Jump to content

EFL Cup - 1/16 Round - Chelsea vs Barnsley (H) [23.09.2020. 20:45h]


Adi

Golmani  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Avanturu u EFL/Liga/Carabao Kupu započinjemo ove srijede u trećoj rundi, tj. 1/16 finala. Protivnik je Barnsley koji se takmiči u Championshipu i nakon 2 kola ima 2 poraza bez ijednog datog gola. Ova utakmica dolazi u idealnom trenutku, jer nakon poraza od Liverpoola imamo priliku da se podignemo laganom i ubjedljivom pobjedom. Moja jedina očekivanja kada je ova utakmica u pitanju je da izvedemo drugu postavu, tačnije igrače koji nisu imali veliku minutažu u prva dva kola. Stvarno ne znam kakva je situacija sa Pulišićem, Ziyechom, Silvom, Chilwellom, Sarrom i Mendyem i da li će iko od njih moći da igra. Volio bih da barem jedan bude spreman za tu utakmicu. Očekujem prolaz.

 

Chelsea-vs-Barnsley-Preview-and-Predicti

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 58
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Biće takvih slučajeva dok god virus ne oslabi pa bude kao neka gripica u kašalj i začepljen nos, zaraze će konstantno biti i novih slučajeva, ne znam da li treba biti pretjerano pametan da bi se to skontalo. Virus sam po sebi slabi, tako da mislim da ne treba prekidati ligu i praviti sranja, ko je zaražen neka ide u izolaciju tih 10 dana i to je to

Link to comment
Share on other sites

Biće takvih slučajeva dok god virus ne oslabi pa bude kao neka gripica u kašalj i začepljen nos, zaraze će konstantno biti i novih slučajeva, ne znam da li treba biti pretjerano pametan da bi se to skontalo. Virus sam po sebi slabi, tako da mislim da ne treba prekidati ligu i praviti sranja, ko je zaražen neka ide u izolaciju tih 10 dana i to je to


To apsolutno zavisi od broja zaraženih na nivou kluba.
Ako se poveća broj slučajeva kao u Lejtonu da je toliki broj igrača zarazen odlagace se utakmice, za početak. Sve ostalo zavisi od samog virusa i poštovanja mera.

A postoji jedna stara narodna izreka koja kaže da virus neće oslabiti dok ne "prođe" kroz sve nas.
Link to comment
Share on other sites

Što se utakmice tiče, volio bih vidjeti tog Mendy-a ali nema od toga ništa...

 

Ostalo

 

Kepa(iako ce braniti Willy ali ne gotivim ga)

Azpi- Tomori - Thiago - Alonso(Chilwell 60)

Jorginho(ne trositi Kantea) RLC i Havertz iza napadača za promjenu, na svojoj poziciji aman..

CHO Tammy i ne znam, neka ubaci nekog klinca, neka rodi krilo

 

 

 

 

Kako će to Lamps postaviti

 

na golu willy, odbrana ce biti ok

 

Jorginho RLC, Barkley, Mout, CHO, Tammy


To apsolutno zavisi od broja zaraženih na nivou kluba.
Ako se poveća broj slučajeva kao u Lejtonu da je toliki broj igrača zarazen odlagace se utakmice, za početak. Sve ostalo zavisi od samog virusa i poštovanja mera.

A postoji jedna stara narodna izreka koja kaže da virus neće oslabiti dok ne "prođe" kroz sve nas.

Dok ne stvorimo anti-tijela a sam po sebi slabi zato što je takva priroda virusa (prirodnog) ne želi da ubije svog domaćina zato što bi i on sam "umro" nego jednostavno vremenom slabi

Link to comment
Share on other sites

U normalnoj situaciji bih priželjkivao Maatsena, Clarke-Saltera, Anjorina i sl., ali pošto imamo puno igrača i nismo ih još sve vidjeli na djelu onda bi bilo bolje da igraju Silva i Chilwell, pa onda Tomori, Hudson-Odoi, Loftus-Cheek da se malo vrati u formu, Abraham ili Giroud itd.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...