Jump to content

#23 Conor Gallagher


Whisper

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Radujem se njegovom povratku u ekipu. Ove sezone je bio među najboljim igračima lige na svojoj poziciji. Pažnju na sebe je posebno skrenuo golovima, asistencijama i izborenim penalima. Pokriva dosta prostora, gine na terenu, ubacuje se pred protivnički gol, dobro se snalazi u 16-ercu, ima i dobar šut, sve što nam nedostaje. Da nije naš igrač na posudbi za njega bi bili zainteresovani svi najveći klubovi u Engleskoj. Bit će nam veliko pojačanje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Adi said:

Jedno proročanstvo:

 

Conor Gallagher će sljedeće sezone odigrati više minuta u ligi od N'Golo Kantea.

samo ukoliko kante ode iz chelsea

 

galager ako ostane u prvom timu nece zaigrati barem do decembra

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • reLo changed the title to #00 Conor Gallagher

Ovako je i De Bruyne onomad na pripremama na Tajlandu ubijao, pa ode u Wolfsburg mjesec dana kasnije.

Ako su me išta naučile pripreme, jeste da su to pripreme - ništa ne znače.

I dalje mislim da će, uz dobru ponudu, Tuchel žrtvovati Gallaghera nauštrb Jorginha.

Link to comment
Share on other sites

  • Kun Aguer0 changed the title to #00 Conor Gahttp://chelseabalkan.com/index.php?/topic/1722-00-conor-gallagher/llagher
  • Kun Aguer0 changed the title to #00 Conor Gallagher
8 hours ago, reLo said:

Ovako je i De Bruyne onomad na pripremama na Tajlandu ubijao, pa ode u Wolfsburg mjesec dana kasnije.

Ako su me išta naučile pripreme, jeste da su to pripreme - ništa ne znače.

I dalje mislim da će, uz dobru ponudu, Tuchel žrtvovati Gallaghera nauštrb Jorginha.

To ce uraditi samo ako je totalna budala, Gallagher definitivno ima u rosteru od 15-20 igraca u nasem timu.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #15 Conor Gallagher

Meni je najjace kad procitam ove izjave Tuchela i ekipe gdje se o njemu govori kao da je dosao iz U16 tima, a momak iza sebe ima sjajnu sezonu u Premijer ligi. Glupo mi je pricati o tome kako se prema njemu treba opohoditi kao prema akademcu te kao da je neprovjeren igraca, a u stvari to nije. Igrao je proslu sezonu bolje nego nasi veznjaci i to se moglo vidjeti svaki mec, umjesto da se udara suplja o tome kako treba da se izbori za par minuta i saku jada utakmica, treba da se radi na tome da se prilagodi sistemu i iz njega izvuce to sto je pokazao.

Zato ove price zvuce kao da ce ga prodati jer da nije tako ne bi udarali po supljoj. Zao mi je samo sto Lampard nije znao da nastavi ono sto je poceo, iako smo bili primorani da uradimo to sto smo i uradili, to je u mnogome promijenilo buducnost ovog kluba, to sto je bio Mount, sada treba da bude Gallagher.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #23 Conor Gallagher
  • diablo_bih unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...