Jump to content

Carabao Cup Final: Chelsea - Manchester City 24.02.2019, 17:30


lampard8

Recommended Posts

Ne znam za vas ali ja se uvijek nadam pobjedi protiv koga god igrali. Sto je najgore nisu oni toliko bolji koliko neki ovdje predstavljaju pa cak ni onaj sramotni poraz nije pravi omjer snaga. E sad, uprkos mojim nadanjima i zelji, mislim da cemo ipak izgubiti jer prosto imamo par pickica u timu a ukoliko budu igrali Willian i Alonso, to prosto ne moze izaci na dobro.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja se uvijek nadam pobjedi protiv koga god igrali. Sto je najgore nisu oni toliko bolji koliko neki ovdje predstavljaju pa cak ni onaj sramotni poraz nije pravi omjer snaga. E sad, uprkos mojim nadanjima i zelji, mislim da cemo ipak izgubiti jer prosto imamo par pickica u timu a ukoliko budu igrali Willian i Alonso, to prosto ne moze izaci na dobro.


Ne bih se bas slozio, ja mislim da su dosta bolji od nas. U svakoj liniji su mi bolji, na svakoj poziciji imaju boljeg igraca(osim hazarda tamo nitko ne bi mogao igrat), imaju bolju rezervu nego mi prvotimca.. Ne vidim kako nisu bolji, minimalno klasa iznad nas.
Link to comment
Share on other sites

I ja se nadam dobrom rezultatu, ali realno pretesko je.

Ja samo Alonsa ne zelim da vidim ni blizu prve postave, neka igra Azpi lijevo, neka bude Pedro bek, samo da Alonso ne igra.

Luiz je siguran, to mu je mozda i najdrazi igrac u ekipi, a ovaj to ne zasluzuje. U veznom ce Barkley poceti vjerujem uz Jorginha i Kantea. Naprijed zna se, willian Higuain i Hazard.

Cho nek se ne nada minutama, bas kao i Emerson te Christensen.
Link to comment
Share on other sites

Nije se rodio onaj ko je svijetu ugodio.
Prosli susret se otvorio, dozivjeli najveci poraz u historiji. Naucio lekciju, odustao od svog fudbala(barem trenutno), vidjenja igre i rezultat je 45minuta bez da nam City nije ozbiljnije zaprijetio.
U drugom poluvremenu ocekujem isto samo sa malom razlikom a to je da iskoristimo jednu kontru ili prekid.
Idemo po taj trofej . Come on Chelseaaaaa

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Kepa završio svoje dok je Sarrija tu. Osim ako ne odbrani svih 5 penala.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Šteta, izgubismo možda i jedini trofej ove sezone.

A Kepi ne bih bio u koži.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Los odabir i samih izvodjaca, od 5 penala 3 odbrambena igraca sutaju.
Meni je iz ove utakmice najvise zao trenera.

Naravno, mislim da nam ofanzivni igraci nisu imali herca za opalit u penal seriji zato smo bili primorani da nam pucaju 3 odbrambena igraca.

Zadovoljan partijom i taktikom Sarrija, svi su odlicni danas bili mozda je samo Pedro u onoj situaciji trebao pucati, a ne srljati i to bi vjerovatno odlucilo pobjednika u regularnom vremenu.

Sta je tu je, idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Jorginho je jebena amatercina od igraca, kakav pickopevac u picku materinu. Ja ne vjerujem na sta je ovaj klub spao sa Essiena, Ballacka, Lamparda, pa i Bellettija haman.

Nadam se da Steve Holland uzima cim prije .

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da se zaletio i iz sve snage nabio je van stadiona ne bih ništa rekao, ali kakve su ono prevare od šutanja da mi je znati. I ako ovi znaju da on šuta penale tako, koja budala odredi njega da šuta.

Kepa ga odredio hehe.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tim koji je u ovakvom psihickom rasulu, bez vodje na terenu, bez trenera, u kome se ne zna ko pije ko placa i ne zasluzuje da uzme titulu. Dobro je i ovo sto je odigrano.
Koja je ovo bruka, igrac odbija da izadje, trenera niko ne slusa, pa ni njegovi pomocnici, on divlja ko malo dete....pred penale on cuti ko zaliven, ne sme ni da pisne a kamoli da odrzi motivacioni govor.....
Celsi je posebna sredina, prosto te samelje kao trenera ako upadnes u masinu igraca stafa svlacionice podmetacina abera.....nije ni prvi ni poslednji koji gubi kontrolu (ako je uopste ima) nad igracima i trenera. Stvari nisu postavljene na svoje mesto od Abramovica.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...