Jump to content

Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)

Recommended Posts

1 hour ago, Kun Aguer0 said:

Trebao bi i on malo u medije kao crno govno od 100 miliona malo da prokuka kako se taktika ne bazira na njegovom stilu igre i kako mu ne odgovara, šta fali kad može onaj jad mogu svi

Pa i jest to vec rekao :D

• 1 month later...

Nisam znao da je i ovaj midget kurac od covjeka. Eno kruze price po twitteru da svojim nezalaganjem hoce da utice da ga klub proda, cak i neki video kruzi gdje mu Sarr dodaje loptu a ovaj umjesto da se potrudi da je stigne samo odustao. Njegovo zastajkivanje od prosle sezone sada vec ima smisla.

Totalno me je razocarao. Ajd sto je igracki los, slabiju kontrolu lopte nije imao cak ni nasa najgora devetka u historiji kluba, Boulahruz. 

Nekima Gabriel Jesus ne valja, pa brate mili kad skontas koliko je covjek tehnicki potkovaniji od ovog Wernera. 

Ne znam, ajd sve to i sto je igracki podbacio, jbga nije se snasao.. ali sad i ovo ponasanje i nezalaganje kako bi pogurao odlazak iz kluba je strasno.

Pickica, ovakve treba tjerati sto dalje od kluba taman da je Pele.

Ako se vrati 50 posto od placenog opet nece biti lose. Najbolje za obje strane je da se rastanemo. Jako mi je zao sto nije uspio da se snadje kod nas ali ocigledno je da cemo se dosta nacekati prije nego sto dobijemo pravog napadaca.

Sretno Timo, ako nista uzeo je LS

• reLo changed the title to Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)