Jump to content

Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Koliko je brat haotičan, nikad ne znaš kako će se akcija završiti s njim. Smeta na terenu, nabija nasumice, uvijek mu glava spuštena, nikad ne gleda gdje nabacuje. Glavna mu fora nabit loptu i pretrčat igrača. Da ne govorim koliko je puta bio sebičan.

 

Smiješan igrač u svakom smislu haha.

Link to comment
Share on other sites

Šta je toliko zasrao, ima li neki video. Ja sam pogledao neki sažetak od 8 minuta. Imao je dobar šut na početku kad je golman odlično odbranio i poništen gol zbog faula koji se jedino svira Realu ili barsi protiv Cadiza. To je bilo u prvom poluvremenu, odmah na početku drugog uhvatio neki poluvolej nakon nekog jadnog šuta Pulišića ali opet odbranio golman i to je bilo to od njega na ovome sto sam ja gledao

Link to comment
Share on other sites

Tipa 10 lopti u prostor koje su mogle dovesti do dobre sanse. Jednom je sutnuo ne prema golu, ne cak ni paralelno od gola nego je sutnuo u pravcu prema svom golu tamo negdje u aut. Ostale lopte u prostor je svaku poslao napamet, nikome. Imam osjecaj da fudbal igra napamet i nasilu, da jako malo koristi mozak, mozda grijesim ali tako se cini.

Link to comment
Share on other sites

Tipa 10 lopti u prostor koje su mogle dovesti do dobre sanse. Jednom je sutnuo ne prema golu, ne cak ni paralelno od gola nego je sutnuo u pravcu prema svom golu tamo negdje u aut. Ostale lopte u prostor je svaku poslao napamet, nikome. Imam osjecaj da fudbal igra napamet i nasilu, da jako malo koristi mozak, mozda grijesim ali tako se cini.



Haha keru naumpo si mi odmah kod ovog suta, kad smo prosli put pricali o sutu prema aut liniji. Nevjerovatno, ovaj sut se cak kosio sa fizikom, cak je malo lopta isla prema nasem golu. LoL

Kad smo vec kod njega, odgovorno tvrdim da je problem najveci sa tehnikom i kontrolom lopte, zato ima taj problem u donosenju odluka jer zuri, bjezi mu lopta i onda ili zakasni jer je los prijem ili pozuri dok mu lopta jos nije pobjegla.

Zaista je nevjerovatno da covjek toliko ima losu kontrolu lopte. Eto iskreno ne mogu da vjerujem.
Link to comment
Share on other sites

Pakuj se druze jer je ocito da se na tebe ne racuna.

Pamticu ga kao jednog od igraca sa najlosijom tehnikom i kontrolom lopte ikada u ovoj ekipi. 

Prosto ne mogu da vjerujem da mu Tuchel nije dao sansu u finalu kupa a Havertz ti povredjen. 

Link to comment
Share on other sites

I ovo pokazuje o kakvom ss igracu radi. Zaista ga treba prodati. Sto je najgore sumnjam da se uopste povrijedio, jer kako ces bolan povrijediti uz aut liniju tokom zagrijavanaj??? Picka bio i ostao.

https://twitter.com/absolutechelsea/status/1525561778708566027?s=21&t=UtaeVsujnzWwHMvcv8NbWw
Link to comment
Share on other sites

Prodat pickicu, Kova igro sa otecenim zglobom, jedva kopacku obuko.. ovaj osjetio bol u zadnjoj lozi ko fol i reko treneru da ne moze igrat... pa mater ti jebem, svega mi ne bi mi minute vise odigrao i trazio binod uprave da ga se rjesi.

PICKA
Link to comment
Share on other sites

Pa ako je zaista bio povređen pametnije je što nije igrao, ako ništa na njegovoj poziciji imaš igrače koji su masno plaćeni i koji ga mogu zamijeniti dok za Kovu nemaš neke zamijene, jedino RLC i to ti je to, dok ovamo imaš izbora

Izgleda da je imao povredu jer nije spreman ni za ovu utakmicu protiv Lestera u cetvrtak. 

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro hamconi je malo podivljao, nije bilo potrebe da Werner igra i forsira se. Prvo Å¡to je loža u pitanju, dakle istegao bi je za 15 minuta, druga stvar Å¡to na tim pozicijama imamo zaista Å¡irok izbor i dobro plaćene igrače. TakoÄ‘er Werner nije tolika prevega za ekipu kolika je Kova. 

 

Jedina prava pravcata picka je Pickensen

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je imao povredu jer nije spreman ni za ovu utakmicu protiv Lestera u cetvrtak. 

 

Uvijek kad se praviš bolestan i ne odeš u školu zbog kontrolnog, ne odeš ni dan poslije da ne bude sumnjivo. :D

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo da ga prodamo. Nema potrebe da više bude rob Chelseaja, niti da Chelsea bude rob Wernera. Dvije godine je tu, nismo se potrudili da prilagodimo igru njemu, a nije bilo ni potrebe jer nije toliko dobar da mu jedan od najboljih klubova na svijetu sve prilagođava. Njegova pozicija nije ni krilo ni centarfor, nego nešto između. Najbolje bi izgledao u 3-5-2, ali sve ostalo tada izgleda lošije. Nije slučajno dao pola golova protiv Southamptona jer je to jedan od rijetkih timova koji mu ostavi dovoljno prostora da njegova brzina dođe do izražaja. Pao je u drugi plan ove sezone i rastanak je vrlo moguć.

Link to comment
Share on other sites

Jesi gledao Lukakua ?

Jesam, na pocetku dobar sa onih 5,6 golova, onda propalio sa intervjuom i povredama, pa ga ovaj stavi 10 minuta, pa ne igra po 5 meceva i tek na kraju kada je zaredao par meceva nesto pokazao. Werner 2 sezone, igra konstantno osim onog perioda na sredini sezone kada je zaboravio na njega Tuchel.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...