Jump to content

Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)


Recommended Posts

klauzula ce se smanjiti na 36 valjda sljedece godine, pa cemo pokusati ga kupiti izmedju toliko i 50. Mi mozemo kupiti 2 kapitalca, i nekoliko jeftinijih igraca.

Ne možemo i nećemo.
Sve ostalo je plod tvoje mašte :D
Prvo oni ga neće dati ni za cent manje kd tih 53 miliona.
A drugo videćes i sam koliko "možemo" kad se prelazni rok završi sa Cukvezeom i nekim tamo Valdsmitom.
Link to comment
Share on other sites

A gde se to priča?

https://theathletic.com/1848061/2020/06/02/chelsea-key-signings-ben-chilwell-emerson-jorginho/?source=emp_shared_article

 

I jos neki izvori govore da cemo dovesti 2 kapitalca i mozda jos kojeg igraca. Chilwell i Sancho su glavni ciljevi, Kai je alternativa Sanchu, dok se spominju jos Telles, Osimhen, Dembele, Werner i jos neki kapitalci. Imas tu i Benrahme i te ostale koji ce se vjerovatno dovesti, ali nece sputavati tu glavnu dvojicu.

Link to comment
Share on other sites

https://theathletic.com/1848061/2020/06/02/chelsea-key-signings-ben-chilwell-emerson-jorginho/?source=emp_shared_article

I jos neki izvori govore da cemo dovesti 2 kapitalca i mozda jos kojeg igraca. Chilwell i Sancho su glavni ciljevi, Kai je alternativa Sanchu, dok se spominju jos Telles, Osimhen, Dembele, Werner i jos neki kapitalci. Imas tu i Benrahme i te ostale koji ce se vjerovatno dovesti, ali nece sputavati tu glavnu dvojicu.


A da se kladimo da neće biti ni blizu kako piše ovde?
Sve o čemu se ovde piše izlazi na 250+ miliona evra.
Dakle nista.
Link to comment
Share on other sites

Ma čovjek želi u liverpool, svi relevantni su to objavili i svima je to jasno, tako da će on čekati njih.
Jedino ako ga liverpool odjebe onda imamo Å¡anse.

Od sancha ništa, to je svima jasno i više se i ne povezujemo s njim, havertz ne ide nigdje ove godine, a pogotovo ne kod nas.
Chilwell mi djeluje najvjerojatnije od njih svih trenutno
Link to comment
Share on other sites

Sancho je povezan, nema novih vijesti, pa ti se cini. Sada se samo ceka da se dogovore za cijenu s dortmundom, sto je najveci i problem, jer hoce 100 miliona.

 

Werner se u tom smislu i spominje, ako ga ne bude htio Liverpool da cemo se mi ukljuciti, ali vjerovatno nema od toga nista. Rudiger ga vec nagovarao, ali zna se da hoce Liverpool.

Link to comment
Share on other sites

Sancho je povezan, nema novih vijesti, pa ti se cini. Sada se samo ceka da se dogovore za cijenu s dortmundom, sto je najveci i problem, jer hoce 100 miliona.

Werner se u tom smislu i spominje, ako ga ne bude htio Liverpool da cemo se mi ukljuciti, ali vjerovatno nema od toga nista. Rudiger ga vec nagovarao, ali zna se da hoce Liverpool.


Sanco jeste povezan. Ali Marina da svaki dan pali sveću da se Junajted ne uključi u priču. Samo i jedino tako ga može Celsi dovesti.
A to je daleko od sigurnog.
Link to comment
Share on other sites

Doduse, United je moze zajebati, ona dealove sklapa, ovi da ulete i daju koliko traze otpocetka, ne ide :D


Marina može da završi jak ulazni transfer samo ako se ispune dva uslova:
Da ona i samo ona diktira sve uslove
Da nema konkurenciju.

Sve ostalo je za nju nepoznata teritorija.
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/TeleFootball/status/1267833658808942593

Iritantno je kako ovakve stvari diktiraju transfer politiku Celsija
Elem, Vernerova izlazna klauzula od 53 miliona evra vazi do 15og juna. I sada ce nasi cekati na potez Liverpula i eventualno negde oko 10og juna aktivirati klauzulu i probati da ga privole kod nas.


Danas je 4. jun, taman dok se dogovore doći će i 10.

Damn im good :D
https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/1268591660650422272
Link to comment
Share on other sites

Fabrizio Romano objavio na svom IG profilu 

 

55 miliona Eura

10 miliona sezonska plata, ugovor do 2025 !

 

 

TIMO JEBENI WERNEEEEEEEEEEEEEEEEER

 

 

IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Edituj ime teme V u W  I STAVI ÄŒOVJEKU SLIKU NA UVODNI POST

 

 

 

 

IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

Vidjecemo. Bice dosta ocekivanja od njega. Ja sam vec iznosio svoje misljenje o Werneru i njegovoj igri i stojim iza toga. Nadam se da ce biti jos bolji nego sto mislim ako dodje.

 

Eto neka malo i euforije medju rajom, al volio bih da iduce pojacanje bude u odbrani ili veznom redu.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...