Jump to content

Matchday 30: Aston Villa(A)/ ned. 21.06. 17:15h


skaro

  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma mi cemo strepiti svaku utakmicu dok god nam je ovakva odbrana. Danas Rudiger i Christensen, majke mi ja ne znam ko je gori bio. Mislm iskreno, njiskrenjje da su i Zouma i Tomory nasi najbolji i jedino vrijedni stoperi koje treba ostaviti, plus Ampadu. Ovu dvojicu prodati i dovesti jednog vrhunskog stopera koji ce i ove ostale uciniti boljima.

Pa danas smo protivniku dozvoli dvije prilike od cega umalo obje nisu zavrsene pogodcima.

Najbitnije je da smo osvojili tri boda, nije ni lahko igrati poslije toliko vremena pogotovo sto je protivnik kojem gori pod nogama.

Ovu sezonu da je izdrzat u top 4 pa kakva god igra bila. Iduce vec imamo i pojacanja u vidu Wernera, Ziyecha, vjerovatno i jos nekih igraca tako da ce to biti jos bolje.
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, nije Loftus kriv. Momak se vratio tek ozbiljnijem fudbalu poslije godinu dana, jos se trazi a na to sve Lampard ga gurne na lijevo krilo. Bice to bolje s njim, malo strpljenja. Samo ne treba toplu vodu izmisljati nego dati momku da igra u veznom redu gdje i jest najbolji.

Inace nisam dzaba trubio stalno da je Pulisic kljucni igrac, vjerovatno pojedinacno i najbolji igrac ekipe trenutno. Jedini ima tu nepredvidljivost u sebi, brz u prvih 5 koraka, moze napraviti visak i tesko ga je cuvati. On mora biti medju 11 stalno jer nemamo nijednog slicnog u napadu. Steta da je bio duze povrijedjen al evo vraca se polako.

Jako vazna 3 boda, nebitno kako osvojena. Nastavlja se borba za top 4, bit ce tu jos svasta do kraja.
Link to comment
Share on other sites

Bit će svega, na city idemo na glavu pa što bude, vjerojatno poraz.
Iako je obrana bila loša, danas me smetala najviše postavka igre, previše me podsjećalo na sarrija i nemilo dodavanje bez ikakve opasnosti.
Danas su mi pulisic i mount jedini bili dobri, kante solidan.
Azpilicueta šta je je vrhunski ubačaj, ostalo loše, alonso isto.
Na williana više neću trošiti riječi, rlc jako loš.
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvrijeme loše. Imali smo 75% posjeda lopte, a mogli smo da imamo i 100 da smo htjeli. Meni je bilo baš dosadno. Drugo poluvrijeme nije moglo biti gore od prvog, igrali smo malo bolje i odmah je došao rezultat.

 

Nije trebao počinjati Loftus-Cheek. Trebao je Pulišić da igra od prve minute, a Ruben da ulazi u drugom poluvremenu. To je puno logičnije bilo. Izmjene su bile najbolje moguće, iako Barkley nije sad nešto puno doprinio. Srećom nije nam ni trebalo.

 

Onu dvojicu u odbrani bolje ne komentarisati. Uzdam se u činjenicu da nisu dugo igrali fudbal i da još nisu uhvatili pravu formu. Ne znam je li gore kad Rudiger šalje povratnu ili kad šalje dijagonalu.

Ne treba nam suditi na osnovu jedne utakmice, govoriti kako smo loši, pogotovo govoriti kako RLC i James ne valjaju. Gledao sam sve utakmice osim Newcastlea i Sheffielda i nijedan tim nije u nekoj formi. Polako će ekipa dizati formu, a njih dvojica se ponovo probijati u prvi tim.

Link to comment
Share on other sites

Sta lampard uopste pokusava? Gledam u prvom poluvremenu kruzenje oko 16terca, dodavanja beskonacna, da bi se isto zavrsavalo nekim Kanteovim ubacajima?

I fala Žirokopteru što je jednu akciju odigrao kroz sredinu umjesto da je išao Lampardovim kružnim sistemom.

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvrijeme katastrofa, drugo se moze reci da smo rutinski rijesili. Treba ovdje jos minuta da se odigra da udju igraci u formu. Jedva cekam City i nadam se da nece igrati Willian.


Ništa danas nije bilo rutinski, ništa.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...