Jump to content

Champions League - Group stage, Chelsea FC vs Valencia CF (17.9.'19. 21:00h)


skaro

  

6 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jedva cekam tekmu, pravo se radujem. Nista ljepse od ovog ludila klupskih utakmica, jos smo se vratili u Ligu Sampiona. Vrijeme je za novo stvaranje historije na Bridgeu. Sretno momcima sutra. Rüdiger povreda prepone protiv Wolvesa, out za ovu tekmu. Vidjece se u narednim danima je li sta ozbiljnije. Emerson takodjer out, kao i Kante. Odoi i James jos nisu spremni. Jebu nas ove povrede u pm. Sve mi se cini da bi Lamps mogao opet sa trojicom pozadi krenuti.
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Guedes stagnira vec 2 sezone, prosjecan igrac kojeg krasi samo brzina.

U pm vise te ozljede. Sta je s Kanteom, sta je on uopste povrijedio? Kad se Rudiger uspjeo sjebati?
Ocekujem da dobijemo Valensiju al stvarno nerviraju vise te ozljede.
Link to comment
Share on other sites

Favoriti smo i ne treba bježati od toga. Liga Prvaka će biti odlično iskustvo za naše mlade igrače (da ih sad ne nabrajam), pa i za idalje mladog Kepu kojem će ovakve utakmice pomoći da se izgradi u svjetskog golmana (ako već to nije). Treba jako otvoriti ovu grupnu fazu i da pokušamo što prije obaviti posao, da možemo u zadnjim utakmicama izvoditi Gilmoure i sl. Sigurno neće biti 18 bodova.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Guedes stagnira vec 2 sezone, prosjecan igrac kojeg krasi samo brzina.

U pm vise te ozljede. Sta je s Kanteom, sta je on uopste povrijedio? Kad se Rudiger uspjeo sjebati?
Ocekujem da dobijemo Valensiju al stvarno nerviraju vise te ozljede.

Kante radi predostroznosti, igrat ce protiv Liverpoola. Rudiger ima povredu prepona vec 2 sedmice, pa je zato isto izasao neki dan, ali bit ce vjerujem spreman takodjer za Liverpool.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ćemo iskreno Pulisic se nije pokazao nešto ni u jednoj utakmici dosad,a Willian je bio solidan protiv Wolvesa. Mada sam i ja volio vidjeti Pulišića ovdje, jer Pulišiću je problem što je fizički slab. Španci su mekani mogao je vrlo lako izdominirati. No i sa ovom postavom bi trebali dobiti 3-1,moja prognoza.
Link to comment
Share on other sites

LoÅ¡e poluvrijeme i igra, nadam se kako će lampard napustiti ovu taktiku sa 3 stopera Å¡to prije. Kovačić i Pedro kao da se natječu koji će odigrati loÅ¡ije poluvrijeme. Horor obojica. Količina antitalenta za nogomet od strane azpilicuete me tjera na povraćanje. 

Willian brat bratu najbolji ovo poluvrijeme, mora se priznati, abraham je prijetio neÅ¡ta al nismo ga uposlili kako treba. Tomori dobar, puno obećaje i fascinira me njegova odvažnost. 

Najveće sranje je ozljeda mounta i onaj start za smrt na gležanj, čini mi se kako je ozbiljno. Mogao bi biti out par mjeseci u pičku, nadam se kako će biti dobre vijesti, nikako na zelenu granu sa ozljedama, i to baš na mounta

Link to comment
Share on other sites

- Bolji smo od njih i to je to

 

- Šteta za Mounta, ne znam šta nam se ovo dešava

 

- Treba da uđe još jedan ofanzivan igrač

 

- Williana izgleda samo zanima Liga Prvaka, scouti Barce očito gledaju samo to

 

- Zamisli idu ti na skok Abraham, Alonso, Zouma, Tomori i Christensen i Willianu daš da izvodi korner, baš grehota

Link to comment
Share on other sites

Meni je ok igra s takticke stranr, ono sto koci su infividualne greske nakon sto dodjemo u obecavajucu situaciju.

Realno bolji smo od nijh, nadam se kako cemo pobjediti.

Sto se tice Mounta, nevjerovatno koji peh. Kada bih morao birati on bi bio zadnji igrac kojem bih zelio povredu.
Link to comment
Share on other sites

sa tri stopera se mora igrati, sigurniji smo u odbrani dosta. vjerovatno ce tako ostati dok se kante ne vrati

 

inace bekovi su nam standardno za kurca, ni jednog prodora od njih

 

 

o zeno jebem ti majku, bas sam se zazelio lige sampiona. jedva cekam drugo poluvrijeme

Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao da je lose poluvrijeme. Ali nije dovoljno, mora se to u zavrsnici popraviti. Ovi se brane sa 9 igraca, mi igramo kuci i trebamo dobiti ovo. Willian koliko god prodora napravi toliko ih duplo i ujebe kad treba odluku donijet, glup igrac ko drvo. Veliki hendikep je izlazak Masona koji ima vica u igri i zna napravit pravi potez. Pedro kako je usao ne moze se s loptom sastavit posteno. Kako glup poraz u pm
Link to comment
Share on other sites

Ne valja ovo nista.
Na stranu promasen penal Barkleya losa utakmica. Sve lose.
Mislim da je greska u startu bila postavka. Nepotreban jedan stoper, Valencija se povukla na svoju polovinu i cekala kontre. Nije ih docekala ali jeste jedan prekid (takodjer su imali finu sansu iz kornera, uigrano). Kepa bi stvarno mogao nesto i odbraniti.
Vec nakon prvog kola smo u nepovoljnoj situaciji.
Ovog Pedra bi protjerao iste sekunde u u23. Zasto Pulisic ne igra vec drugu utakmicu zaredom? Evidentan je bio nedostatak brzine i ideje u protivnickoj polovini.
I kao slag na tortu povreda Mounta. Sranje vece i povratak u LP.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam valjda jedini kojem se igra ne sviÄ‘a i mislim kako nismo bili opasni po gol, kako u prvom tako i u drugom poluvremenu. Williana treba otjerati jer debil si umislio da je netko i neÅ¡to i onako ide barkleyju glumatat neÅ¡to prije penala, pa zna se kako to na psihu djeluje, mrÅ¡ u pičku materinu viÅ¡e. Barkley je loÅ¡ igrač i ja to zaista mislim i govorim to već dugo vrijeme, prodat pod hitno. 

Ja sam mislio da kod nas jorginho puca penale, koji kurac je ovo bio?

Prve kritike Lampardu, ne znam Å¡to mu se Pulisic zamjerio pa ne dobije niti minute, ova formacija mi je nikakva kao i igra. Očito se ne zna tko kolo vodi u ekipi, penal puca tko hoće, azpilicueta ko majmun kakav stoji a ima vrpcu oko ruke, umjesto da zavali Å¡amarčinu willianu zbog onog. 

Link to comment
Share on other sites

Jebo mater ne znam sta da napisem, koga da okrivim.

Jbga ne igramo dobro to je cinjenica. Ali ne mogu da se otmem dojmu da nikako, al nikako nemamo ni srece. Pa po cemu je to Valencia zasluzila da pobjedi?

Ono sto je takodjer evidentnno, imamo puno povrijedjenih igraca i trenutno nam igraju veoma veoma osrednje kvalitetni igraci.

Lampard se jos trazi, trazi i formaciju, prosto su mu ruke svezane kada je taktika u pitanju. Covjek se mora prilagodjavati ovim osrednje kvalitetnim igracima jer neke od osnovnih elemenata ove igre oni nisu u stanju ispuniti.

Njemu ne zamjerim nista, trenutno ni on me zna sta je najbolje za ovaj tim, koja taktika tj koja formacija. Nema ni srece sa povredama pa se bukvalno i taktika mora mijenjati kao i formacija. Jbga.
Link to comment
Share on other sites

Ma nije do formacije, naši igrači ne znaju igrati fudbal.Dovedeš Jorginha i Kovačića da kreiraju napad,a nasa krila opet dolaze po loptu na centar.Neovisno od taktike,uvijek je tako.Isto ovo se moglo desiti protiv Wolvesa da Tomori nije zabio golcinu pa su se ovi otovorili.Azpillicuetu ne moraš ni napadat sam će se zabiti u tebe il te napucat loptom. Sve mlade treba uvesti u21 ekipa nek igra.
Link to comment
Share on other sites

Nazalost dok se Frenki uci mi cemo jos gomilu ovakvih meceva da izgubimo. Bez autoriteta, bez hijerarhije. Alo covece pa ti ne znas ko je prvi ko drugi izvodjac penala. U timu u kome se to zna nema ko da prilazi ili ne. Strasno.
Mi nazalost moramo sa 3 pozadi jer cemo se naprimati golova od prosecnih ekipa. 8 finala i ako stignemo bicemo kanta za napucavanje. Ovaj tim nije izvezbao hednu formaciju a on uvodi i trecu. Sa 2 napadaca, koja? Giru? Nemam reci. Kod gola zonski odbrana a svi gledaju u igraca koji protrcava. Strasno. Ili dovedi pomocnika koji ce koliko toliko da sredi ovu odbranu ili cemo mi sa tobom da tavorimo jos dugo.
Link to comment
Share on other sites

Kad skontas da nam pola tima fali.

Emerson, Rudiger, James, RLC, CHO, Kante, evo sad Mount... Lampard je bukvalno primoran mijenjati formaciju, pokusavati nesto sto bi ovi preostali mogli i znali iskoristiti.

 

Da, mislim da je to jedini razlog zbog kojeg igramo ovu formaciju. Kad se vrate svi (ako se ikad baš svi ti vrate) to će biti 4-2-3-1.

Link to comment
Share on other sites

Da, mislim da je to jedini razlog zbog kojeg igramo ovu formaciju. Kad se vrate svi (ako se ikad baš svi ti vrate) to će biti 4-2-3-1.

Istina tome se svi nadamo i tada ce vjerovatno na klupi biti Willian, Pedro, Azpilicueta i Alonso, a danas su zbog navedenih razloga bili u prvih 11.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...