chilwella odmoriti kako bi mogao da starta u ligi. Nemojte me pitati zašto Mount.

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lampard je rekao pred utakmicu sa Bristolom (ili s kim vec smo igrali) da zbog Covid-19 protokola tesko da ce dati priliku mladima u ovom periodu. Eh sta mu sad to znaci ne bih znao.

Mendy i Ben Chilwell spremni i bit ce u protokolu, Pulisic i Ziyech jos nisu, mozda budu spremni do subote kad budemo igrali protiv Palaca.

ocekujem 3-4-3 formaciju, da uzmemo totenhama, i da narednih 5 utakmica igramo u toj formaciji

ocekujem konacno da se ide na pobjedu, srecom kup je u pitanju i igra se jedna utakmica, malo se lampardu brkaju planovi i nece moci ovde ici na remi.

Ista igra kao i kod Sarrija kao i proÅ¡le sezone, uokolo naokolo. Nabijanje dugih na Žirua pa Å¡ta bude, Kova loÅ¡, Jorginho nije niÅ¡ta skrivio, ali mu je svaki pas iza igrača, Mount nevidljiv. Imali smo 2 Å¡uta u okvir gola oba nakon individualnih greÅ¡aka igrača Tottenhama,ja iskreno ne znam Å¡ta Lampard ovdje radi kad je taktički aspekt igre u pitanju.  

Ista igra kao i kod Sarrija kao i prošle sezone, uokolo naokolo. Nabijanje dugih na Žirua pa šta bude, Kova loš, Jorginho nije ništa skrivio, ali mu je svaki pas iza igrača, Mount nevidljiv. Imali smo 2 šuta u okvir gola oba nakon individualnih grešaka igrača Tottenhama,ja iskreno ne znam šta Lampard ovdje radi kad je taktički aspekt igre u pitanju.

reko lampard da se prosla sezona ne racuna i da se od ove sezone ponovo uce fudbala igrati ispocetka.

u biti on pojmare nema sta hoce niti igraci.

ali eto forumasi kazu da treba polako i da ce to nadoci.

Share

• Create New...