Jump to content

Olivier Giroud (2018-2021, 119 nastupa)

Spaha
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
Gledam ovu tekmu Francuska v Njemacka i kontam jbt koliko smo mi nisko spali kad nam je jedan Giroud prvi centarfor u klubu. Ili mozda bolje receno, koliko je Morata los kad mu je ovaj Giroud uzeo mjesto.

Svaka njemu cast na borbenosti ali to je sve sto zna. Klasicni panj, nije ni cudo sto ga Hazard i ekipa koriste kao mantinelu. Lik ne zna lopte voditi nikako.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

• 5 months later...
  • 1 month later...

Toliko je bio i potreban realno. Mozda bi mogao jos jednu sezonu, ali zasto. Neka i Higuain ode, ostajes na Tammyu i Mitchyu. Ako ban ne ostane, onda mozes dovesti Jovica ili nekoga slicnog i to bi bilo vrh po meni.

Tammy je slican Giroudu, samo sto je bolji finisher uz sve ostalo i samim tim bolje on u timu nego Olivier.

Ma po meni nepotreban igrač. U Premijer ligi nikakav u Evropskoj ligi solidan.
Sljedeće sezone igramo Ligu prvaka i nadam se borba za prvaka Engleske.
Za takvo dvoje ti trebaju samo vrhunski i najbolji napadači a ne otpadak neke osrednje ekipe.
Nipošto ostanak i sljedeće sezone. To bi bio poraz već na početku sezone.
Sav škart, marš iz kluba, dosta vas je više.

• 2 weeks later...

a zasto bi mu se kog vraga produzio? zar je uopste giroud igrac kakav treba da imamo u ekipi?

koliko je torres masio golova, tolikoo je ovaj propustio sansi da se nadje u sansi za gol

vazda kasni, nesto mase rukama, otpuhuje, a zna i promasiti. jel se ono protiv frankfurta ili lestera izmasivao

smijesan igrac.

moze posluziti za visoke lopte da ih spusti, ali jebo to, valjda smo klub iznad tog nivoa, neka ide u west ham za to

@Spaha: Uglavnom su ti ostali odgovorili, ali ja bih samo postavio pitanje. imamo li korisnijeg i provjerenijeg igraca na toj poziciji u timu? Mislim da nemamo.

Giroud je igrač koji je u ovakvoj ekipi solidan, ali u ekipi koju mi želimo da Chelsea bude bi bio jedino 3. opcija. Pomirimo se s tim da imamo loše igrače i da imamo transfer ban i da u takvim okolnostima i ove loše igrače trebamo zadržati.