Jump to content

Callum Hudson-Odoi (2018-2023, 72 nastupa)


Recommended Posts

3 hours ago, reLo said:

Kakve smo budale ispali kad ga Bayernu ne uvalismo prije par godina.

Doduše, vjerovatno bi tamo postao WC igrač. Ne znam je li iko otišao u Bayern a da nije postao igračina. Šta reći kad tamo Čupo Moting dere. 

Hernandes, Pavard, Tolisso..  

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2023 at 9:02 AM, reLo said:

Kakve smo budale ispali kad ga Bayernu ne uvalismo prije par godina.

Doduše, vjerovatno bi tamo postao WC igrač. Ne znam je li iko otišao u Bayern a da nije postao igračina. Šta reći kad tamo Čupo Moting dere. 

Sane i Mane ništa uradili bitno nisu također.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BT14 said:

Ne bih ga dao Arsenalu, jer su velike šanse da bi kod njih uspio. Nosi ga izvan države negdje. 

ovaj ni kod mene na terminu ne bi uspio

prodaja arsenalu samo ako bi ponudili fine novce. valjda je red da i mi izvucemo novac od nekoga. mada arsenal je zadnji klub iz kojeg bismo mogli izvuci novac.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno radije bi ga prvo pobao na pripremama kod nas sa Potterom, makar za neku rotaciju jer bi to igrao i u Arsenalu. Tako da polako sa ovime, prvo vidjeti ko nam sve može igrati desno osim Nonija jer Ziyech ide, da li Felix može tu da se uklopi, ako može bilo bi odlično. Mydrik koji je brz i eksplozivan na jednom krilu i Felix koji ima taj neki lijep flow i igru na drugom, također Nkunku dolazi da to sve pojača.

 

Ako nema mjesta kod nas, može Arsenal ali treba ih izvrnuti što je više moguće.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas su se susreli Odoijev Leverkusen i Sarrov Monako. Sarr nije igrao, a Odoi je ušao u 87. minuti. Ovo je otprilike njegova statistika koju sam zabilježio, nije imao pogrešno dodavanje, niti neuspješan dribling.

 

11 minutes
15 touches
4/4 completed passes
1/1 take-ons completed
1 unsuccessful touch
1 chance created
1 blocked shot
1 touch in the opposition box
3 passes in the final third

Link to comment
Share on other sites

Al ovo pokazuje kakve mediokritete sakupljamo u timu, ovaj Sarr vise igrao kod nas nego u Monacu, Odoi je 16. opcija, a nije ni cudo zasto, npr. Loftus Cheek nije mogao u Fulhamu da se izbori za minutazu, a kod nas redovno igra. Dok god imas takvih igraca ne mozes pricati o nekom kvalitetu.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Callum Hudson-Odoi (2018-2023, 72 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...