Jump to content

EFL Cup - 1/8 Round - Chelsea vs Manchester United (H) [30.10. @ 21:05h]

diablo_bih
 Share

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nadam se konačnoj pobjedi protiv nekog jačeg protivnika, ali isto tako bilo bi pametno odmoriti neke igrače, igramo već 2. proziv Watforda. Očekujem promiješan sastav sa gilmourom, jamesom i još par izmjena.
Ne znam što očekivati od uniteda, hoće ići full sastavom ili će isto promijeniti

Ma ovdje ako nemaju motivacije da se makar malo revansiraju za 4-0 onda ne trebaju ni igrati. Jebe mi se sto je Miki Maus kup, imamo dosta friskih igraca koji moraju izici ko zapete puske veceras na domacem terenu. Od prve minute presing i na pobjedu ici. Plus dupla motivacija da se pobjednicki niz produzi. Od mladih James me toliko i ne interesuje, vise me zanima Gilmour i Guehi kako ce se snaci. Volio bih Anjorina i Maatsena vidjeti ponovo na klupi.

Solidna postava, slazem se da je trebao Jorginha odmoriti ali treba ipak iskuanih da se ovo uzme i prodje dalje, da ovi mladici dobiju sansi i dalje da igraju.

Na kojoj poziciji igra Lamptey? On prije jelde nije nikako ni na klupi bio?

Jeste ali ovi debili nam ne bi do sutra gola dali da nije idola Alonsa da te ukopa.. I sad moras ganjati rezultat bezveze. Da je Bacuaji smijesan sto se tice igre u polju to se znalo oduvijek, nas je problem ovaj trojac u sredini koji samo dodaju prvom do sebe. Ne mogu 3 ovakva igraca zajedno, mora to Lampard promijeniti. Fali igrac koji ce dati zadnji pas. Pedro treba uci na krilo a Pulisica u sredinu gurnuti iza napadaca. Izvuci jednog od ove trojice, svejedno kojeg. Igramo kao pod Sarrijem, pun kurac dodavanja a nista, nema okomitosti ni suteva. Cak oni 4 suta imaju

Slazem se Wisey i s tom konstatacijom. Previse staticno, lahko se brane upravo zbog toga. Ali svejedno, Abraham bi nam ako nista igrom u polju dao drugu dimenziju, lijepo siri igru na krila, utrcava iza ledja odbrane.

Jbga, nadam se u drugom da ce to bolje biti, ovo mi je za sad najlosije poluvrijeme ove sezone.

Neka smo ispali, zasluženo. Loša utakmica, skroz sterilni smo bili.

Nikakva šteta, bolje da smo ovdje odigrali ovako loše nego iduću protiv watforda, valjda ćemo tamo biti bolji.
Mora se priznati da je Ole nadmudrio Lamparda ovaj put, dovro je postavio united, ali opet znali smo da će odigrati tako, biti povučeni0

Katastrofa. Sto je najgore ni United nije odigrao nista posebno a pobjedili su nas. Bezveze a sto je najgore, nije da mi nije krivo. Ljudi su za kurac a pobjedise nas dva puta ove sezone.

Naviknut ćemo se ove sezone u tim "velikim" utakmicama pušiti, već 2x united i 2x liverpool, i leicester remi doma. Mlada je ovo dosta ekipa, treba malo iskustva za igrati takve utakmice gdje te svaka greška košta utakmice. Vidjet ćemo hoćemo li se popraviti u tom segmentu

Ocajno prvo poluvrijeme. Drugo vec bolje, ali golcina iz slobodnjaka Rashforda koji nikad nije bolji gol zabio, zavrsava sve nade.

Billy Gilmour je pozicija Jorginha, i ne znam sto su obojica igrali :S

Pedro je dokazao opet da je za penzije ili kine.

Moraju se desavati i losije tekme, barem su se desile u mickey mouse kupu, a ne u necemu vaznijem.

Iskreno mali Gilmour je zreo za posudbe. Previse na siguricu igra, treba tu vise rizika uzeti ako si vec vezni igrac. Svaka prvom do sebe.

Treba njemu muskog fudbala tamo u Championshipu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Dodavao je prosli put normala, dodaje i u akademiji. Ne mozes kada imas istog igraca pored sebe, ne otvara se puno igraca.

Share

• Create New...