Jump to content

Round of 16: Barcelona v Chelsea (14.03 sri.) [20:45]


Wisey

Recommended Posts

Evo ga drugovi, mec sezone.

 

19495319.jpg?t=1476744573000

 

Nove informacije:

 

https://www.theguardian.com/football/2018/mar/11/football-champions-league-barcelona-chelsea-antonio-conte

 

Conte ce u razgovoru s igracima odluciti o sastavu. Vidjecemo, nadam se da ce krenuti s napadacem ovaj put. 

 

Kako god, samo dajte sve od sebe i hrabro pa sta nam Bog da. Mozda je vrijeme da ponovo sokiramo Barcelonu.

Link to comment
Share on other sites

Sudi 41-godisnji Damir Skomina iz Slovenije.

 

Quote

 

Having been an international referee since 2003, the 41-year-old is very experienced and has already taken charge of over 50 Champions League matches.

 

Inace nam sudio vec ove sezone u mecu protiv Rome na Bridgeu (3:3).

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje verujem.
Mozemo dalje.
Imali smo ih na SBu, vise smo zaslužili pobedu i pukom (ne)srecom je nismo izvojevali.
Nou Kamp nije nikakav bauk za Celsi, niti je Barselona neka mnogo veca sila tamo, oni svuda isto igraju.
Nisu nasi fudbalske neznalice, pokazali su u prvom mecu da mogu da se nose s Barsom, jer su dali sve od sebe, izasli na teren nabijeni zeljom i motivisaniji kao retko kad ranije.
Maksimalnim zalaganjem nadomestili su manjak individualnog kvaliteta na sjajan nacin.
Pitanje je da li mogu to da ponove, ali ako imaju to i sebi, ako jos uvek u njima gori plamen sampiona sad je vreme da to pokazu. Titula je pustena niz vodu jos pre pocetka sezone. Top4 je u magli i ekipi treba nesto da ih podigne, neki podsticaj da se sete da su vladajuci prvaci Engleske.
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se sto ce se konsultovati sa igracima, koji ce mu sigurno reci da pocne sa napadacem (osim Pedra :P ).

 

Samo zestoko, sa pressingom i barca nema sta da trazi. Nema im Inieste, tako da sada nema ni neke kreativnosti kod njih osim Messija koji pretrci 8 km. Mislim da mozemo pobjediti, motivirani su svi, a barca nije vise ta barca.

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da se istorija ponavlja. 2012 nam niko nije davao promil Å¡anse, pa smo osvojili.

Ovo su utakmice za koje su svi nabrijani od vlasnika, do ekonoma. Prvu utakmicu se mislilo da ce nas glat pocepati, ali nisu, izvukose se na kraju. Nadam se sličnom pristupu i napadaču na terenu jer puno više dobijamo sa napadačam, ako ništa drugo onda Edenova sloboda nam znači više.

Jedva cekam.
Link to comment
Share on other sites

Utakmicu ću gledati kući s par prijatelja i to je to. Nema euforije, nema strepnje, nema potajnog nadanja kao pred uzvrat 2012. godine. Ne nadam se ničemu. Utakmicu gledam reda radi jer mi društvo dolazi i družit ćemo se i zajebavati. Od Lige prvake sam se već oprostio. Nadam se da možemo biti u TOP4 Premiershipa i želim da se ova sezona što prije okonča.

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo izgubiti nadam se da ce to biti bar 2 ili 3-0 za Barcu, nema mi nista mrze kad ovako pariramo i na kraju izgubimo tjesno, a mogli smo proci

 

nesto kao 2009.

ili sto smo finale protiv Uniteda izgubili

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas fabregas jebo vas ziru. Vi ste za fudbal ko ja za letenje na mars. Kad cemo vise da prestanemo da dovodimo isprdke, nabedjene zvezde i zvezde kojima je isteko rok trajanja. Od ovog zirua je bolji Mitrovic i to mogu da potpisem. A ovaj fabregas sa ovim vracanjem lopte unazad moze samo u jelen super ligu da igra.
Link to comment
Share on other sites

Jebo vas fabregas jebo vas ziru. Vi ste za fudbal ko ja za letenje na mars. Kad cemo vise da prestanemo da dovodimo isprdke, nabedjene zvezde i zvezde kojima je isteko rok trajanja. Od ovog zirua je bolji Mitrovic i to mogu da potpisem. A ovaj fabregas sa ovim vracanjem lopte unazad moze samo u jelen super ligu da igra.

Šta ćemo sa Courtoisa?
Link to comment
Share on other sites

Da su nas barem ubili u prvom poluvremenu. Nisu. Nisu bili čak ni bolji.
Greška Kurtoe i Cesca su doprinijeli da Messi zabije i asistira. Covjek je sve sam odradio.

Sto se tice napada, mi nismo iskoristili svoje sanse, Barca jeste. Cesc dolazi iz ofsajda i skida Kanteu loptu sa suta. Pa to moze samo debil. Zajebes stvar u odbrani i u bapadu, pa sta ti radis u Chelseau koji krc. Mrs iz svetinje.
Link to comment
Share on other sites

Od njega je bolji i Asmir Avdukic.

 

Prosto ovdje i nije Conteova krivica tako velika, kad se uzme u obzir koncentracija ojebina u sastavu ovog tima. Par primjera:

 

1. Courtois - go mu nije dao samo ko nije sutao

2. Christensen - trese se kao da krizira na horsu

3. Moses - zna trcati samo pravolinijski, a specijalitet mu je nabiti loptu u igraca ispred sebe, po mogucnosti iz sve snage

4. Fabregas - strani spijun koji na sve nacine sabotira tim za koji nastupa, da bi doprinio pobjedi svojih nalogodavaca

5. Giroud - on je tu 'nako, malo da proseta, udahne vazduha, ko ce cijeli dan u kupatilu biti frizure praviti i bradu dotjerivati

 

Ni ostali nisu sijali, ali ovi su posebni.

Link to comment
Share on other sites

Ako je on rupa koga bi ti doveo umesto njega?
Slazem se da je veceras katastrofa.

Doveo bi Alisona iz Rome.

Uvalise nam tri gola ne zna se koji smo jeftinije primili. Ovako smo mi nekad kaznjavali protivnike za njihove greske. Zasluzeno prodje Barcelona.
Link to comment
Share on other sites

A sledece sezone cemo Kurtu pljuvati sto ovako kod nas nisi branio. Jednostavno nije u formi u kojoj moze da bude.
mrtavker, ima jos veci budak od mozesa, prolazmost njegovih centarsuteva je ko halejeva kometa. Doveli smo u klub dva teska indijanca. Tim nam je duplo slabiji u odnosu na proslu sezonu. Na 6 mesta imamo slabiji tim. Samo debil nije mogao da vidi da smo imali 11 nepovredjenih igraca prosle sezone a da nam je ove trebalo 15, a mi imamo 6. Stvarno mozak treba da budes da pomislis da Fabregas koji je glancao klupu prosle moze ove da bude kljucni igrac, ili da ti Zamlatakosta, Ziru,Popivoda mogu biti pojacanja. Jurimo Sandra a desno smo 0. U upravi nam sede teski debili.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...