Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Uff odlicno! Ma didi je bio velicina najomiljeni igrac i najbolji napadac ako se mene pita, kad god smo ga trebali on je bio tu.. sta bi dao da ima 25 godina i da ga opet gledamo u plavom dresu, nikad vise necemo takvog napadaca imat. A sad me boli me glava kad vidim picku havertza u špici

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Zbog mentaliteta igrača koji su dovedeni u klub, niko nema ambicija za nečime i niko nema strasti i ljubavi prema klubu a da ne pričamo o odgovornosti prema navijačima koji im daju hljeb u ruke i mogućnost da se kurče sa parama kako im je volja.

Ambicije većine ljudi/igrača koji predstavljaju naš klub su završene kada su potpisali ugovor i omogućili sebi velike svote novca. Samo što bi se trebalo uvesti jedno malo pravilo da ta plata nije fiksna, te da se može manipulisati sa njom u zavisnosti od onoga što se pokaže na terenu i treningu, na stranu ako je igrač povređen.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ne znam, meni je u pravu. Ovaj tim ima toliko potencijala i toliko odlicnih igraca koji su i ovako mladi vec veoma odlicni igraci. Problem nas je samo trener, a sadasnji nas tesko moze dovesti do tog najboljeg tima na svijetu. Odbrana je odlicna, sredina kada ne igra Conor odlicna, samo nam jos fali jedno krilo i napadac koji ce dovesti ekipu do vrhunca.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi reko da su u obe pomenute utakmice skoro svi podbacili, pa tako i Conor. 

Činjenica je da nemamo trenutno 'kompletnijeg' od njega, npr. da nam igra Chukwemunke, Enzo i Caicedo ne bi imali ništa od njega u igri bez lopte 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, diablo_bih said:

Jednu utakmicu odigrao i nismo mogli 2 dodavanja spojiti. Wolves na silovao, nasa najgora utakmica u sezoni.

Ha čujte, evidentno je da je odigrao 31 od moguće 32 utakmice za Chelsea ove sezone, tako da to nije tačno.

Link to comment
Share on other sites

Ti tvrdiš da vezni red dobro funkcioniše bez Gallaghera.

Chelsea je odigrao samo jednu utakmicu bez Gallaghera i bila je katastrofa.

1. Premali je uzorak da se izvede ikakav zaključak

2. Sve i da se može izvesti zaključak on bi bio takav da opovrgava tvoju tvrdnju

 

Igraju i Silva, Disasi, Caicedo, Enzo, Palmer i Sterling skoro svaku utakmicu, nije Gallagher jedini, tako da ni taj argument ne pije vode.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...