Jump to content

Carabao Cup, 2nd semi-final: Arsenal(A)


Wisey

Recommended Posts

Poslije razocaravajuceg rezultata u prvoj utakmici sada idemo na Emirate na uzvrat. Mec pocinje u 21:00h. Posljednji susret u prvenstvu donio je dosta uzbudjenja za razliku od ovog kupa.

 

Posljednji trening prije utakmice:

 

4880E8C300000578-0-image-a-34_1516724666

 

4880DCBA00000578-0-image-a-31_1516724647

 

Conte na press konferenciji potvrdio da su Fabregas i Morata definitivno out. Christensen se vraca nakon povrede protiv Brightona, dok je Courtois pod malim upitnikom. Barkley je trenirao s ekipom i mogao bi dobiti neke minute u ovom mecu iako vjerovatno ne od pocetka.

 

Pobjednika u finalu na Wembleyu ceka Manchester City koji je veceras eliminisao Bristol City.

Link to comment
Share on other sites

Ispadamo jer nema sanse da odigra Arsenal tri puta lose onako protiv nas.

Nama treba zabraniti da se takmicimo jer dugo nisam vidio da neko može imati ovako dva različita poluvremena. Treba biti skupina debila da se ispadne od ovakvog lošeg Arsenala.
Link to comment
Share on other sites

Nama treba zabraniti da se takmicimo jer dugo nisam vidio da neko može imati ovako dva različita poluvremena. Treba biti skupina debila da se ispadne od ovakvog lošeg Arsenala.

Potpis. Kakvi idioti

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

JEBENI ARSENAL
Jebe mi se za ovaj kup realno, al ne mogu podnijeti da od ovih jebivetara ispadamo, gubimo i primamo onakve golove..uvijek smk pisali po njima a evo sad unazad nekoliko ne mozemo im nista..ne mogu ni oni nama al prolaze..
Uzas uzas, ne mogu se smirit..u kurac i arsenal i nogomet i sve
Link to comment
Share on other sites

A sta je trebo, staviti ovog balvana Bacuajia? Pa usao covjek 25 minuta, igrali smo s igracem manje. Svaku je loptu prodao. Contea krivim ali igraci su isto tako sramotno odigrali, katastrofa. Barkley ne moze ovog poluspica igrati, nije taj tip igraca. Treba mu prostor. Conte je Wengerova kuja, guze nas takvi debili iz Arsenala da covjek prosto ne moze vjerovat.
Link to comment
Share on other sites

Do povrede Williana smo igrali odlicno. Ulaskom Barkleya, koji je drugaciji tip igraca, CM, nasa igra se svela na ocekivanja cuda od Hazarda. Jednostavno je trebao umjesto Bakayoka ubaciti Micua odmah na poluvremenu. Kante je svakako sam mogao trcati za mrtvim igracima Arsenala.
Moses je vec davno pokazao da bolji igrac sjedi na klupi.
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu jer nisam imao vremena a i znao sam ishod, postali smo mušterija Arsenalu, vjerujem da se vesele utakmicama sa nama. Nisam ni iznerviran jer gledam sa pozitivne strane, jedna manje blamaža protiv citya u finalu, dovoljno mi je barcelona i u prvenstvu city jos jednom

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...