Jump to content

Olivier Giroud (2018-2021, 119 nastupa)

Spaha
 Share

Recommended Posts

Odigrao danas super za razliku od kilavog Morate u zadnjih mesec dana. Ima još u njemu snage, zelje, a i zna lik da se gradi čita igru, mada je par puta lošije odigrao, ali prva mu je utakmica od početka.

Ne znam sada koga da pohvalim za transfer, upravu ili Contea.

• 2 weeks later...
On podcjenjen? Morata je od njega bolji u svakom segmentu igre.
Moratu jebe glava i taj se nikada nece uklopiti na zivot u Londonu to je očigledno. Lik je napustio klub da sedmicama tuguje za drugom dok neki igraci igraju i u gorim situacijama. Talentovan je ali mi djeluje nedovoljno ambiciozan i umažen. Prava plačipička a mi navikli da u napadu imamo ratnika.

Lik je napustio klub da sedmicama tuguje za drugom dok neki igraci igraju i u gorim situacijama. Talentovan je ali mi djeluje nedovoljno ambiciozan i umažen. Prava plačipička a mi navikli da u napadu imamo ratnika.

Sjećam se kad je Lampard izgubio majku. Uporedite ponašanje i karakter jednog Lamparda i jednog Morate.

https://www.youtube.com/watch?v=KAfiVZH6Yio

EDIT ~ Naravno ne želim da omalovažavam smrt drage osobe (to je težak trenutak za svaku normalnu osobu), svako to podnosi na drugi način, ali Morata kao da ređa izgovor za izgovorom.

Morata ima problem sa engleskim jezikom, sa vremenom, sa prilagođavanjem na London, sa grubim fudbalom, sa nostalgijom, pa sa smrtnim slučajevima i ja ga NE OMALOVAŽAVAM ni za šta (što je Whisperu izgleda potrebno nacrtati da bi shvatio) već smatram da je kao kilava baba. Ako ne želi da igra za ovaj klub neka fino raskine ugovor pa završi sa velikim pravnim i finansijskim mukama.

U ovome i jeste bit fudbala, profesionalni život nije lagan i dosta toga ne ide ljudima u prilog, ali moraju se nekako prilagoditi. (Ili da kao Mutu bace sve u vodu pa se tužakaju sa klubom narednih 10 godina).

Ma njemu smeta sve živo i koliko god sam bio za njega sad me nervira. Ajde bre svi izgube u jednom trenutku nekog dragog.. pa pitaj u ozbiljnim firmama koliko se dobija? Dobiješ 2,3 dana za tragediju u porodici i ideš da radiš.. a za drugara ako i toliko, a on zarađuje bruka para i još bi da se zajebava, ne igra on ovde pro bono pa da može kako hoće. On bi polusezonu da tuguje, a bitno da instagram ne zapostavlja nasmejan sa Zapacostom, a to što 3 meseca nije odigrao kao svet utakmicu nikome ništa i još očekuje da bude prvi napadač bez obzira na sve.

Ako hoće da igra nek igra, ako ne nek se tera u tri lepe dok Roman ne popizdi i ne otera ga da izvlači naftu do kraja ugovora.

Sve i da ga zali 3 godine sramota je da koristite neciju smrt da omalovazavate nekoga.
Svejedno kako se taj neko zvao.
Sramota.

Hahahahahaha jedan od jacih komentara vec dugo

Btw morata ima sve predispozicije da se pokaze kao najveci promasaj chelseaja ikada, veci od torkea..
Eto tako razmisljam iz mnogih kao sto vidim vama vec znanih razloga..

A njemu sretno pa nek me opovrgne, sam cu doci posuti se pepelom ovdje, a do tada patnja gledajuci ga mekog i posranog padavicara i pickicu od igraca, ali s nadom i zeljom fa bude bolji jer ipak nastupa za chelsea..

Sretno fendžijo

Ps.Giroud je za moratu sta se tice cvrstine i duela najmanje klasu iznad

• 3 weeks later...

Ma znalo se jbga da je Giroud balvan, nema on nesto puno kvalitete, znamo da je limitiran. Ta nije dzaba u Arsenalu na klupi bio. Al je covjek veliku strast pokazao, borbenost, muda da se tuce i da sve od sebe na terenu. Kao da je u Chelseaju 10 godina a ne nesto vise od mjesec dana. Za mene je on polozio, i da barem svaki igrac igra s ovolikom zeljom pa taman ne znam ti ni ja koliko ogranicen ko fudbaler bio.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...