Jump to content

Round 1/4: Leicester vs Chelsea 28.06. (ned. 17:00)

Kun Aguer0
 Share

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Što se mene tiče mogu igrati i Broja, Maatsen, Anjorin i ekipa. Po mom mišljenju je za budućnost kluba najbitnije da sad ostanemo u top 4 i odemo u Ligu Prvaka dogodine. Nisu pare jedini magnet za fudbalere.

Stavio sam na anketi optimistično prolazak. Dosta će to ovisiti o sastavima koji se izvedu. U sličnoj smo situaciji, oni također imaju ambiciju da ostanu među prva 4 u ligi i kup im nije tako važan u ovom trenutku. Naš kadar je svakako širi od njihovog i naša druga postava je bolja od njihove. Uvijek mi je drago naravno kad Chelsea pobjeđuje i volio bih da osvojimo kup. Ali dodatne 2 utakmice u već zgusnutom rasporedu nas mogu poremetiti.

Neki sastav koji je moguć:

Caballero
James Zouma Christensen Emerson

Gilmour Jorginho RLC

Pedro Abraham Odoi (ako je spreman)

Leicester ima više odmora, al ono što je dobro mi imamo široki roster, nadam se prolazu. Kad pogledaš jorginho nije igrao, kovacic nešto malo, rlc, cho, zouma, james.. Imamo igrača
Sigurno kako će lampard dosta izrotirati u odnosu na city, ima širok izbor
I da izvede ovo tipa kepa, james, tomori, zouma, emerson, jorginho, kovacic, rlc, pedro, cho i tammy imamo dobre Å¡anse za prolaz.
Zaboravio sam gilmour je svjež, očekujem ga

Ne bih ja previse se zajebavao sa nekim rotacijama. Treba ici na osvajanje trofeja. Imali su 3 mjeseca pauze, mogu i moraju sad odigrati ovih 10ak utakmica do kraja kako treba. Lester je dobra ekipa, jaki su fizicki ali mislim da mozemo igrati s njima.

Nadam se prolasku u polufinale kako bi imali priliku boriti se za kup. Trofej bi mnogo toga dobrog donio na psiholoskom planu ovim mladicima.

Ne bih ja previse se zajebavao sa nekim rotacijama. Treba ici na osvajanje trofeja. Imali su 3 mjeseca pauze, mogu i moraju sad odigrati ovih 10ak utakmica do kraja kako treba. Lester je dobra ekipa, jaki su fizicki ali mislim da mozemo igrati s njima.

Nadam se prolasku u polufinale kako bi imali priliku boriti se za kup. Trofej bi mnogo toga dobrog donio na psiholoskom planu ovim mladicima.

Odmoriti Maunta i Pulisica, oni su nam od vitalnog značaja a dosta su se potrošili protiv Sitija. Takođe Dzejms da startuje da udje u ritam i Abraham da što pre proba da uvalja neki gol zbog samopouzdanja pred odlučujuće borbe. To su već četiri promene.

Slazem se sa Wajzom.

Mora se ići na trofej i to je to, nema zajebavanja i opustanja nekog.

Kepa

James Zouma Bogalj Emerson/Alonso

U sredini ima sirine. Jorginho bi mogao poceti sa Kovom i Rubenom, kojeg ako bude los moze zamijeniti Gilmour

Napad

Tammy od prve minute, za krila ne znam ali Pedro i Willian ne smijem napisati

Da je Messi ne bi mi igrao svaku utakmicu, dodje do sagorijevanja igraca (to se sad ne vidi jer je restart sezone ali to se itekako vidjelo prije ove pauze).Kako god odigra ima zagarantovano mjesto u ekipi. Protivnik sam trenerovih ljubimaca.

Mali Gilmour mora odmah napolje, kakva je ovo igra, kakva kurcobolja. Ljudi pritiscu on neke poluvoleje odigrava, poprecne pasove. Dobro smo i prosli koliko je lopti prodao.

Evo i izvadi ga Lampard odmah zajedno s Reecom i Mountom.

Je li moguće ovako očajno, loše, jadno sa ovoliko grešaka odigrati i na kraju proći dalje?

Niko osim Azpilicuete i Pulisica ne zasluzuje prolazne ocijene, ni blizu.

Kakav je ono cirkus u odbrani, kakav je ono kurac od igrača na lijevom beku krv ti jebem, šta je ono? Kako se onakva panjina mogla uopšte naći u klubu jebem ti, ŠTA ONAJ ČOVJEK ZNA DA URADI NA FUDBALSKOM TERENU ?

Zouma i Rudiger, sama sreća ih spasila pa na kraju ne primismo gol, milion grešaka.

James i Gilmour očajni, ni blizu onoga što su prikazivali prije pauze, očajno.

Abraham se nije vidio, Mount isto bez snage i energije, jedino sto je sansu za Pulisica napravio i to je to.

Ali ove dvije zadnje kontre, pogotovo ova prva 4 na 2 i ovako odigrat i zavrsiti ovu kontru, koji je ovo kurac bio ? Barkley ??? Pa za ovo bi na treningu kad sam klinac bio svi otišli u picku materinu i po 50 sklekova radili, kada bi ovako kontru odigrali.

Majku vam jebem, kud ne zaspah na poluvremenu da vas ne gledam sve vam jebem

Jako vazna pobjeda iz vise razloga. Prvo radi morala ekipe, da se nastavi pobjednicki niz. Zatim i dobiti direktnog konkurenta kojeg ove godine u 2 meca nisu uspjeli savladati. I trece da se ostane u igri za kup, te odigra polufinale na Wembleyu.

Drasticna razlika izmedju prvog i drugog dijela. Konacno pravovremene i prave promjene Lamparda sto je donijelo mnogo bolju igru i rezultiralo na kraju prolaskom.

Inace jako mi se svidja ova trink pauza na polovini poluvremena. Taman osvjezenje za igrace, prilika za neke upute trenera i onda brzi nastavak. Smatram da ovo treba uvesti i mimo korone, te ljetnih vrucina.

Nisam se nervirao jer mi nije toliko bitan bio prolaz. Loše je bilo, imali smo i gorih utakmica, ali ovo nije standard koji treba da pratimo. Dosta igrača je podbacilo i valjda se više nikad neće potrefiti da 8 od 11 igrača odigra debelo ispod očekivanja.

Svaka cast Azpiju odigrao je strasno poluvrijeme. Onako limitiran igrac u napadu je bio stalna prijetnja po go protivnika. Ne znam sta se desava sa Kanteom ali mora se dozvati, meni najlosiji uz trojac koji je izašao na poluvremenu(cak mislim da je trebao prije Mounta vani ali to bi bilo preofanzivno). Abraham, sta igra taj covjek? Willy zamalo da sjebe utakmicu u kojoj apsolutno nikakvog posla nije imao (hvala Azpi).

Na kraju ipak zasluzen prolaz dalje, mi smo bili losi ali Lester jos losiji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...