Jump to content

Said Benrahma (Alzir, 1995)


Kun Aguer0

Da li je Benrahma dovoljno dobar za Chelsea ?  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

0_GettyImages-1203359398.jpg

 

 

 

Date of birth/Age: Aug 10, 1995 (24)

Place of birth: Algeria, Aïn Témouchent

Citizenship: Algeria

Height: 1,72 m

Position: Left Winger

 

 

Transfermarkt value:

 

€10.50m

Last update: Apr 8, 2020

 

 

Momak koji iza sebe ima dvije sjajne sezone u Brentfordu

 

2018/19

 

11 golova 17 asistencija

 

2019/02

 

17 golova 9 asistencija

 

Povezuje se najviše sa nama te Lesterom i Arsenalom.

 

Mišljenja ?

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 66
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Iskreno nisam ga gledao više od 2 puta mislim. Ovo što sam upratio sa neta isječke djeluje mi kao dobar igrač.
Inače nisam baš za to da iz championshipa dovodimo neke igrače za prvi tim, velika je to razlika.
Dakako, ako je ovo zamjena za williana i ako će isti otići ako ovaj dođe, svakako sam za.
Link to comment
Share on other sites

I ja sam gledao po netu i ovaj djeluje da je od Williana 30 puta opasniji. I kažu svi da je prerastao drugoligaški fudbal i to dobro. Šta fali, ako nije skup probati ko ga jebe. Možda bolje uzeti njega pa onda pojačati odbranu nego bacati opet velike pare na napad.

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/bRYQDPFhlUQ



Svidja mi se Å¡to pored svih ovih driblinga i "skill moves" poteza momak imani ucinak. Dzaba sve ovo ukoliko tu nema golova i asistencija a njemu toga ne fali.

Sto se samog transfera tice, siguran sam da će se morati sacekati i sam kraj Play offa u Championshipu da vidimo sta ce Brentford uraditi
Link to comment
Share on other sites

Sto se samog transfera tice, siguran sam da će se morati sacekati i sam kraj Play offa u Championshipu da vidimo sta ce Brentford uraditi

 

To će vjerovatno promijeniti samo iznos koji traže, ne vjerujem da mogu da ga zadrže

Link to comment
Share on other sites

To će vjerovatno promijeniti samo iznos koji traže, ne vjerujem da mogu da ga zadrže

Nema šanse da će ostati. Ukoliko ispuse odlazi jer je prerastao ligu ukoliko dodju u Prem te pare bi im trebale da dovedu nekoliko igrača kako bi ostali u istom
Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas da neće dobiti kes za plasman :D

Ne znam puno o klubu i upravi, kako posluju i koji su ciljevi. Jedino sto znam je da unazad par godina uvijek ocekuju taj plasman u Prem.

Sve zavisi koliko para i iz kojih izvora su spremni uloziti. Moraju to odraditi pametno i sa dobrim pojacanjima. Inace ih ocekuje sudbina Bormuta i Huddersfielda
Link to comment
Share on other sites

Treba on jos da rucka popare da bi stigo Viliana. Otprilike imaju slican ucinak s tim sto Vilian to ima u PL u a ovaj u cipripi ligi. Ja sam svakako da Wil ostane a ovog bih kaparisao.


Tako je u inat nama hejerima, Willian till the end
Link to comment
Share on other sites

Tako je u inat nama hejerima, Willian till the end

Nisam ja hejter, to govore brojke. Nas najbolji ocenjen igrac kao i jedan od bolje ocenjenih igraca u celoj ligi. A to sto mi mislimo da on treba da bude mesi pa da da 35 golova i 15 asistencija to je drugo.
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja hejter, to govore brojke. Nas najbolji ocenjen igrac kao i jedan od bolje ocenjenih igraca u celoj ligi. A to sto mi mislimo da on treba da bude mesi pa da da 35 golova i 15 asistencija to je drugo.


Pa nisam za tebe rekao, nego za nas. Mi otvoreno hejtamo Williana
Link to comment
Share on other sites

Willian je igrač koji ima puno bolju statistiku u odnosu na ono koliko zaista doprinosi. Eto kad već poredimo:

Willian - 9 golova i 7 asistencija

Benrahma - 17 golova i 9 asistencija

 

Obojica po 4 gola iz penala, nijedan promašaj.

Link to comment
Share on other sites

Sa igracima iz nizih liga nikad ne znas. Ovaj djeluje dobar igrac, ima nenormalan skill, a to ja volim. Volim kada igrac pokusa protivnika budalom napraviti, volim kada u repertoaru nema samo jedan dribling u desno (willian), vec je raznovrstan, nepredvidljiv.

Po ovim golovima, vidimo da ima i sut dobar, a i 17 postignutih golova s krila je dobar ucinak.

Vrijeme je da se rijesimo Williana, a Benrahma mi se cini kao dobar potez s kojim bi ga zamjenili.
Link to comment
Share on other sites

Ne bih očekivao od njega da ovako levati odbrane u BPL jer ipak ogromna je to razlika, pola ovih stopera iz Championshipa su lošije verzije sadašnjeg Phila Jagielke :D

 

Ali kako god čini se kao opasan igrač, zna i iz slobodnjaka zabiti tako da može zamijeniti Williana

Link to comment
Share on other sites

I on je slab bio, nista mu nije polazilo za nogom. Kao da su istroseni bili, nije bilo brzine eksplozivnosti, ni u jednom od njih.

Sto se tice Benrahma, iako je bio slab jucer, opet vidis da je daleko iznad svih na terenu, da je prekucao i tim i ligu i da mora ici u vece nesto. Ja bih se usudio dovesti ga u Chelsea, umjesto Williana.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Whisper changed the title to Said Benrahma (Alzir, 1995)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...