Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

kako se situacija odvijala ovoga ljeta, ja sam mislio da će otići već ove godine..ali eto srećom ostao je, a toplo se nadam da će na kraju ipak produžiti ugovor i ostati blues..

ako ga zaobiÄ‘u ozljede, i ove sezone će biti jako bitan igraÄ za chelsea,,,siguran sam ;)

Link to comment
Share on other sites

kakva kolumna o didieru drogbi,,svaka Äast @Wisey....kao da sam ju ja pisao..i opet nije sve reÄeno..

malo je reći da mi je najdraži igraÄ, jednostavno nemam rijeÄi.. btw nisam gay ;)

dao Bog da produži ugovor i završi karijeru na bridgeu..ali moram priznati da bi mi bilo drago i još ga jednom vidjeti u dresu marseillea, i cijeli velodrome na nogama kako mu skandira..i njihova je legenda, ne zaboravite..

didier yves drogba tebily, živio

Link to comment
Share on other sites

Ma Äovjek je ikona, koliko god se Äinilo lakim napisati jednu kolumnu o njemu, vjerujte da je to nevjerovatno komplikovano. Prije svega što svi već znamo dosta stvari, a onda meni je bilo teško pisati o Didieru jer sam se sjetio starih vremena, pa sam pola sata gubio vrteći film nekih navedenih golova i utakmica... :)

Link to comment
Share on other sites

bojim se da je njegovo zlatno vrijeme prošlo...

Svakako, vidi se da je dosta izgubio na brzini i startnosti. :( Sreća pa imamo Torresa koji se tek treba u potpunosti dokazati i proraditi na zimu. DD ionako može puno pomoći s klupe, takoÄ‘er treba nam i da nauÄi neke stvari Lukakua. ;)

Link to comment
Share on other sites

Torres postaje sve bolji i bolji... i ona loša polusezona kad je doso u chelsea... tj. prosla sezona je plod one ozljede i privikavanja na naš stil igre i na nove suigrace... Hvala Bogu pa Torres vec u ovoj sezoni postaje igrac koji je kad god je bio na terenu bio medju najboljima... tako da me njegova buducnost ne brine... kad se samo sjetim kolko je trebalo Gomesu ili Benzemi da se priviknu u novoj sredini u svojim sadasnjim klubovima naravno, onda sam s Torresom itekako zadovoljan... bit ce on itekako vazan igrac u nasoj momcadi...

Uz Luiza, Ramiresa, Lukaku, Sturridgea, Matu bit ce to nova sjajna generacija koja ce nastavit niz generacije 2005-2010... cech, drogba, lampard itd. itd...

chelsea se ne treba bojat za svoju buducnost u vrhu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...