Jump to content

Moussa Dembele (France 1996)


Whisper

Recommended Posts

Chelsea-see-34m-Moussa-Dembele-transfer-

 

Musa Dembele 12 jul 1996 Francuska

Napadac

 

Sve jace su glasine o interesovanju Celsija za njega u januarskom prelaznom roku. 

Procena Frenka Lamparda je da mu je napadac hitno potreban.

Mnoga imena se dovode u vezu s klubom iz Londona, a zbog nemogucnosti da se dovede glavna meta Timo Verner ocekuje se da se svi napori usmere na dovodjenje ovog fudbalera, koji je na 30 meceva ove sezone postigao 13 golova.

 

Chelsea boss Frank Lampard is willing to pay “big money” to secure the signing of Moussa Dembele, a striker he has likened to his former team-mate and club legend Didier Drogba, according to Sky Sports’ Dharmesh Sheth.

Link to comment
Share on other sites

Lyon nije zainteresovan previše da ga proda, a ukoliko uspiju, zamjena bi mu mogao biti Umar Sadiq. Nisu moje pare, ali 40 miliona za rezervnog napadača nije pametan potez. Također ne bih rekao da bi bio unaprijeđenje u odnosu na Batshuayia.

Link to comment
Share on other sites

Dembele=Batshuayi

Bacanje para, nece donijeti nista novo u klub. Covjek ne moze da izbaci Girouda iz prvih 11 u reprezentaciji Francuske.

10 golova u League 1, nista specijalno i da zadnji gol je zabio u Novembru.

Enough said

Pazi da se ne zajebes kao Diablo za Lewandowskog

Link to comment
Share on other sites

Dembele=Batshuayi

Bacanje para, nece donijeti nista novo u klub. Covjek ne moze da izbaci Girouda iz prvih 11 u reprezentaciji Francuske.

10 golova u League 1, nista specijalno i da zadnji gol je zabio u Novembru.

Enough said

Girouda nece niko izbaciti iz repke, to nije mjerilo.


Pazi da se ne zajebes kao Diablo za Lewandowskog

I on je tada pisao protiv Lewe :D Svi su ustvari jebem te.

Link to comment
Share on other sites

Pazi da se ne zajebes kao Diablo za Lewandowskog

Nisam ja napisao nikada da nece od njega biti nesto, samo sam rekao nesto tipa, polako ne zalijetati se ili sam rekao da je neko pretjerao u ocekivanjima, sta znam, tako nesto. Dok si ti Irfane bas reko da ce lik bit kurac hahahahaha

Girouda nece niko izbaciti iz repke, to nije mjerilo.

I on je tada pisao protiv Lewe :D Svi su ustvari jebem te.

Link to comment
Share on other sites

Dembele=Batshuayi

Bacanje para, nece donijeti nista novo u klub. Covjek ne moze da izbaci Girouda iz prvih 11 u reprezentaciji Francuske.

10 golova u League 1, nista specijalno i da zadnji gol je zabio u Novembru.

Enough said

Lacca u najboljoj formi nije mogao izbaciti Girouda iz prvih 11, kako? To zna samo Deschamp. Tako da to nije nikakav pokazatelj.
Nisam upoznat sa kvalitetima Dembelea, ne pratim Francusku ligu,nikako.
Link to comment
Share on other sites

Lacca u najboljoj formi nije mogao izbaciti Girouda iz prvih 11, kako? To zna samo Deschamp. Tako da to nije nikakav pokazatelj.
Nisam upoznat sa kvalitetima Dembelea, ne pratim Francusku ligu,nikako.

Tako sto je u to vrijeme 2015-2017 Giroud bio prvi napadac Arsenala a sada sjedi na klupi protiv Nottingham Foresta u Chelsea-u

Kako god ako ga dovedemo ja bih volio da se oko njega zajebem vise nego sto se diablo zajebao kada je Lewa u pitanju
Link to comment
Share on other sites

Zar, rekao je da ce Giroud otici ako budu svi zadovoljni, ali zar mu ne treba onda napadac kao Dembele?


https://www.goal.com/en/amp/news/dembele-not-a-target-for-chelsea-boss-lampard-despite-giroud/1mwd4usnkzb9y1kewdge6vaans?__twitter_impression=true

Izgleda da opet duva promaja na relaciji Lampard - Uprava.
Da je interesovanje za njega neistina stigli bi demanti od nekoga kao za Gedsona ili Barbosu. Ne bi se ni Lion zvanicno oglasavao samo na osnovu medijskih naklapanja.
Link to comment
Share on other sites

https://www.goal.com/en/amp/news/dembele-not-a-target-for-chelsea-boss-lampard-despite-giroud/1mwd4usnkzb9y1kewdge6vaans?__twitter_impression=true

Izgleda da opet duva promaja na relaciji Lampard - Uprava.
Da je interesovanje za njega neistina stigli bi demanti od nekoga kao za Gedsona ili Barbosu. Ne bi se ni Lion zvanicno oglasavao samo na osnovu medijskih naklapanja.

Mah, izgleda da Lampard pojma nema kojeg ce mu igraca dovesti. On je dao listu, ali ne zna koga ce mu uprava dovesti.

Link to comment
Share on other sites

Mah, izgleda da Lampard pojma nema kojeg ce mu igraca dovesti. On je dao listu, ali ne zna koga ce mu uprava dovesti.


Zapravo se pita nekih 10%, ako i toliko.
Sad ces ti da me razuveris nekom svojom nonsalantnom opaskom a ja cu da ti nabrojim sve transfere koje je uprava Celsija svih ovih godina pravila mimo zelje trenera.
Eto skratili smo pricu.
Link to comment
Share on other sites

Zapravo se pita nekih 10%, ako i toliko.
Sad ces ti da me razuveris nekom svojom nonsalantnom opaskom a ja cu da ti nabrojim sve transfere koje je uprava Celsija svih ovih godina pravila mimo zelje trenera.
Eto skratili smo pricu.

Ne kontam. Slozili smo se, sta imas nabrajati transfere, kada sam rekao da uprava voli dovoditi mimo zelja trenera. Lampard i Jody dali listu, oni ce dovesti neke druge igrace, ali se nadam da nece nikoga osim ako moze da se dovede na posudbu igraca samo da nam pomognu u ovom toku sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam. Slozili smo se, sta imas nabrajati transfere, kada sam rekao da uprava voli dovoditi mimo zelja trenera. Lampard i Jody dali listu, oni ce dovesti neke druge igrace, ali se nadam da nece nikoga osim ako moze da se dovede na posudbu igraca samo da nam pomognu u ovom toku sezone.


Ocekivao sam drugaciji odgovor od tebe, u fazonu Lampard je sef i niko drugi :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...