Jump to content

Europa League - Finale: Chelsea FC vs Arsenal (29.5.'19. 21:00h)


Zemo

Recommended Posts

  • Postova 51
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

E jbg sad, arsenal nas ubio. Ni oni nisu nista pokazali, bas kao ni mi.

Losa tekma, al razumljivo. Fali tu klase na obje strane, a i finale je, ipak je utakmica za trofej.

Da su nam sad Lampard i Drogba, rutinski bi doveli, ovako sa Kovacicem, Giroudom, nece ici.

Cesto sam optimistican, al ne vidim da cemo ih dobiti veceras, ne zato sto su bolji(apsolutno nisu), vec eto, takav osjecaj imam.

Kante ne smije da trci, greska je sto igra. On ako nije na 100%, onda je neupotrebljiv, ubacio bih ubrzo Barkleya, nadam se da je motiviran.

Idemo u drugo, pa sta bude, samo bez pljuvanja molim, slaba nam je ekipa i nije cudno ako izgubimo, jbg dosla su takva vremena.
Link to comment
Share on other sites

Pa ove bi bogalje u Arsenalovoj odbrani Didier rjesavo i sa 50 kuka na ledjima. Emerson nam danas najopasniji igrac. Sredina terena nam je katastrofalna. Kovacic i Jorginho ne mogu nametnuti ritam protiv Huddersfielda, kamoli u mecu ovakvog intenziteta. Kante ocigledno nije ni blizu da bude spreman, pusac ga forsira ovdje. Molim Boga samo da mu ne ode koljeno ko Essienu radi kloca.
Op 3:0 u finalu. Cao djecaci, fin oprostaj Hazarda na kraju.

Trofej ok ali se nadam da vise necemo igrati ovo takmicenjem

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa ove bi bogalje u Arsenalovoj odbrani Didier rjesavo i sa 50 kuka na ledjima.

Emerson nam danas najopasniji igrac.

Sredina terena nam je katastrofalna. Kovacic i Jorginho ne mogu nametnuti ritam protiv Huddersfielda, kamoli u mecu ovakvog intenziteta. Kante ocigledno nije ni blizu da bude spreman, pusac ga forsira ovdje. Molim Boga samo da mu ne ode koljeno ko Essienu radi kloca.Op 3:0 u finalu. Cao djecaci, fin oprostaj Hazarda na kraju.Trofej ok ali se nadam da vise necemo igrati ovo takmicenjemSent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Protrljaj oci :D
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast. Doktorski. Bravo momci. U toku meca su popravili igru a u drugom je bio drugi tim. Mnogi pljuvani igraci su u finisu sezone pokazali da u njima ima itekako fudbalske rezerve. Fizicki dobro pripremljeno.
Hazard bog otac ove igre. Cast ga je gledati u nasem dresu. Kante i Jorginho su u drugom zagospodarili sredinom terena, skoro sve duele dobili, uspravna pravovremene odluke, koncentracija visoka.
Link to comment
Share on other sites

Prezadovoljan sam ljudi, odlicna partija u drugom je odredila pobjednika ovog finala. Prezadovoljan i ponosan prvenstveno na Sarrija pa tek onda na momke, zasluzio je da uzme trofej. Kako god novi evropski trofej nam dolazi u vitrine, nazalost zadnji mec Hazarda za klub, ali sta je tu je hvala mu na svemu. Ostaviti Sarrija i dati mu jos vremena po meni je dobar posao odradio ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Bravo momci, bravo pusac i strucni stab. Sve cestitke.

I nadam se da vise necemo igrati ovo drugorazredno takmicenje.

Lijep oprostaj za Edena i kraj jedne ere.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Neka smo osovojili ali što Vajzi kaže nadam se da ću gledati LP, a ne ovo. Ipak se vidi da je ovo takmičenje nižerazredno s obzirom da i ovakvi kakvi smo osvojimo bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Obrni okreni Sari je ipak uradio ono sto su svi voleli da vidi i sto su smatrali da ce biti uspeh. Uz dosta trvenja nepoverenja. Mora mu se priznati. Prvi nisam verovao u njega pa i dalje imam rezervu pre svega sto od vecine igraca nije izvukao ono sto treba. Da bi se jasno video njegov pecat neophodno je da dobije na odredjenim pozicijama odredjene igrace. Jedan dobar spic i bar jedan od oba bekova da je imao ovo bi bilo mnogo ubojitije.
Mnogi su igraci popljuvani i trener i to je jedini gorak ukus ove sezone.
Sledeca ce biti jos teza.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...