Jump to content

Round 3 (Replay): Norwich city (H)


chelsea4evercr

Recommended Posts

Ovo je prvo sranje da se uopce igra tekma, al s obzirom kako su odigrali prvu trebo je Norwich ici dalje. Ne radi kvaliteta nego cisto na konto toga da su vise zeljeli pobjedu od nasih koji su se vukli na terenu.
A drugo sranje je sto Barkley nece igrati.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sto Barkley ne igra? Je li on uopste spreman dosao u klub ili povrijedjen?

Barkley je došao da ga pripremimo za bolju fizičku spremu, i na kraju sezone prodaćemo ga za milijun ili dvije funte više i tako ostvariti profit na njemu

Link to comment
Share on other sites

U 210 minuta nismo mogli Norwicha pobjediti heeeej Norwich. Sta ocekivati protiv Barcelone?

Kad ti je golman igrac utakmice ave ti je jasno (ne samo zbog skinutog penala). Osim njega Kennedy jedina svjetla tacka. Ocaj, propalitet
Link to comment
Share on other sites

Utakmica, bolja od prve sigurno, bilo je i sansi, azpi, morata fulili sto se ne smije fuliti i drinkwater je imao sjajne suteve, ali je odbranio Gunn ili je sekundu promasio gol. Njihova najbolja sansa je bila od Oliveire kada je Willy odbranio sjajno. Vazno mi je da se nisam smorio k'o prosli put, i sto smo prosli dalje. Drugo nista nije vazno.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam Å¡ta se ovde deÅ¡ava, zaspao sam 10 minuta pre kraja i jutros vidim dva crvena kartona i penal 

 

i pazi ti, pa mi smo koji, treći na tabeli a igramo ovako, evo ga februar joÅ¡ malo, ta LÅ , ovo je zabrinjavajuće 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...