Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Zato jer igraÄi koji istinski vole klub, kad vide da mu ne mogu više dat, prepuste mjesto mlaÄ‘ima, eto zašto.

Da, ako vidi da klub može i bez njega... nažalost je on trenutno naš najbolji napadaÄ i tko zna šta bi bilo da ga nema. Može on dati šansu mlaÄ‘ima gledajući ih s klupe...

Link to comment
Share on other sites

Da, ako vidi da klub može i bez njega... nažalost je on trenutno naš najbolji napadaÄ i tko zna šta bi bilo da ga nema. Može on dati šansu mlaÄ‘ima gledajući ih s klupe...

Ali realno ipak nije više dovoljno dobar za prvog napadaÄa, pa konta ako poÄ‘e da će Lukaku imat više šanse za razvit se.

Link to comment
Share on other sites

admini, molim vas maknite ovu anketu, realno nema potrebe za njom :D ;)

moje proslave golova danas u rangu su sa boasevim, ako ne i luÄ‘e, jedina razlika je što sam ja na podu :lol:

a za didiera, jednostavno nemam rijeÄi, šta reći koju posluku porati :blink: šaljem poruku onima koji ne vjeruju njega a gledaju ga...

rekao sam već na ovoj temi koju stranicu ispred ili negdje drugdje, ima on još šta za reći, istina, nije i ne može biti na razini prijašnjih godina ali da nam može donijeti još koju ovakvu veÄer, siguran sam 1000% da može.

i zato mu treba dati doživotni ugovor, pa makar i za samo jednu ovakvu utakmicu, jer kad je najbitnije zna se tko najviše hoće, mora i želi.

ne mogu vam opisati koliko sam uživao kada se orilo bridgeom "didier drogba lalala" i to od ovih kazališnih navijaÄa :D

GRANDE DIDIER

Link to comment
Share on other sites

Situacija od sinoć:

drogba.gif

Tito!

hahahahha da je još koji došao samo bi ih razgrnuo, kakav otac ;)

strašan je didier, kao vino, što stariji to bolji :D

al urezala mi se u pamćenje ona situacija protiv valencije, kada je sam sve napravio po desnoj strani i onda nažalost fulao, kako se odbio ja mislim rami :D presmješno..

neka samo krÄi dalje majstor, ko ralica je, sad će poÄet i bježat od njega ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Hahah joj Drogbe sefa, sta im pocini. Al' najjace je kada je zadnjih 7-8 minuta drzao loptu a 3 igraca oko njega, nekako izbiju loptu ali opet aut i opet se Didier zagradi kao bunker a oni samo sto ne zaplacu. :D

Link to comment
Share on other sites

Možda je Van Nistelrooy dao toliko i toliko golova, ali to je suhoparna statistika. To nije pokazatelj da je bolji od Drogbe, Äak šta više ispod je Drogbe po svim nogometnim kvaliteta, to je Äinjenica. Ti s IIIIIIIIFHHHHHHHHHHSSSSSSSS-a ili kako se već zovu robotski raÄunaju, bave se suhoparnom statistikom. Po tome je Inzaghi Romario.

Link to comment
Share on other sites

Možda je Van Nistelrooy dao toliko i toliko golova, ali to je suhoparna statistika. To nije pokazatelj da je bolji od Drogbe, Äak šta više ispod je Drogbe po svim nogometnim kvaliteta, to je Äinjenica. Ti s IIIIIIIIFHHHHHHHHHHSSSSSSSS-a ili kako se već zovu robotski raÄunaju, bave se suhoparnom statistikom. Po tome je Inzaghi Romario.

A da proÄitaš Älanak prije nego što komentiraš? Ovo je samo na internacionalnoj bazi, lige se ne kontaju tako da..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...