Jump to content

Final: Arsenal vs Chelsea 1.08. (18:30h)


skaro

Recommended Posts

Final-FA-Cup-2017-Chelsea-vs-Arsenal.png
Vraćamo se na naše sretno mjesto Wembley za finale FA kupa. Hoćemo li podići trofej i okruniti i ovako solidnu sezonu još jednim trofejom?
Ova utakmica neodoljivo podsjeća na prošlogodišnje finale EL, samo što je tada za Arsenal bio ulog LP, a sada EL. Za nadati se kako ćemo im još jednom u finalu uskratiti Europu.
Očekivanja?
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 74
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Slika je iz 2017. godine, inače David Luiz će odigrati kao Terry iz najboljih dana i postiže bombu otvorenim stopalom sa 35 metara. :D

Znam, kako sam znao kako će netko od vas primijetiti xd
Å to vas brine, dobra je slika, who cares
Link to comment
Share on other sites

Znam, kako sam znao kako će netko od vas primijetiti xd
Å to vas brine, dobra je slika, who cares

Samo što smo tad izgubili 2-1 i igrali sa igračem manje jer je Moses panjina odlučio da simulira dok je imao žuti karton. :D

Link to comment
Share on other sites

Samo što smo tad izgubili 2-1 i igrali sa igračem manje jer je Moses panjina odlučio da simulira dok je imao žuti karton. :D

 

Što sam ja mislio da je simulirao kasnije u Community Shieldu, moguće da je i tada crveni dobio.

 

Utakmica će biti nalik na Arsenalove utakmice protiv Liverpoola i Manchester Citya, baš tako će ih postaviti Arteta nazad i čekat će priliku.

Link to comment
Share on other sites

Ovdje odigrati jako i u kost, mislim da je vrijeme da ih pobijedimo u finalu fa kupa jer su nam posljednja dva poraza u finalima protiv njih.

 

Kvalitetniji smo definitivno, odigrati pametno u odbrani bez velikih greÅ¡aka, naprijed ćemo valjda neÅ¡to uraditi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...