Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)

Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drogba bi da ostane "Plavac"

I pored unosne ponude Rusa, ali i interesovanja Milana, Drogba bi da završi karijeru u ÄŒelsiju.

Anži mu nudi 12 miliona po godini, ali Afrikanac nije baš zainteresovan za odlazak u Rusiju.

Milan je jedna od opcija, ali Drogba bi da ostane u ÄŒelsiju.

Jedino što traži je dvogodišnji ugovor, jer namerava da završi karijeru u dresu "Plavaca".

To je i kamen spoticanja, pošto ÄŒelsi smatra da bi sjajni napadaÄ iz Obale SlonovaÄke trebalo da pristane na produženje od 12 meseci. Ugovor Didijea Drogbe istiÄe narednog leta.

Pa i nije baš opasan danas bio, taÄnije ove sezone.

Äovjek je bio nokautiran, vidjeli smo svi prizor, dobro da je živ ostao..33 godine, godinama na visokoj razini.

lako meni za njega, šta je torresu :blink: Äeka ga se od kad je došao da doÄ‘e na pravu razinu, i branio sam ga dosta dugo, al ovo je brate sada već previše al realno.

inaÄe mislim da drogba još nije gotov, ne znam, možda sam što se njega tiÄe previše subjektivan, al tako mislim iskreno pa sad kako bude, vrijeme će pokazati.

Drogba je skroz pao u formi, mi više nemamo goalgatera. Torres - van forme, Drogba - njegovo je odzvonilo, Lukaku - premala minutaža da bi ušao u formu. Jedino rješenje je naći zamjenu za Drogbu. Ja vjerujem da je to Lukaku, ali mu AVB ne daje pravu šansu zato jer je premlad. Ali trebat će nam jedan privremeni drogba od sijeÄnja do lipnja. Možda posudba neka. Ne znam ni sam.

Drogba je skroz pao u formi, mi više nemamo goalgatera. Torres - van forme, Drogba - njegovo je odzvonilo, Lukaku - premala minutaža da bi ušao u formu. Jedino rješenje je naći zamjenu za Drogbu. Ja vjerujem da je to Lukaku, ali mu AVB ne daje pravu šansu zato jer je premlad. Ali trebat će nam jedan privremeni drogba od sijeÄnja do lipnja. Možda posudba neka. Ne znam ni sam.

Nije još Lukaku zreo, treba ga dat u primeru jednu sezonu pa neka postepeno sazrijeva, tako je najbolje...

Dotad, u januaru kupit Doumbiu, to im je treći dvojnik :D

Guest Twelfth Man

DA - veliko kao kuca!

Drogba nas moze izvuci nekada kao dzoker, stari je to lisac, samo sto nemamo vezni pa je dosta tesko davati golove. Njegov ostanak a ni odlazak, nam nece popraviti tj. ugroziti igru. Ima drugih parazita kojih se treba rjesiti.

Podsjetio na stare dane pogotkom Leverkusenu pred kraj utakmice vidno šepao nadam se da nije ništa ozbiljnije.

OdluÄni trenutak pokazao da se radi o napadaÄu ne svjetske, nego svemirske klase. A ostatak utakmice pokazao da je taj isti igraÄ ostario. Ali da je Chelsea u boljoj formi, bio bi i on. Mislim da on nije rekao svoju zadnju rijeÄ. Proigramo li do proljeća i Drogba će zabijati puno ÄešÄ‡e.

Ima drugih parazita kojih se treba rjesiti.

U potpunosti se slažem... Po meni Malouda više nema što tražiti ovdje, dobro odigra 1,2 od 10 utakmica,nema nikakvu konstantu,radije kupiti nekog mladog krilnog igraÄa(De Bruyne, pozvati Kakutu) , Ferreira takoÄ‘er(ali oÄito mu ne smeta sjedenje na klupi pa OK), Anelku bi prije zadržao od Maloude ali on vjerojatno odlazi..., zatim Mikela bi stavio na klupu i davao mu ograniÄene prilike dok se ne sredi malo i ponovi formu od prije 2 god. Kaloua isto tako(možda bi ga eventualno poslao na posudbu ako je moguće).

Što se tiÄe Drogbe,volio bi da ostane ali isto tako da Torresu ipak daje puno više prilika nego njemu. Vjerujem da može vratiti staru formu.

Prosle sezone, bilo je najbolje vreme za njegovu prodaju... Svima je vec poznat scenario sa Higuainom. Kad vec tad nije otisao, moja zelja je da ostane i zavrsi karijeru u plavom dresu. Medjutim, on je, vise puta izjavio da karijeru zeli zavrsiti u Marseju, tako da, ako je to ono sto stvarno zeli, klub bi trebalo da mu izadje u susret, toliko mu duguju ;)