Jump to content

EFL Cup - 1/8 Round - Chelsea vs Manchester United (H) [30.10. @ 21:05h]

diablo_bih
 Share

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nismo mi lose odigrali, Solser je jako dobro poslozio ovaj United. Ljudi su nas dobro zatvorili, posebno sredinu.

Jbg United je igrao sa relativno i prvim timom. Mi smo imali vise izmjesan sastav nego oni.

Svaka cast i Rashfordu na onoj golcini, zavalio ga je sto jest jest.

Nema sumnje da ce Lampard dobro izanalizirati ovu utakmicu i da ce popravljati za ubuduce.

Drago mi je sto jos nije forsirao Kantea ostavio ga da se jos oporavlja.

Svi se slazemo da smo lose odigrali, ali je United bio jos gori. Iskreno, da sam navijac Uniteda zabrinuo bih se izuzetno jer uprkos pobjedi ovo je bas bas siromasno od njih. Pa bokte mazo, izveli su skoro najjaci sastav i opet su igrali ko kurac. Kod nas je komplet ekipa mlada bila, Guehi, James, Gilmour, CHO, sve 18 - 19 godina, Pulisic 21, usli Mount i Abraham, opet djeca... mislim zao mi je sto smo izgubili ali gledajuci siru sliku, nasa buducnost je svijetla. 

Kada se oporavi RLC, Rudiger, Kante i Emerson, to ce biti skroz druga ekipa. Mislim i ovako smo mi vec dobri ali sa njima ce to biti strasno bolje. 

Mislim kako ce ovaj poraz razdrmati malo ekipu tako da ce protiv Watforda sigurno ginuti i gristi vise nego da smo kojim slucajem pobjedili jer ce se zeljeti iskupiti za ovaj poraz. 

Share

• Create New...