Jump to content

Semi-final: Manchester United vs Chelsea 19.07. (19:00)

Kun Aguer0
 Share

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam sw da ne ngolo spreman da ne gledam jorginha.

Bas me zanima jel rudi pocinje il pickonja.
Kontam da ga nije cuvao za uniteda i njega i barkleya

Najsretniji bi bio kad bi izasla sljedeca postava

Kepa
James zouma panj azpi
Ngolo kova
RLC
Mount giroud pula

Moze i cho mjesto mounta.

Al nema bez williana nista.

Nadam sw da ne ngolo spreman da ne gledam jorginha.

Bas me zanima jel rudi pocinje il pickonja.
Kontam da ga nije cuvao za uniteda i njega i barkleya

Najsretniji bi bio kad bi izasla sljedeca postava

Kepa
James zouma panj azpi
Ngolo kova
RLC
Mount giroud pula

Moze i cho mjesto mounta.

Al nema bez williana nista.

Izveo bih isto samo umjesto RLCa CHO. Ali zna se već da to nećemo gledati. Imamo 2 dana više odmora od Uniteda, pitanje je hoće li oni i izaći sa udarnim sastavom jer im stalno igra istih 11, a umor ih je stigao

Klupa im je nula.
U cetvrtak igraju protiv palasa. Garant izlaze opet svi, jer nemaju se kad zajebavat, gori im pod nogama mjesto za LP. Tako da mozemo se cemu nadat. Imamo 2 dana vise odmora i da se spremimo za mec.

Nekako ne volim kada je Mount na krilu, mislim da puno više može da pruži kao AMC, možda se i varam ali eto nekako bi radije po krilima volio napokon da vidim Pulisica i CHO-a a Mounta iza napadača

Što se ostatka sredine tiče imam ogromnu želju da vidim kako se Kante sere na glavu Pogbi i kako ga jede na sredini terena

Po svakoj logici mi u ovoj utakmici nemamo šta da tražimo. Trpali su nas kad su igrali najgore, što ne bi i sad kad igraju najbolje. Mi primamo eurogolove, oni zabijaju eurogolove. Odbrana nam je smiješna, oni dobiju penal na skoro svakoj utakmici. Ali u fudbalu nije bitno šta je bilo prije, nego ono što će se desiti u tih 90 (120) minuta.

Njihov sastav će biti (ako Shaw bude spreman) De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; Matić, Pogba, Bruno; Rashford, Martial, Greenwood.

Iako je forsirao Ighala u drugim takmičenjima, izgleda da je Solskjaer zaboravio riječ odmor. Kad smo već kod njega, on mi djeluje potpuno nezainteresovano na utakmicama. Sjedi na svom mjestu i gleda utakmicu na tabletu i to je to. Protiv Southamptona je sišao samo jednom, da se pozdravi sa Hasenhuttlom.

Mora promjesati sastav. Polufinale kupa je vazna utakmica, ali vaznija je ona protiv Liverpoola, tako da glavne igrace mora odmoriti. Ne leze nam ove sezone nikako, 3 poraza imamo, tako da ne mogu ocekivati pobjedu i prolaz u finale. A volio bih nenormalno, jer su najsugavija ekipa u ligi.

Imamo mi te širine koliko toliko i možemo izvesti jako dobar sastav a da pri tome odmorimo pojedince.

Treba uzeti u obzir da oni tek sutra igraju ligašku utakmicu tako da imamo i dva dana odmora više od njih, treba ih izlomiti, umoriti i nadam se da Lampard neće čekati zadnjih 10 minuta da napravi izmjenu. Padaju oni lagano, Ole pokida igrače, nadam se da ce im se nahvatati umora

Jedino se nadam da Caballero nece biti na golu, ne mogu da ga gledam iskreno, uvijek me strah da ne zasere nešto

Tammy bi mi počeo i Cho što se napada tiče, u sredini Kova, Mount i Barkley jer ga stalno zabije u kupu, za Kantea ne znam ali ako postoji neki najmanji rizik da se obnovi povreda njega bih sačuvao, što se odbrane tiče, James od prve minute i vidio bi da se Azpi odmori

Jedino se nadam da Caballero nece biti na golu, ne mogu da ga gledam iskreno, uvijek me strah da ne zasere nešto

Tammy bi mi počeo i Cho što se napada tiče, u sredini Kova, Mount i Barkley jer ga stalno zabije u kupu, za Kantea ne znam ali ako postoji neki najmanji rizik da se obnovi povreda njega bih sačuvao, što se odbrane tiče, James od prve minute i vidio bi da se Azpi odmori

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...