Jump to content

Callum Hudson-Odoi (2018-2023, 72 nastupa)


Recommended Posts

U8BIFV.png

Callum Hudson Odoi

7 novembar 2000, London Engleska

 

Pozicije: AMF, LW, RW

 

Talentovani mladi igrac Celsija, dete kluba, dosao u akademiju sa 7 godina i od tad krcio svoj put kroz starosne kategorije.

 

Debitovao za prvi tim u utakmici FA kupa protiv Njukasla, zamenivsi Pedra u 81. minutu meca.

Svoj drugi nastup belezi na mecu Permier lige, porazu od Bornmuta, takodje kao zamena.


Za vreme provedeno na terenu ostavio odlican utisak. Odlikuju ga brzina, sjajan dribling i kontrola lopte i smelost da krene direktno na protivnika, ka golu.

 

https://youtu.be/Y8M3S5S04bI

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Pa i nemamo bas toliki izbor igraca na krilima da Odoi ne bi dobio Å¡ansu. Samo Azar, Vilijan i Pedro na 4 takmicenja. Sve i da dovedemo jos nekog to verovatno znaci da Vili odlazi pa smo opet na istome.
Do njega je, jer dzaba sav talenat ako je lenj i nabedjen kao Loftus Cik. Neka kida na treninzima i nek ostavlja sve sto moze kad god dobije sansu i sigurno ce se to primetiti.
Naravno i do kluba je i do njihove zelje da mu se da sansa. Prostora ima za to, sve je stvar volje sada.
Liga Kup i Liga Evrope su takmicenja kao stvorena za njega.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Odoiu ubrzo ugovor istice, da sam umjesto njega nebi mi palo na pamet da ga sad ili u toku sezone potpisem. Lijepo bih im rekao, pokazite se koliko mi kao klub i trener vjerujete, da vidim koliko cu imati sanse za igru i onda nakon sezone u slucaju da odigram mnogo utakmica potpisujem ugovor, ali isto tako u slucaju da i dalje bude imao Moses, Willian cak i Zappacosta prednost u odnosu na mene, dovidjenja gospodo.

Ampadu se zajebo sto je vec potpisao ugovor i to dugorocan, on je isto ovako trebao uradit. U sve i jednom klubu u Engleskoj ova dva momka bi igrali, samo kod nas ne mogu. Ma daj.

Ja kad sam vidio prije nrkoliko utakmica kako Zappa ulazi i igra na krilu htio zaplakat, a Odoia ni na klupi nema, samo zbog jebenih godina.
Link to comment
Share on other sites

Nake pripreme momak odigra i ne moze u jebanom Miki Mouse kupu dobiti minutazu ispred Mosesa, Williana i Morate. Pa jebem ti Sarri familiju sad

Samo i jedino ne igra zbog broja godina i zato sto je akademac, ja ne znam sta vise igrac treba da uradi da dobije minutu. Isto vazi za Ampadua pored ovih cirkusanata u nasoj odbrani.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Callum Hudson-Odoi (2018-2023, 72 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...