Jump to content

Olivier Giroud (2018-2021, 119 nastupa)


Spaha

Recommended Posts

Najjače su mi ove štediše, kalkulanti i slični kao Grena. Eto puno drugom najboljem igraču lige nakon Hazarda (a to je Alexis) dati 27 mil plaću? Pa to se sve na kraju isplati.

 

A nije vam puno što smo skrišili 200 mil na promašaje? Pa boni Williana smo platili 40 mil kad još cijene ovoliko nisu ni podivljali. Nije nikad opravdao taj novac. Onda Moratu smo platili skoro 80 mil najskuplje pojačanje kluba. Dokazano ograničen napadač koji nikada neće biti WC da se ne zavaravamo. Samo ćemo ga držati par godina ko Torresa u klubu i patit se jer je eto "skupo plaćen". Bakayoko 40 mil ne zna jel došao ili pošao.

 

Što nismo doveli onda na primjer Lucasa Mouru koji će Tottenhama izaći manje od 30 mil koji je dokazana igračina? A Hazard bi napokon imao s kim igrati jer je Moura desno krilo.

 

Štediše i kalkulanti među navijačima Chelseaja poput grene i slični slušajte ovamo. Opravdavate našu uprau koja zadnjih par godina radi najgori posao od dolaska Abramoviča. Pa dobro jeste li vi normalni?

 

Giroud je smiješan napadač. Prvo je lik pojavom smješan mali peško. Drugo ne valja mu prezime kad kažeš Žiru ko da je neki lik iz bajke. Treće smiješan napadač nikad WC. On je baš ležao Arsenalu. A Chelsea je spao tako nisko da otpatke Arsenala kupuje. Eeee pa mi kupujemo ono ćega se Wenger odrekao jer je i za njegove standarde postalo višak u klubu. Kupujemo otpadak od kluba koji je najveća šprdnja u zadnjih 10 godina u svijetu sporta.

Link to comment
Share on other sites

Cae, sa svim stvarima se slažem i isto sam ja pisao unazada 2 nedelje od Moure do promašene tranfer politike.

Moj post nije o trošenju, nego direktno o Sanchezu. Po meni je on precenjen igrač.

Moglo se ici na Mahreza, moglo se ići na ne znam ni ja koga, to bi pozdravio, ali direktno za mene Sanchez nema tu vrednost.


Hazard ima 200 000 nedeljnu platu. Sanchez ima 500 000, jer je izboksovao da mu placa United porez, kako sam pročitao. Jel ima smisla?
Link to comment
Share on other sites

Realno nije imalo smisla dovesti Sancheza za toliko novac. To bi u potpunosti poremetilo strukturu plata u Chelseau i nasli bi se na udaru mnogih igraca koji bi trazili priblizno ako ne i istu platu.

Pa cak ni jedan City nije bio spreman to uraditi. Ovo sto je United uradio je vapaj ranjenog lava.

Sto se tice transfera Alexisa za ovoliki novac, tu u potpunosti podrzavam upravu. 

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.rs/amp/www.skysports.com/amp/football/news/11668/11236530/olivier-giroud-says-borussia-dortmund-sevilla-and-roma-wanted-to-sign-him

Odakle sad ovo...

Edit.

Koga mrzi da čita.

"I had an offer from Dortmund, but they wanted a loan. Sevilla were interested, Roma contacted my agent. But when Conte told me he was counting on me, my choice was made," said the 31-year-old.
Link to comment
Share on other sites

Bravo, jedan primer gde mu je izgleda doveden igrac kog je trazio, i to za klupu, nakon ispale Dzeka. Zanemaricemo bisere poput Barkleya i Batsa.

 

Inace, zanimljivo kako niko ne ume da cita ovde.

Sta se kaze: "Conte nije glavni zaduzen za transfere, moze da zatrazi igraca, ali da li ce ga dobiti zavisi najvise od drugih, pa moraju cesto druge alternative da se identifikuju sto je mnogo puta uradjeno do sad."

Sta ljudi vide: "Conte se nista ne pita oko transfera!!!"

 

I vrhunac koji unistava svrhu i opovrgava bilo kakvu diskusiju je reci da nista ne mozemo znati.

Link to comment
Share on other sites

Bravo, jedan primer gde mu je izgleda doveden igrac kog je trazio, i to za klupu, nakon ispale Dzeka. Zanemaricemo bisere poput Barkleya i Batsa.

 

Inace, zanimljivo kako niko ne ume da cita ovde.

Sta se kaze: "Conte nije glavni zaduzen za transfere, moze da zatrazi igraca, ali da li ce ga dobiti zavisi najvise od drugih, pa moraju cesto druge alternative da se identifikuju sto je mnogo puta uradjeno do sad."

Sta ljudi vide: "Conte se nista ne pita oko transfera!!!"

 

I vrhunac koji unistava svrhu i opovrgava bilo kakvu diskusiju je reci da nista ne mozemo znati.

Bas, hajde da je to doba prije neta, pa da mozes reci da ne mozemo mi znati, vec sad znas sve skoro sta se desava u klubu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...