Jump to content

Zimski prelazni rok 2024


diablo_bih

Recommended Posts

Ako se skine, to će biti odlično.

 

Nadam se da će pri kupovini se konsultovati sa Lampardom, barem da ga pitaju podržava li ili ne. Da se ne dovode igrači mimo njegove volje. Isto tako se nadam da ćemo dovoditi mlade igrače, jer šteta bi bila ugušiti neke igrače koji su sada proigrali nekim starim otpatkom iz nekoj jakog kluba. Trebao bi se nastaviti trend guranja mlađih igrača, eventualno štoper neko malo iskusniji.

 

Treba uzeti u obzir i to da će City biti aktivan u januaru i tražiti defanzivce. Štoper stiže milion posto, tako da ćemo morati izdvojiti ozbiljna sredstva za jednog takvog.

Link to comment
Share on other sites

Priča se ukoliko dobijemo žalbu kako će Lampard dobiti 170 mil za zimski rok, što je poprilična svota.
Navodno su želje Sancho, Zaha i Dembele (lyon).
Malo mi glupo djeluje te glasine, jedan napadač nam je sasvim dovoljan, a od ovih bi najviše volio Sancha.
Mislim kako nam i ne treba puno, ako ćemo išta dovoditi to definitivno mora biti klasa, jer imamo širok roster i ovako.
Dybala je moja osobna želja ali slažem se kako bi ga bilo teško uklopiti.
Trebali bi kupiti jednog beka i stopera po meni i tu spizditi opasne pare, mislim na desnog beka jer azpilicueta mi više nije nikakav. I pod tim ne mislim na trenutno formu Azpilicuete, nego njega općenito kao beka. Forma mu čak i nije loša, imao je i gorih izdanja ne tako davno, ali nije materijal za modernog beka kakav nam jr nužan
Link to comment
Share on other sites

Tacnije shortlista ce biti Sancho, Zaha, Moussa Dembele, Chilwell, Ake.

 

Akea mozemo vratiti za 40 mil, i to bih odmah uradio. Pokusao dovesti jos Sancha i Chilwella.

 

Dembele ili Zaha nisu toliko bitni, ali vidi se sto hocemo Dembelea, jer Giroud ce otici vec u Januaru.

 

Desni bek uopste ne treba, jer Azpi igra solidno, a imas buduceg najboljeg desnog beka u Jamesu.

 

Tako bi u savrsenom roku prodao Girouda, Alonsa i Pedra/Williana.

Link to comment
Share on other sites

Sancho, Chilwell i Dembele.

Kad bi se mogli uklopiti u budzet i kad bi se doveli ovim redosljedom savrseno bi bilo

Samo ne znam iskreno, Michu se popravlja, dolazak Dembelea bi znacio definitivna prodaja Michua

 

 

Sa ovim igracima bi se definitivno ekipa podigla na jedan veci nivo.

Još prodati Alonsa, Pedra i Williana, pa to bi bila prijevremena ejakulacija

Link to comment
Share on other sites

Ja Sanca ne bih dovodio uopste. Ne zato sto je los igrac, naprotiv decko je top.
Ali sa njegovim dovodjenjem trpamo konkirenciju od 100+ miliona Pulisicu i Odoiju, a kao zelimo da uspeju. Koju god formaciju da odabere Lamps jedan od njih trojice ili Maunt bi morao na klupu,a to nije zdrava konkurencija vec gusenje talenta bilo kome od navedenih.

Drugi razlog zbog kojeg ga ne bih dovodio je sto je desnonog. Onda bi nam sva krila bili desnjaci, sto je svakako opcija manje u taktickoj postavci.

Ake je izuzetno napredovao, postao je kvalitetan igrac ali njegovim dovodjenjem se u startu odricemo Ampadua i Gueija, a to mi se ne dopada nikako.

Za Cilvela bi dao i Alonsa i Emersona bez trunke razmisljanja.

A sto se napada tice opcija treba da bude samo jedna - Erling Braut Haland.
Link to comment
Share on other sites

Po cemu je to Sancho bolji i drugaciji igrac od Pulisica ili Odoia? Ko sto kaze Wisper jos je i desnjak, nista novo ne bi donio a platili bi 100 miliona za njega. Bas nema potrebe za tim. Ako vec hoce dovest krilo neka bude ljevak.

Chilvel je masina od igraca jos Englez. Odmah po njega svim silama.

Ake je dobar igrac ali mislim da bi nam vise u ovom trenutku trebao neki iskusan WC odbrambeni, neko uz koga ce ovi mladi imati uciti i razvijati se kako treba.

Sto se tice napada mislim da trebamo i tu pojacanje. Halland je vrhunski vec sad ali volio bih napadacs drugacijih karakteristika nego sto ih sad imamo. Neko ko je brzi i tehnicki potkovaniji bi nam dobro dosao.
Link to comment
Share on other sites

Desno je krilo Sancho, navijac Chelseaja, najbolji mu prijatelj CHO, strasan igrac. Ne mozes igrati citavu sezonu sa 2 normalna krila, trebaju trojica plus neki debil ala pedro ili willian.


Znamo da je Sanco desno krilo.
Ali je suvisan, iz razloga koje sam naveo i objasnio gore.
Link to comment
Share on other sites

Whisperu valjda nam je cilj i sljedece sezone liga sampiona pa i napasti engleski ligu

 

treba imati sirinu klupe, vidi kakvog smo sad imali sranja sa povredama, pa smo morali trpiti idiote tipa alonso, willian, pa i azpi je na pocetku bio haos los.


sirina klupe nikom ne smeta, moze se uvijek naci kompromis

 

nije da ce sad neko od njih dolaskom sance biti odmah zakucan na klupu.

A sto je jos i dobra stvar, lik je englez, bice nam haman citav tim sastavljen od engleza

Link to comment
Share on other sites

Ma za igraca kakav je Sancho istreses pare i ne pitas, dal ce se ko ljutit sto ce biti na klupi..

Mi ako hocemo trofeje moramo imati vise kvalitetnih igraca, s jednom postavom necemo nigdje stici, to je tako. Odoi, Pulisic, Sancho je minimum sto trebamo imati, ne bih se bunio za jos jednog kvalitetnog igraca na toj poziciji.
Link to comment
Share on other sites

Ni Sanco ni Odoi ni Pulisic ni Maunt nisu igraci koji mogu biti u rotaciji a napredovati.
Njima je fudbal najpotrebniji sada, da ne bi stagnirali vec nastavili svoj razvoj, jednostavno su isuvise mladi da sedenje na klupi ne uzme maha.
Sanco je fantastican igrac. Da nemamo bilo koga od pomenute trojice obe ruke dizem za njegovo dovodjenje.
Zato bi kupovina Zahe bilo logicnije resenje.
Link to comment
Share on other sites

Jest bilo vala fino dok je ovaj ban trajao. Nit glupih spekulacija, nit raznih dream timova, nit preseravanja oko ekipe.

A prvi sljedeci prelazni rok koji bude ce nam biti najvazniji. Hoce li sjebati ekipu u poletu ili ce pametno kupovati? To je najvece pitanje, nebitno o kojoj poziciji se radi.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ni Sanco ni Odoi ni Pulisic ni Maunt nisu igraci koji mogu biti u rotaciji a napredovati.
Njima je fudbal najpotrebniji sada, da ne bi stagnirali vec nastavili svoj razvoj, jednostavno su isuvise mladi da sedenje na klupi ne uzme maha.
Sanco je fantastican igrac. Da nemamo bilo koga od pomenute trojice obe ruke dizem za njegovo dovodjenje.
Zato bi kupovina Zahe bilo logicnije resenje.

 

Pa čekaj, ako dođe Zaha, opet će neko sjediti na klupi, a to sigurno neće biti Zaha.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Zimski prelazni rok 2024
  • diablo_bih unlocked this topic
  • reLo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...