Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Nije istina da je izjavio da želi završiti karijeru u Marseilleu. Masu puta je, pogotovo u zadnje vrijeme govorio kako želi do kraja karijere ostati u Chelseaju. Što se Marseillea tiÄe i povezanosti, pa dovoljno je vidjeti kako ga doÄekaju tamo svaki puta ili koji od videa na you tube-u, kao i ovaj što sam postavio na stranici ispred.

Uvijek će mi biti žao što Chelsea nema onakve navijaÄe, tj. žešÄ‡e al jbg.

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze, nekad je dovoljna samo jedna godina da raja zavoli igraÄa, ali isto tako i da igraÄ osjeti ogromnu povezanost sa navijaÄima tog kluba. Tako nešto se dogodilo u Drogbinom sluÄaju. Pored toga možda on osjeća potrebu da se oduži Marseillu kao klubu za priliku koju su mu pružili na velikoj sceni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Vijest kao grom iz vedra neba. Shvatam ga u potpunosti. I on vidi da ne može više biti prva, a teško i druga violina u klubu gladnom trofeja. Godine su uzele maha, pao je u formi u zadnje vrijeme podosta. Sretno mu dalje u životu i nadam se da će po okonÄanju karijere da se vrati doma na Stamford Bridge u nekoj od funkcija u klubu. Chelsea je bio i prije Drogbe, bit će i poslije Drogbe, ali Drogba je jedna od najvećih ikona kluba svih vremena...

drogba100_v-contentgross.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemate ga šta shvaćati i osporavati mu ili ne, kad je on tako izgleda odluÄio jer mu ne žele produžiti ugovor na 2 godine nego na jednu.

To je izgleda mi jedini problem. ÄŒisto sumnjam da bi htio otići ako bi dobio tražene 2 godine produžetka ugovora tako da je po meni stvar jedino u upravi kluba (Äitaj romanu) koji je iskeširao masnu lovu za sjajnog torresa koji, evo vidimo svi, trpa gdje i kako god stigne a problem je produžiti 2 godine legendi kluba koja je sebe maximalno ugradila u svaki uspjeh chelseaja u posljednjih 7 godina koliko je na bridgeu.

Nadam se samo, ako već odlazi da će dobiti pravu oproštajnu utakmicu, i da će otići u neki klub iz lige petice, i da ću uživati još koji put u jedinstvenim majstorijama i golovima poput ovog zadnjeg...

Link to comment
Share on other sites

Treba saÄekati potvrdu ovog. Bilo kako bilo, dan kada on odigra svoju zadnju utakmicu u plavom dresu bit će jedan od najtužnijih dana u mom životu. Možda bi na kraju karijere trebalo okupiti njega, Lampsa i JT-a te im prirediti jednu pravu feštu uz zajedniÄku oproštajnu tekmu. :)

U potpunosti ga razumijem, i kao Äovjeka i kao nogometaša. Ide u neki egzotiÄni klub uzeti lovu za život, osigurati se, prikupiti još za pomoć u svojoj humanitarnoj organizaciji... Nadam se da će se ljudski rastati sa upravom i da će zauvijek ostati zapamćen.

Link to comment
Share on other sites

"Drogba je odbio produženje, odlazi u klub koji najviše plati":-

"Didier Drogba igra svoju posljednju sezonu na Stamford Bridge i Äini se kako bi vrlo lako Englesku mogao zamijeniti klubom iz neke od fudbalsko egzotiÄnih zemalja" - ( ISKUSNI NAPADAC NAPUSTA CHELSEA )

Iskusni napadaÄ Obale SlonovaÄe Didier Drogba igra svoju posljednju sezonu na Stamford Bridge i Äini se kako bi vrlo lako Englesku mogao zamijeniti klubom iz neke od fudbalsko egzotiÄnih zemalja.

Didier se u ovim godinama više ne mora nikome dokazivati. Otići će u klub koji mu ponudi najviše novca, otvoreno je rekao menadžer Didiera Drogbe (33), Thierno Seydi.

Iskusni napadaÄ odbio je Chelseajevo jednogodišnje produženje ugovora te je sada gotovo sigurno da će na ljeto napustiti Stamford Bridge nakon sedam dugih godina. Za ovog napadaÄa zanimanje je pokazao i Milan koji mu je nudio posudbu s pravom otkupa, no Drogba je i to odbio.

„Chelsea nam je nudio novi ugovor, no to nam ne odgovara. Znamo što želimo, gdje želimo i koje ponude imamo. I Milan se javio, nudili su posudbu, no odmah sam ih odbio. Njihova ponuda ni na trenutak nas nije zanimala. Jednom kad uÄ‘ete duboko u tridesete razmišljate samo o klubu u kojem ćete moći plaćati svoje raÄune. Mogla bi to biti Rusija, SAD, Katar ili negdje drugo u Aziji... Ukratko, svi koji dobro plaćaju“, iskren je Drogbin agent.

Chelsea je, dakle, gotova priÄa, a Äini se kako je jedan od razloga i dolazak Andre Villas-Boasa. Neki od bivših Chelseajevih igraÄa potvrdili su da je svlaÄionica prepuna egoista koje Portugalac ne može zauzdati pa iz treninga u trening eskaliraju nove svaÄ‘e.

„U svlaÄionici sada postoji nekoliko mini klanova. Ekipa se raspada, a neki od iskusnijih igraÄa koji bi mogli sve držati pod nadzorom, imaju liÄnih problema. Osjeti se totalna neorganiziranost i Äini se da se sve odjednom raspada“, potvrdio je Marcel Desailly, nekadašnji igraÄ ovoga tima.

Drogbu je u Chelsea doveo Jose Mourinho 2004. godine za 24 miliona funti te je od tada zabio 146 golova.

Mene zabrinjava ovo isjava Deasailly-a :(

Link to comment
Share on other sites

Te izjave Desaillyja nisu autentiÄne, žuta štampa. Ne nasjedajte na glupe priÄe. U Chelseaju nema klanova niti ih je ikada bilo, ta nismo Manchester City. Jednostavno ekipi treba ozbiljan remont, Možda ovo i nije loš potez Drogbe što se tiÄe klupskih interesa. AVB nije Äarobnjak, treba zimski rok pametno iskoristiti i dovesti par fantazista a la Goetze, a ne polovnjake a la Meireles iz Lpoola.

Link to comment
Share on other sites

On igra skoro svaku utakmicu, ne razumijem zašto želi otići... ne vjerujem da on trÄi za novcem toliko, pa nije takav.. a i ima on i previše love ja mislim.

Zato jer igraÄi koji istinski vole klub, kad vide da mu ne mogu više dat, prepuste mjesto mlaÄ‘ima, eto zašto.

Link to comment
Share on other sites

Svjestan je u kakvoj je situaciji klub, a i to da vise nece biti onaj stari... Svjetan je i da mu Chelsea nece tako lahko okrenuti ledja i reci ZBOGOM jer vise nije kao sto je nekada bio... Zato je uzeo stvar u svoje ruke i odlucio da prepusti mjesto mladjima...

Drogba ce zauvijek ostati legenda ovog kluba i uvijek ce mi biti zao sto u Moskvi nije osvojio Ligu prvaka i sto je protiv Barcelone dozivio najvecu nepravdu zajedno sa svojim suigracima otkako znam za nogomet...

Link to comment
Share on other sites

E upravo to, najviše mi je žao što je s Chelseajem doživio sve što se može doživjeti - FA Cup, Carling Cup, Premiership - sve je osvojio po nekoliko puta s Plavcima, ali nedosanjani san mu je ostala Liga prvaka i upravo je OVA SEZONA zadnji vlak da to uÄini. Ja mislim da će se Bog i nama jednom smilovati i da ćemo uz vjeru u sebe pobjediti Valenciju i pokazati naše stvarne mogućnosti. S Drogbom se ove godine treba boriti da se osvoji Liga prvaka i da mu to bude najljepši mogući oproštaj od nas!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...