Jump to content

Champions League - Group stage, Chelsea FC vs Lille OSC (10. 12. '19 21:00)


Whisper

Recommended Posts

Utakmica koja odlucuje o plasmanu u nokaut fau Lige Sampiona odigrace se na Stasmford Bridzu. 

Lil je ubedljivo poslednjeplasirani tim iz grupe, te za njih ovaj mec nema takmicarski znacaj.

S druge strane Celsi mora da pobedi i da se nada da Valensija nece iznenaditi Ajax.

S obzirom na isti broj bodova sa Valensijom i losijim medjusobnim skorom mesta za kalkulacije nema.

 

Ovaj mec dolazi u nezgodnom trenutku jer je forma ekipe u slobodnom padu.

Pobeda je znacajna jer moze da obezbedi prolazak dalje sto bi pozitivno uticalo na igrace i pomoglo da se trgnu i vrate na pobednicke staze.

 

Posle konferencije znacemo vise o zdravstvenom biltenu nasih igraca.

 

Vasa ocekivanja  ?

Link to comment
Share on other sites

Tomori bolestan, Giroud povredjen. Rudiger ce izgleda biti u timu, vjerovatno na klupi. Imam osjecaj da cemo ih razmontirati, Lille nema sanse, cak nema sanse ni za Europa ligu, ne vidim svrhu da se iole potrude za ovaj mec, ocekujem da ih dobijemo barem 2-3 gola razlike. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ako ne mogu dobiti Lillea kuci onda ni ne zasluzuju igrati drugu fazu LP.

Ja bih gurnuo ovdje Rüdigera, iako je poluspreman. Christensen i Zouma ne smiju vise ni minute skupa provesti na terenu. Steta za Tomorija.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hahahha a diablo najavljivao da nam je najtezi Lille unovoj grupi a pazi sad spike.

Govorim za sve ekipe u grupi. Smijesno je kako smo igrali sa Valencijom. Lille je najopasniji, samo nisu imali srece. Kako god, nemaju za sta igrati, tako da se nece ni truditi. Jedna od smijesnijih grupa, a mi tek u zadnjem kolu treba da obezbijedimo prolaz, strasno.

Link to comment
Share on other sites

Promaši čovjek, svi smo vidjeli i Everton u borbi za top 6, evo prije će ispasti iz lige nego ući u top 6.

 

Što se ovoga tiče, ne treba biti previše pametan pa reći da moramo da pobijedimo. Mislim da smo u stanju to da izvedemo, ali da neće biti nimalo lako, jer nismo već dugo imali laganu pobjedu, u Ligi Prvaka nijednu. Bilo bi dobro i da nam se poklopi drugi rezultat pa da prođemo kao prvi. Ima jakih ekipa i u drugom šeširu, recimo Real, ali je manja vjerovatnoča da će nam doći ultra jaka ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Bas, jebo ligu sampiona ako cemo se muciti sa ovakvim ekipama. Sta ce nam bolji timovi onda uraditi ?

šipak stari, bolje u grupnu fazu neko ispasti recimo u evropa ligu, i skontaj tamo smeće ekipa

 

da se kako prodje pa opet tamo do februara moze se ekipa probuditi i popraviti neke stvari koje su nam boljka, a u grupnoj fazi i nema favorita haman, upravo tu ekipe koje su otpisane mogu lako iznenaditi.

Link to comment
Share on other sites

Ajde super, sve osim pobjede onda u ovom meču bilo bi veliko razočarenje, samo nas pritisak ne smije pojest, pošto će oni doći rasterećeni.
Nažalost neću moći gledati utakmicu večeras, nadat ću se dobrom ishodu
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas lose jebo te, Lille dosao turisticki i opet sebi dopustimo da strepimo do zadnje sekunde. Ljudi bili zreli za 4-5 komada.

Odoi me nervira, ne bi mi ovakvim pristupom nikako zaigrao vise. Treba ga malo na tribine poslati, nek se prekonta on i njegova kurcobolja na terenu. Pedro kakav je da je, kad udje trcace ko navijen.

Svaka cast Valenciji na prvom mjestu. Otisli u Amsterdam i u presudnoj tekmi dobiju Ajaxa gore. Pravo borbena ekipa. Mi smo drugi, ali nema veze svakako je ovo Liga Sampiona i treba igrati protiv najjacih. Drago mi je da cemo konacno gledati ponovo nokaut fazu na Bridgeu, nakon skoro 2 godine cekanja.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma trebali su zabiri treci gol jer imali smo prilika i to dobrih. Jbga kad debili fulaju. Bitno je na kraju da smo prosli, daj nam sad Barselonu pa kud puklo da puklo.

Fakat mozemo dobiti Psg, Bayern, Barselonu, Lajpcig, Juventus. Osim Lajpciga svugdje bi bili totalno autsajderi tako da je to u neku ruku i dobro. Ajde da se pobijemo pa sta bude.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...