Jump to content

#23 Conor Gallagher


Whisper

Recommended Posts

EGN0B8.png

 

06.03 2000 Engleska

centralni/ofanzivni vezni

 

Dosao u Celsi sa 8 godina, pre toga igrao za Epsom. Iz porodice navijaca Celsija, zicveli na 10 minuta voznje od Kobama.

Bio na klipi prvog tima u finalu Evropa lige sa Sarijem, steta nije dobio sansu da debituje za klub.

Dobio nagradu za najboljeg igraca akademije Celsija za sezonu 2018/19

 

Na pocetku ove sezone je potpisao nov ugovor i prosledjen je na pozajmicu u ekipu Caltona, da bi nedavno bio vracen u klub samo da bi zaduzio novu pozajmicu u Svonsi.

 

Kako sam voli da kaze i kako ga je trener Caltona opisao najbolje mu lezi pozicija box to box igraca. 

Idol mu je jedan od najboljih igraca ikada na toj poziciji, Frenk Lampard.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Steta bi bilo da i ovaj bude isao putem Ampadua, treba dati momku sansu, pokazao se na posudbi prosle sezonu Championshipu, a evo i kad igra za prvi tim bas se bori.

Mora se naci mjesta za njega.


Da menja Haverca na 10.
Ali pre toga se treba rešiti bar Barklija
Link to comment
Share on other sites

Tesko ce on napraviti karijeru u Celziju kao 10ka. Ako to zeli bolje bi mu bilo da pokusa ugrati defanzivnije i dublje na terenu, tu bi mu se mogla sansa ukazati.

Ja ga nisam pratio prosle sezone u Championshipu pa ne mogu davati komentar. Znam da me nije nesto posebno impresionirao u par utakmica youth tima i predsezone.
Link to comment
Share on other sites

Nije desetka, nemojte gledati brojeve u prijateljskom mecu. Lik je osmica, a moze i sesticu igrati, veoma borben sa dobrim pasom i sutem.


Desetka u 4-2-3-1/osmica u 4-3-3.
U oba slučaja je on taj igrac koji je najbliži napadacima i zadužen da povezje linije.
Za šesticu već treba i malo mišića.
Link to comment
Share on other sites

Ne, kao Luka Milivojevic, kreativan, zna osutati, ali razlika je sto Gallagher voli i moze da trci, presinguje, dok to Luka polahko sve radi. Zato sam i rekao da nije desetka, ne znam sta je gledao Whisper, ali nije Conora gledao.

 

Conor je fakticki Mount, ali na poziciji osmice ili sestice.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #15 Conor Gallagher
  • reLo changed the title to #23 Conor Gallagher
  • diablo_bih unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...